Lucie ZAORALOVÁ

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

GC System Bulldogs Brno - FBS Olomouc 3:4
branky: 7. Alexandra Vítková, 29. Tereza Tkadlecová, 55. Karolina Bartoňková - 22. Klára Souralová, 25. Lucie Majerová, 31. Tatiana Stýblová, 49. Nikola Krupičková; rozhodčí: Jan Karafiát - Patrik Navrátil; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ema Čechová 14 - Kristýna Čechová 24; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Opět prohra o jeden gól a opět prospaná druhá třetina. První víceméně pod kontrolou, soupeře jse k ničemu nepustili. Od druhé třetiny Olomouc zlepšila pohyb a přehrávala nás po stranách. Ale zase ve třetí zlepšený výkon a boj o body až do konce. Dnes i smůla co nám spadlo do brány 2x. Ale proti Olomouci opěr těžký zápas. Díky a ať se daří všem.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Těžký zápas, ovlivněný mnoha absencemi na obou stranách. My dnes měli na soupisce sedm obránců a šest útočníků, ale nakonec lajna složená z obráců podržela a víceméně i rozhodla zápas. Úvod probíhal podle očekávání v režii domácích, my jsme trpělivě čekali, až přijde náš čas. Nakonec jsme ubojovali výhru o jediný gól, ale bylo to strašně těžké. Děkuji holkám, že si dokázaly sáhnout na dno a nevzdaly to. nSoupeři přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:56 Vyloučen hráč #86 Lucie Zaoralová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
59:18 Timeout FBS Olomouc
59:00 Poslední minuta 3:třetiny.
57:06 Bulldogs jdou do šesti.
55:52 Domácí v plném počtu.
54:18 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #29 Kristýna Šefraná (3:4)
53:51 Vyloučen hráč #37 Karolína Čižmárová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
53:26 Bulldogs se nehodlá vzdát.
51:20 Krásný zákrok Čechové.
50:23 Timeout GC System Bulldogs Brno
50:10 Zápas je ve vysokém tempu.
48:14 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #48 Lucie Majerová (2:4)
46:28 Vyloučen hráč #33 Martina Řezáčová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
46:28 A máme tu další vyloučení.
45:50 Bulldogs ve velké šanci.
42:00 Olomouc v plném počtu.
40:58 Krásná střela Vojáčkové.
40:00 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:50 Rozhodčí opět zvedá ruku.
39:00 Poslední minuta 2.třetiny.
39:00 Domácí ubránili oslabení a jsou v plném počtu.
36:56 Vyloučen hráč #97 Tereza Tkadlecová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
36:20 Rozhodčí zvedají ruku.
33:58 Velká šance domácích.
32:59 Nához Pilařové drží v rukách Čechová.
32:14 Brejk Olomouci zastaven.
30:55 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #51 Tatiana Stýblová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:3)
30:18 Olomouc ve velké šanci.
29:33 Hezká střela Loskotové.
28:55 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #97 Tereza Tkadlecová, asistoval #29 Kristýna Šefraná (2:2)
27:15 Šance pro Vojáčkovou.
26:30 Brejk Olomouci ovšem nekončí gólem.
25:26 Zápas začal být velmi vyhrocený.
24:59 Sládková přestřeluje branku Olomouci.
24:32 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Lucie Majerová, asistoval #49 Kateřina Čočková (1:2)
21:06 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Klára Souralová, asistoval #67 Anna Ševčíková (1:1)
20:40 Čižmárová ve velké šanci ovšem míjí.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:01 Bulldočí střídačka ožívá.
19:00 Poslední minuta 1.třetiny.
18:40 Krásná střela Vítkové končí mimo hřiště.
17:00 Vojáčková ve velké šanci ovšem skončila na zemi.
16:49 Zápas se zatím odehrává ve velkém nasazení.
16:18 Hra se přelívá ze strany na stranu.
14:30 Olomouc se nečekaně dostala k bráně domácích, ale Čechová na to byla připravena.
11:50 Výborný press Vojáčkové a Jaškové.
10:30 Střela Pilařové z půlky skončila v rukách Čechové.
09:55 Brejk Olomoci ovšem bez gólu.
08:30 Domácí nikam nespěchají.
06:39 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #25 Alexandra Vítková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (1:0)
06:05 Loskotová ve velké šanci.
05:03 Bulldočky v šancích avšak obránkyně Olomouce jsou zatím stoprocentní.
04:30 Zastavený brejk Olomouci.
03:38 Nepovedená standartka na středu Bulldoček.
02:10 Olomouc na základě chyb domácích na míčku.
01:56 První brejk Olomouci.
00:33 Bulldočky hnedka ze začátku nasadily velké tempo.
00:01 Úvodní buli pro domácí.
00:00 Vítáme vás u přenosu zápasu 1.ligy juniorek mezi týmy GC Systém Bulldogs Brno a FBS Olomouc.