44
  • 44 43:46
    Orel U. Brod

FbC Orel Uherský Brod - Florbal Holešov 2:3
branky: 5. Jan Pavelka, 6. Vojtěch Machalík - 9. Petr Tkadlčík, 29. Sebastian Vlk, 37. Tomáš Müller; rozhodčí: Tomáš Kašík - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3 + Miroslav Koníček OS:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Filip Maňas ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1
43:46 Timeout FbC Orel Uherský Brod
40:40 Nedbal takový hodný kluk zní z pořadatelského stolku. Odmítl dorazit do prázdné brány.
36:47 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Machalík družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za zdržování hry
36:05 Tomáš Müller to vzal na sebe a vypálil nechytatelně. V takových situacích nemá gólman šanci.
36:04 GÓL Florbal Holešov! 2:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller bez asistence (2:3)
36:04  Konečně mu to vyšlo! Tomáš Müller to vzal na sebe a gólman neměl šanci..
28:07 Sebastian Vlk vystřelil nádherně a hlavně nechytatelně. To chceme vidět častěji!
28:06 GÓL Florbal Holešov! 2:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #23 Sebastian Vlk, asistoval #86 Michal Bartík (2:2)
25:55 Utkání se začíná pořádně vyostřovat.
24:05 Vyloučen hráč #11 Martin Suchánek družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:10 Vyloučen hráč #97 Michael Dudek družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování florbalky
22:10 Míša Dudek teď zbytečně fauloval. Aby to jeho tým nemrzelo.
17:56 Vyloučen hráč #24 Miroslav Koníček družstva FbC Orel Uherský Brod - osobní trest
17:56 Vyloučen hráč #24 Miroslav Koníček družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování
17:17 Vyloučen hráč #74 Jaroslav Valenta družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hra na zemi
16:47 Valenta teď málem zavraždil soupeře.
16:02 Utkání je nahoru dolů.
11:28 Teď Nedbal skoro zavraždil soupeře. Taková sekyra by neunikla ani slepému.
11:27 Vyloučen hráč #7 Jiří Nedbal družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání
08:47 Tkadlčík nám konečně ukázal v čem je dobrý. Dobře se zorientoval a dal gól!
08:46 GÓL Florbal Holešov! 2:1
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #7 Jiří Nedbal (2:1)
08:21 Vlk teď vystřelil jedovatou střelu. Bohužel orazítkovala horní tyč. Následně pálil Dudek a zase z toho byla tyč..
06:20 Valenta teď předvedl neskutečný návrat do obrany. Tak to má vypadat!
05:20 Holešovu teď obrana moc nezafungovala. Dva góly rychle po sobě...
05:19 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 2:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #12 Vojtěch Machalík, asistoval #16 Jan Pavelka (2:0)
04:55 Tak tohle byl hodně smolný gól. Po neskutečném odrazu...
04:54 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 1:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #16 Jan Pavelka, asistoval #15 Michael Kovařík (1:0)
04:20 Zatím má ze zápasu více domácí tým. Šance, ale zatim neproměnil
01:22 Zatím čekáme na první gól zápasu.
00:01 Zápas právě začal. Buly pro hosty