2

1

3.

SK Snipers Slavičín - SFK Kozel Počenice B 4:3pn
branky: 18. Marek Polách, 40. Daniel Trčka, 44. Marek Polách, N Marek Polách - 6. Daniel Vysoký, 30. Jan Hajkr, 31. Jan Hajkr; rozhodčí: Radim Jílek - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vít Blažek ? - Jiří Králík ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #11 Jan Hajkr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #3 Marek Polách a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #88 František Hübner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Snipers Slavičín hráč #10 Jakub Tomeček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice B hráč #77 Martin Pátík a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:58 GÓL SK Snipers Slavičín! 3:3
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #3 Marek Polách, asistoval #4 Jindřich Saňák (3:3)
42:19 Vyloučen hráč #9 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:37 GÓL SK Snipers Slavičín! 2:3
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #23 Daniel Trčka, asistoval #10 Jakub Tomeček (2:3)
30:20 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #11 Jan Hajkr bez asistence (1:3)
29:50 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #11 Jan Hajkr bez asistence (1:2)
17:00 GÓL SK Snipers Slavičín! 1:1
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #3 Marek Polách bez asistence (1:1)
05:34 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #28 Daniel Vysoký, asistoval #2 Martin Zimek (0:1)