3:8

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice GU19 3:8
branky: 21. Michaela Richtrová, 35. Monika Prokopová, 52. Michaela Richtrová - 17. Karolína Tučková, 18. Adéla Žampachová, 25. Veronika Straková, 31. Karolína Tučková, 49. Veronika Straková, 51. Viktorie Hrazdírová, 56. Vendula Žáková, 57. Viktorie Hrazdírová; rozhodčí: Aleš Hlavička - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 33, Světlana Novotná 7 - Nela Hájková 20; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Zápas měl podobný průběh jako podimní utkání v Brně. Do začátku jsme nevstoupili špatně, ale v průběhu 1. třetiny naše tempo upadalo a výsledkem byl obdržený gól. Do utkání jsme se snažili vrátit, a když už to vypadalo nadějně, přišlo zranění brankářky a v zápětí jsme obdrželi další branky. Soupeři děkujeme za utkalní a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Trenér): Postupný rozjezd který vygradoval v treti tretine, kde vetsina veci fungovala. S vyhrou jsem spokojena, ale na to kolik jsme mely strel, tak by vysledek mohl vypadak jinak. Delaly nam problemy v soubojich, ktere bychom mely resit zodpovedneji. Dekujeme souperi za ferovy zapas a golmance prejeme brzky navrat na hriste.
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
56:52 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #21 Adéla Žampachová (3:8)
55:01 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:01 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #69 Vendula Žáková, asistoval #66 Veronika Straková (3:7)
51:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #12 Monika Prokopová (3:6)
50:31 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #17 Karolína Tučková (2:6)
48:20 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková, asistoval #71 Joanna Humpolíková (2:5)
44:41 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Světlana Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 Střely ve 2. části: 10:21
34:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #13 Karolína Klečková (2:4)
30:34 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #17 Karolína Tučková, asistoval #21 Adéla Žampachová (1:4)
27:33 Vyloučen hráč #69 Vendula Žáková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
24:04 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:3
20:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #47 Josefína Plachá (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:12
17:45 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (0:2)
16:33 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 0:1
02:51 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky