2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:4
branky: 7. Kristýna Benešová, 19. Karolína Stošková, 22. Karolína Stošková, 31. Karolína Stošková, 35. Žaneta Davidová, 52. Pavlína Benešová, 55. Kristýna Mandíková - 10. Monika Prokopová, 20. Monika Prokopová, 37. Monika Prokopová, 38. Monika Prokopová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Lukáš Rašovský; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nicol Hoferová 27 - Světlana Novotná 29; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Staněk Lukáš (Trenér): Jsme rádi, že jsme dnešní utkání zvládli. Náš vykon měl vzestupnou tendenci a to byl i náš cíl během zápasu. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Dnešní utkání jsme hodně nezvládli v hlavě. Pravděpodobně jsme po včerejším výkonu očekávali že to půjde samo. To byla chyba. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:42 Pevná skončila za mantinelem.
58:32 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
58:00 Poslední dvě minuty celého zápasu.
56:35 Vyloučen hráč #78 Nicol Jakešová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra rukou
56:35 Po sporné situaci si jde za hru rukou sednout Jakešová.
55:28 Pevná vyslala jedovatou střelu,bohužel jen do rukou Novotné.
54:46 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Kristýna Mandíková, asistoval #41 Agáta Dávidíková (7:4)
54:45 Mandíková K. opět udeřila a to do pravého horního rohu.
53:32 Sparta má momentálně zápas ve svých rukou.
51:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Pavlína Benešová, asistoval #11 Kateřina Hrdličková (6:4)
51:12 Benešová P. zvyšuje na 6:4.
51:00 Jediná slova podpory se ozývají od Fajčíkové.
48:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:36 Vyloučen hráč #88 Ema Forštová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
45:36 Po faulu na Krejčí si jde sednout Forštová.
42:08 Mandíková K. svou otočkou zmátla všechny hráčky na hřišti.
41:40 Hoferová hasí další šanci SKV.
40:01 Začala nám poslední třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
37:29 Prokopová snižuje na rozdíl jediné branky.
37:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová bez asistence (5:4)
37:08 Vyloučen hráč #72 Barbora Doležalová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
36:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #88 Ema Forštová (5:3)
36:30 Nejvíce jde slyšet Fajčíková,tomu říkám fanoušek!
34:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Žaneta Davidová, asistoval #6 Kristýna Benešová (5:2)
34:36 Davidová poslala housle Novotné a dává další gól.
33:12 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:12 Prošková nevybíravě složila Mandíkovou K. na mantinel a jde si sednout.
32:25 Mandíková K. si protihráčky vodí za nos a dělá si s nimi co chce.
30:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #6 Kristýna Benešová (4:2)
30:22 Stošková v přesilovce vymetla pavučinky v levém rohu branky Novotné.
29:03 Vyloučen hráč #85 Tereza Mandíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
27:48 Jakešová střílí do první hráčky před sebou.
27:28 Davidová střílí dva metry nad.
25:00 Hoferová chytá možné i nemožné.
23:05 Sparta to zkoušela na 3x, bohužel bez úspěchu.
21:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #16 Hanna Cabadová (3:2)
21:48 Stošková utekla všem na hřišti a střílí svůj druhý gól.
21:38 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #88 Ema Forštová.
21:10 Prokopová šla sama na bránu ale bez úspěchu.
20:26 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #32 Karolína Stošková.
20:26 Stošková pálila přímo do Novotné.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
19:51 SKV zanedlouho odpovídá a střílí gól do šatny.
18:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #29 Nicol Hoferová (2:1)
18:51 Stošková ve vlastním oslabení střílí gól do prázdné, čímž vrací Spartu do vedení.
16:55 Vyloučen hráč #82 Sofie Pevná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
16:40 Stošková se prochází a čeká, co bude.
14:00 Krejčí se s tím nepáře,složila Zachovou u mantinelu.
13:22 Vyloučen hráč #41 Agáta Dávidíková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:28 Hrdličková vytírá brankoviště hostující golmanky.
11:17 Hraje se nahoru dolu.
09:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #47 Josefína Plachá (1:1)
09:31 SKV z rozehrávky před brankou střílí vyrovnávací gól.
08:15 Nadějná střela Stoškové končí v rukou golmanky.
06:51 Za sekání jde sedět Kovačová.
06:48 Vyloučen hráč #64 Natalie Kovačová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
06:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Kristýna Benešová, asistoval #48 Lucie Šustáčková (1:0)
06:23 Benešová K. střílí první branku utkání.
05:40 SKV se usadilo na polovině Sparty.
04:43 Sparta rozehrává na útočné polovině.
03:57 Novotná vyráží střelu Jakešové.
02:50 Za Hoferovou zacinkala tyč.
02:33 SKV poprvé ohrozilo branku domácích.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává Sparta.
00:00 Začátek zápasu se přesouvá na 17:15.