3:4
    Sebastian BAJGAR
    (Pokorný)

SHOOTERS BETA - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:4
branky: 21. Michal Matal, 23. David Bureš, 43. David Bureš - 9. Michal Šmíd, 13. Arnošt Nechvátal, 21. Jan Procházka, 45. Sebastian Bajgar; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:3 + Tomáš Dvořák OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Porwisz -4 - Marek Švábík ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:1
45:00 Gratulace Gulls. Loučíme se od dnešního onlinu. Přeji hezkou sobotu!
44:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Sebastian Bajgar, asistoval #9 Aleš Pokorný (3:4)
44:57 Tak bohužel nahození z půlky doskákalo až za Porwisze, smutný konec zápasu pro Shooters.
44:29 Shooters se brání, ale ohrozit prázdnou bránu se nedaří.
43:33 Gulls v šesti! Jedou na výhru, remíza nestačí.
43:25 Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
43:25 Shooters teď cítí šanci. Studna z velkého úhlu, ale nadějně!
42:29 GÓL SHOOTERS BETA! 3:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš, asistoval #8 Michal Hána (3:3)
42:29 Bureš si zastavil míček a vykřesal naději pro Shooters, 3:3!!!
42:18 Shooters v šesti a Lehký jen těsně míjí branku.
41:59 Timeout SHOOTERS BETA
41:59 Trenér Shooters se ještě snaží vyburcovat svůj tým k závěrečnému tlaku.
40:48 Bohužel, přesilovka opět velký špátný.
39:32 Vyloučen hráč #10 Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost
39:32 Přesilovka pro Shooters. Je potřeba ji zahrát dobře, asi poslední příležitost přiblížit se bodům!
38:18 Míša Hána teď leží na zemi, zfaulovala ho branka.
36:10 Pittermann se teď vytáčel kolem jednoho hráče, druhého a pak už asi nemohl, tak se nechal faulovat a pomalu se zvedá, je to pán v letech.
34:46 Gulls se teď v přesilvoce dostali do přečíslení a chtěli domácí ztrapnit gólem až do trouby. Ale Porwi trochu i se štěstím zavřel svou svatyni!
34:23 Střela zvrchu na Porwisze, ale ten s dobrým výhledem míček bez problémů sbírá.
33:44 Vyloučen hráč #96 Matěj Pittermann družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za vysoká florbalka
33:44 Instinktivní zákrok hokejkou, ale bohužel toto je ve florbale jasná dvojka. Matěji, Matěji.
32:48 Teď v brankovišti Gulls plácali na střídačku do míčku Bureš, Studený a Pittermann, ale ani jednomu se nepodařilo uklidit míček do brány.
32:01 Pája Buchta se rve, ale vždy tomu chybí pár centimetrů. Jeho góly Shooters ale potřebuje!
30:00 A máme tady konec druhé třetiny. Shooters zatím zaostávají o jednu branku, což není neřešitelná situace. Informace pro paní Vácovou: Váca chodí a vypadá to, že zvládne kočárkovat!
29:17 Shooters ale dobře blokují, což chválí i Porwisz z brány a vyváží míček do bezpečí.
29:06 V závěru třetiny nebezpečná rozehrávka Gulls.
27:51 Bureš teď né úplně florbalově vyvezl balónek ven ze své poloviny, kdy ho né nahrál, ale dostal k Lehkému, který vyslal nadějnou střelu.
27:12 Buchta se dostal na ose k odraženému míči, ale střela byla zblokována. Rozehrávka z rohu.
26:40 Rous teď už skoro vybojoval míček v útočném rohu, ten se ale odrazil od nohy a rozehrávat budou Gulls.
25:45 Hra se teď trochu uklidnila a je to asi dobře, jinak bychom mohli vidět další zranění. Hráči chodí do soubojů opravdu neohroženě.
23:57 Neděla se teď chtěl dostat do střelecké pozice. Stopku mu, ale vystavili hned dva hráči Shooters a Neděla odchází na střídačku až po přerušení s bolestivou grimasou.
23:19 Buchta dvě hezké příležitosti, mohlo být srovnáno!
22:33 GÓL SHOOTERS BETA! 2:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš, asistoval #47 Martin Hlaváč (2:3)
22:33 Další marod v sestavě ukazuje svůj florbalový um a snižuje na 2:3. Ještě, že dostal povolávací rozkaz do Áčka.
21:33 Lehký, který poslední dny bojoval s nemocí teď odvádí v oslabení dobrou práci a vyhnal Gulls daleko na svou polovinu. Cenné vteřiny!
20:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #39 Jan Procházka, asistoval #44 Jakub Neděla (1:3)
20:18 Vyloučen hráč #96 Matěj Pittermann družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:18 Gulls dávají branku, bohužel při střele ještě Pittermann ve snaze zachránit situaci sešrotoval borce a vidíme tak dvojitý trest pro Shooters. Škoda.
20:11 GÓL SHOOTERS BETA! 1:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #71 Michal Matal, asistoval #88 Petr Rous (1:2)
20:11 Tak konečně radost i na straně domácích, Míša Matal gól.
19:30 Pittermann "Šotkovská" teď krásná střela, které k úspěchu chyběl jen kousek štěstí.
18:05 Pittermann se teď zkoušel dostat přes obránce Gulls, ale dostal nekompromisní stopku. S bolestmi se zvedá, ale bude v pořádku. Můžeme si povšimnout, že se tento hráč neumí zabalit na zápas, protože nastupuje v dresu své přítelkyně, která rovněž oblékala dres Shooters.
17:13 Míček teď ve vysokém tempu lítá z jedné strany na druhou, ale šance nevidíme.
15:01 Hráči odstartovaly druhou část, buly opět pro Shooters!
15:00 K vidění zatím docela rychlý florbal se spoustou soubojů. Ve vedení zatím Gulls, kterým se povedly dvě střely. Shooters se dostávají do pozic, nicméně je stejně jako v celé sezóně trápí koncovka a skóre 0:2 je asi zasloužené.
14:53 Pittermann už po odpískání nastřelil hráče Gulls.
13:28 Pokus o křižnou přihrávku, kterou ale obrana Gulls zachytila a získala cenné vteřinky na útočné polovině. Opět zbytečné, složité řešení.
12:57 Tak snad tato přesilovka bude lepší. Ta první byla k zblití.
12:43 Vyloučen hráč #2 Tomáš Havelka družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #9 Aleš Pokorný (0:2)
12:20 Bohužel po skončení přesilovky přesilovky Gulls zvyšují.
11:43 Tak to nebyla nijak povedená přesilovka, nejsem si jistý jestli jsme viděli alespoň střelu.
10:50 Shooters se zatím snaží postavit na rozehrávku své přesilovky, ale zatím se jim to nedaří.
09:55 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - osobní trest
09:55 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování
09:55 Hodně nevybírávě teď Dvořák přilétl do souboje a rozhodčí okamžitě hlásí 2 minuty a osobní trest.
09:33 Buchta druhá střela, ale zase mimo. Pájo už to zamiř!!
09:10 Lehký už se radoval z vyrovnávacího gólu, ale rozhodčí mu radost kazí. Při dorážce pravděpodobně stál v brankovišti.
08:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Michal Šmíd bez asistence (0:1)
08:04 Tak Šmíd teď bohužel prostřeluje nekompromisně Porwisze v brance. To byla výstavní střela, za kterou se brankář, prezident, leader v jedné osobě pouze ohlédl za svá záda.
07:30 Odehrána polovina první třetiny a ještě jsme neslyšeli Pittermanna nadávat na nějaké rozhodnutí rozhodčích. Uvidíme zda mu to vydrží.
05:50 Rozhodčí dnes pískají dost razantně. Na pořadatelském stolku jsme byli připraveni už 3x vyplňovat vyloučení a šlo pouze o klasický faul.
05:18 Studený "Studna" si teď v obraně pomohl nedovoleným zákrokem, ale Gulls rozehrávku nevyužili.
04:37 Buchta zaskakující za Vácu, dostal přesnou přihrávku od Fencla, ale při svém prvním pokusu míjí.
03:52 Gullivers teď postupným útokem zkouší přejít obranu Shooters, ale neúspěšně. Míček mají domácí.
03:18 Další souboj Vaculíka, ale tentokrát se mu to vymstilo a zvedá se velice těžko. Uvidíme, jestli bude v pořádku.
01:58 Vaculík potvrzuje svou roli "Gudase" týmu a po tvrdém souboji s Kozákem oba hráči zkouší spoje mantinelu. Mantinely neobstály, pánové pobourali 4 mantinely a skončili až někde u zdi. A to na zdejší hale je poměrně velký prostor mezi mantinely a zdmi.
00:46 Gullivers dnešní zápas berou velice vážně a dorazili v početné sestavě 18 lidí. Uvidíme jestli jim početní výhoda bude k něčemu.
00:05 Úvodní buly pro Shooters a hned v úvodu vidíme nevídané Hlaváč nahrává!
00:00 Zdravíme všechny florbalové nadšence, kteří otevřeli online dnešního zápasu. K prvnímu zápasu dnešního turnaje nastupují pořádající Shooters proti rezervě Gullievers. Oba týmy jsou aktuálně namočené v sestupovém pásmu. Tak uvidíme, jestli s tím ještě některý z týmů zvládne něco udělat!