2

1

5.

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Aligators U21 C 4:3pn
branky: 7. Antonín Nový, 36. Kryštof Koštuřík, 44. Michal Kolařík, N Kryštof Koštuřík - 4. Kryštof Drápal, 10. Vojtěch Dolíhal, 33. Lumír Kramoliš; rozhodčí: Bruno Weber - Jiří Obalil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #28 Adam Petřivalský , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #92 Petr Kučera a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #3 Daniel Vaverka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #88 Dominik Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #15 Michal Kolařík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #71 Vojtěch Dolíhal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #54 Antonín Nový , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:23 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #64 Filip Ryška (3:3)
35:07 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #15 Michal Kolařík (2:3)
32:15 GÓL Aligators U21 C! 1:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #33 Lumír Kramoliš, asistoval #88 Dominik Král (1:3)
13:30 Vyloučen hráč #66 Filip Příkaský družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za blokování florbalky
09:41 GÓL Aligators U21 C! 1:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #71 Vojtěch Dolíhal, asistoval #3 Daniel Vaverka (1:2)
06:15 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #54 Antonín Nový bez asistence (1:1)
06:11 Vyloučen hráč #3 Daniel Vaverka družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
03:32 GÓL Aligators U21 C! 0:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #87 Kryštof Drápal, asistoval #9 Denis Jakubec (0:1)