• 51 50:21
    10:3
    (Brožková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - GC System Bulldogs Brno 10:3
branky: 6. Nikola Štekerová, 15. Tereza Brožková, 17. Nikola Štekerová, 25. Michaela Moravcová, 31. Tereza Brožková, 37. Eva Křtěnová, 37. Karolína Lískovcová, 42. Iveta Veličková, 46. Nikola Štekerová, 51. Karolína Lískovcová - 39. Tereza Tkadlecová, 46. Barbora Jašková, 47. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Ngoc Mai Tran - Jan Sysel; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Michaela Galušková 16 - Ema Čechová 37; po třetinách: 3:0, 4:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dnešní utkání z naší strany bylo určitě jedno z těch horších, musíme se poučit především ze vstupu do utkání a nejlépe takový vstup neopakovat, to by nás mohlo mrzet. K výhře jsme ale cestu našli a můžeme být rádi, že jsme utkání zvládli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Dnes zase fajn zápas, přesně takové potřebujeme, věřím, že i přes výsledek jsme to soupeři neudělali jednoduché a my víme, kde byly ty chyby. Nepoložil nás výsledek a hráli jsme do konce a to se vyplatilo. Od brankářky po posledního hráče jsme to opravdu odmakali. Díky a pěknou neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
58:05 Kovarníková zachraňuje nebezpečnou střelu před svou brankou.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:01 Čechová vychytává střelu Křtěnové.
54:22 Domácí vymýšlí akci.
53:29 Fáčková blokuje střelu.
50:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (10:3)
50:21 Lískovcová přidává desátý gól domácích.
49:06 Čechová opět skvěle.
46:27 GÓL GC System Bulldogs Brno! 9:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (9:3)
46:27 Bartoňková přidává třetí brněnský gól.
45:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (9:2)
45:38 Štekerová opět z buly trefuje branku.
45:36 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková bez asistence (8:2)
45:36 Jašková si vybojovala míček a trefuje se.
44:01 Strohová trefuje tyčku.
42:44 Čechová teď několikrát podržela svůj tým.
41:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #36 Nikola Štekerová (8:1)
41:13 Štekerová nahrává Veličkové.
40:43 Čechová vyráží rychlou střelu Křtěnové.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #97 Tereza Tkadlecová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (7:1)
38:25 První gól hostů střílí Tereza Tkadlecová.
38:06 Galušková chytá táhlý lob z půlky.
36:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (7:0)
36:24 Hned po buly Lískovcová přidává další gól.
36:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #64 Michaela Moravcová (6:0)
36:18 Střela Křtěnové končí v brance.
35:38 Najsrová si obehrála dvě chodovské hráčky, ale střílí za mantinel.
35:01 Hráčky obou týmů začínají byt v soubojích drsnější.
34:10 Čechová vyráží nebezpečnou střelu.
32:37 Bartoňková drží míček a přemýšlí, komu míček nahraje.
30:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková bez asistence (5:0)
30:35 Brožková v pádu doráží míček do branky.
29:59 Hra je plynulá a dlouho se nepřerušovala.
27:46 Čechová chytá střelu Lískovcové.
26:02 Chodov je na míčku a postupně střídají.
24:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #58 Nikola Skoková (4:0)
24:26 Odraženou střelu Křtěnové doráží Moravcová.
22:00 Hosté hrají v plném počtu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Vyloučen hráč #5 Karolína Vaněčková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Chodov si opět zahraje přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:04 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
19:04 Další přesilovka domácích.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:59 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:59 Další vyloučení domácích a chvíli uvidíme hru 5 na 3.
16:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:0)
16:15 Štekerová dává branku v oslabení.
15:29 Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
15:29 Tentokrát uvidí me vyloučení na straně domácích.
14:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #36 Nikola Štekerová (2:0)
14:00 Tereza Brožková přidává drzhý gól domácích.
09:10 Nikola Skoková trefuje tyčku.
08:17 Hosté hrají v plném počtu.
07:40 Brno zatím skvěle brání.
06:17 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
06:17 První vyloučení zápasu a Chodov si zahraje přesilovku.
05:53 Urbanová ve výjezdu, ale proměnit nedokázala.
05:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová z trestného střílení (1:0)
05:07 Další trestné střílení, které se tentokrát vydařilo.
02:23 Křtěnová nahrává Skokové, ta trefuje golmanku do břicha.
01:12 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #58 Nikola Skoková.
01:12 Za faul hráčky hostů bude trestné střílení pro domácí.
01:00 První velká šance Bulldogs se odráží od tyčky.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 20. kola 1.ligy juniorek, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a GC System Bulldogs Brno.