2

0

2.

SFK Kozel Počenice - TJ Hodonice 5:4pn
branky: 21. Vojtěch Hyánek, 30. Jiří Podlena, 33. Vojtěch Hyánek, 42. Marek Šindelka, N Vojtěch Hyánek - 6. Ondřej Zejda, 8. Patrik Mašek, 13. Marek Krpoun, 16. Patrik Mašek; rozhodčí: Štěpán Pacal - Vojtěch Haleš; vyloučení: 2:4 + Libor Šopák OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Radek Pechura ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #77 Michal Krampla a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Hodonice hráč #17 Petr Sláma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #9 Vojtěch Hyánek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Hodonice hráč #2 Radek Dřevěný , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:40 Timeout TJ Hodonice
41:40 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #10 Tomáš Bednařík (4:4)
39:43 Vyloučen hráč #86 Jan Holienka družstva TJ Hodonice na 2 minuty za vysoká florbalka
33:44 Vyloučen hráč #37 Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hrubost
33:44 Vyloučen hráč #37 Libor Šopák družstva TJ Hodonice - osobní trest
33:44 Vyloučen hráč #37 Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nesportovní chování
33:44 Vyloučen hráč #4 Marek Šindelka družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nesportovní chování
33:24 Vyloučen hráč #59 Marek Krpoun družstva TJ Hodonice na 2 minuty za zvedání florbalky
32:03 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #8 Martin Šafránek (3:4)
29:25 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #44 Jiří Podlena, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (2:4)
24:33 Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za bránění ve hře
20:03 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #90 Daniel Bolf (1:4)
15:35 GÓL TJ Hodonice! 0:4
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek bez asistence (0:4)
12:40 GÓL TJ Hodonice! 0:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #59 Marek Krpoun, asistoval #7 Ondřej Zejda (0:3)
07:49 GÓL TJ Hodonice! 0:2
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek, asistoval #17 Petr Sláma (0:2)
05:44 GÓL TJ Hodonice! 0:1
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #37 Libor Šopák (0:1)