0

1

4.

Aligators U21 C - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 6:7pn
branky: 2. Luboš Dostál, 8. Denis Jakubec, 19. Dominik Král, 27. Přemysl Kořínek, 34. Lukáš Růžička, 42. Zdeněk Severa - 2. Kryštof Koštuřík, 4. Tomáš Popovský, 7. Filip Příkaský, 22. Tomáš Popovský, 29. Antonín Nový, 45. Kryštof Koštuřík, N Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Jan Ponížil - Matyáš Ostrý; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Ondřej Horník 0 - Jakub Dekař 0; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #76 Šimon Grega , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #92 Jiří Horák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #68 Samuel Rozboril , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #3 Jakub Hladký , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #54 Antonín Nový , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #88 Dominik Král , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:31 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:6
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #54 Antonín Nový (6:6)
42:50 Vyloučen hráč #66 Jakub Král družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
41:08 GÓL Aligators U21 C! 6:5
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Zdeněk Severa, asistoval #77 Daniel Vaverka (6:5)
33:57 GÓL Aligators U21 C! 5:5
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #87 Lukáš Růžička, asistoval #77 Daniel Vaverka (5:5)
28:20 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #54 Antonín Nový, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (4:5)
26:53 GÓL Aligators U21 C! 4:4
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #30 Přemysl Kořínek, asistoval #3 Jakub Hladký (4:4)
21:20 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #16 Tomáš Popovský, asistoval #82 Tomáš Kalus (3:4)
20:59 Vyloučen hráč #76 Šimon Grega družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
18:56 GÓL Aligators U21 C! 3:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #88 Dominik Král z trestného střílení (3:3)
07:32 GÓL Aligators U21 C! 2:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #24 Denis Jakubec, asistoval #88 Dominik Král (2:3)
06:28 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Filip Příkaský, asistoval #82 Tomáš Kalus (1:3)
04:43 Vyloučen hráč #35 Luboš Dostál družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
03:36 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #16 Tomáš Popovský, asistoval #66 Filip Příkaský (1:2)
01:42 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík bez asistence (1:1)
01:39 GÓL Aligators U21 C! 1:0
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #35 Luboš Dostál, asistoval #66 Jakub Král (1:0)