(Křtěnová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:12
branky: 48. Sofie Pevná - 1. Nikola Štekerová, 5. Vanessa Anna Strouhová, 21. Nikola Štekerová, 27. Klára Jiříková, 31. Karolína Lískovcová, 35. Karolína Lískovcová, 44. Karolína Lískovcová, 47. Klára Jiříková, 49. Eva Křtěnová, 50. Karolína Priknerová, 56. Klára Jiříková, 58. Klára Jiříková; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Jakub Jangl; vyloučení: 3:1 + Nikola Skoková 4; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 36 - Terezie Tomanová 13; po třetinách: 0:2, 0:4, 1:6
60:00 Komentář domácích Staněk Lukáš (Trenér): Dneska opět velmi náročný zápas se soupeřem, který má v týmu spoustu skvělých individualit. Jsme rádi, že takové zápasy proti takovým soupeřům můžeme hrát, i když jsou velmi náročné na psychiku. Holky to odbojovaly, což je super. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): V dnešním utkání jsme se strašně špatně dostávali do tempa, ztráceli jsme spoustu míčků v přechodu a hru si strašně komplikovali. Hned zítra si budeme potřebovat pomoct, abychom se do tempa dostali od první třetiny a mohli hrát tak, jak si představujeme. Dnes to podle představ nebylo, ale do play-off máme dostatek času vše vypilovat a dotáhnout :)
60:00 Střely ve 3. části: 6:17
57:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:12)
55:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
50:51 Vyloučen hráč #42 Tereza Krejčí družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
49:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Karolína Priknerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:10)
48:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #83 Klára Jiříková (1:9)
47:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #82 Sofie Pevná, asistoval #16 Kateřina Hrdličková (1:8)
47:01 Vyloučen hráč #77 Denisa Bubeníková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #36 Nikola Štekerová (0:8)
46:22 Vyloučen hráč #82 Sofie Pevná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
43:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (0:7)
40:00 Střely ve 2. části: 4:20
38:53 Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
34:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (0:6)
30:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
26:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
20:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:11
13:59 Vyloučen hráč #42 Tereza Krejčí družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:2)
00:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1