• 44 43:27
    7:4
    (Kloss)

SFK Kozel Počenice B - FBK URUZ Valašské Meziříčí B 7:4
branky: 12. Jan Hajkr, 15. František Hübner, 16. Tomáš Nohýl, 25. Karel Mikulenka, 29. Petr Dvorský, 30. Vojtěch Hyánek, 38. Vojtěch Hyánek - 2. Patrik Mikuda, 24. Ondřej Fuchs, 36. Vítězslav Lazar, 44. Patrik Mikuda; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Viktor Chrást ? - Denis Bija -7; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:2
43:27 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 7:4
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #25 Patrik Mikuda, asistoval #96 Jiří Kloss (7:4)
42:29 Vyloučen hráč #77 Martin Pátík družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
37:38 GÓL SFK Kozel Počenice B! 7:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #5 Vojtěch Hyánek, asistoval #10 Miroslav Michajlovič (7:3)
35:57 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #96 Jiří Kloss (6:3)
34:34 Timeout FBK URUZ Valašské Meziříčí B
34:34 Vyloučen hráč #56 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
31:17 Vyloučen hráč #44 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za bránění ve hře
29:05 GÓL SFK Kozel Počenice B! 6:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #5 Vojtěch Hyánek, asistoval #11 Jan Hajkr (6:2)
28:17 GÓL SFK Kozel Počenice B! 5:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #89 Petr Dvorský, asistoval #77 Martin Pátík (5:2)
24:45 GÓL SFK Kozel Počenice B! 4:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #56 Karel Mikulenka, asistoval #9 Tomáš Nohýl (4:2)
23:47 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #71 Ondřej Fuchs, asistoval #66 Vítězslav Lazar (3:2)
19:33 Vyloučen hráč #44 Martin Volek družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za sekání
15:03 GÓL SFK Kozel Počenice B! 3:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #9 Tomáš Nohýl, asistoval #77 Martin Pátík (3:1)
14:57 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #88 František Hübner, asistoval #5 Vojtěch Hyánek (2:1)
11:46 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #11 Jan Hajkr, asistoval #5 Vojtěch Hyánek (1:1)
01:22 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 0:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #25 Patrik Mikuda, asistoval #27 Tomáš Novák (0:1)