2
    Nikol KOVÁRNÍKOVÁ
    hra rukou

IBK Hradec Králové - GC System Bulldogs Brno 3:4
branky: 39. Ema Freiburgová, 47. Veronika Dubcová, 59. Veronika Dubcová - 23. Lota Najsrová, 25. Alexandra Vítková, 31. Lota Najsrová, 52. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Jan Matějka - Jan Buben; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Fejglová 15 - Ema Čechová 14; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Macháček Miloš (Asistent trenéra): Celý zápas jsme byli jak dieselový automobil v těchto zimních podmínkách - pomalý rozjezd v první třetině, kdy jsme se nedokázali dostat do tempa, druhá třetina zlepšená v důrazu, ale bez větších šancích a třetí třetina konečně rozjetý tým, který si chtěl odnést body. Bohužel se nám to nepovedlo, ale i tak bych hodnotil víkend za povedený. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Zlatá automobilní. Postupně jsme se dostávali ke svojí hře, v druhé třetině jsme to měli už i pod kontrolou ale soupeře jsme dostali do hry a až do konce to byl pak boj. Ale to k tomu patří, aspoň jsme zahráli utkání, které jsme konečně o gól vyhráli, protože porážek o gól už máme letos hodně. Díky, Hradci a gratulacre k posunu, pěkný večer.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:30 Timeout IBK Hradec Králové
59:30 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
58:15 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #30 Tereza Fejglová (3:4)
58:11 Duo Dubcové a Freiburgové opět na scéně a zvyšují skóre.
57:42 Hráčky obou týmů vytírají kuklenský povrch.
57:05 Špringy na Vernerovou, ta následně míří na bránu, také neuspěšně.
56:41 Zeiplová zkouší svou šanci, neproměňuje.
55:55 Ostré bitvy u mantinelů.
55:10 Poslední minuty míček lítá ze strany na stranu.
54:40 Freiburgová střílí, míček mimo.
54:15 Hra převážně na domácí polovině.
53:33 Atmosféra v Kukleny aréna je neskutečná.
52:55 Nařízené trestné střílení chytá skvělá Feiglová.
52:53 Trestné střílení družstva GC System Bulldogs Brno neproměnil #51 Lenka Vojáčková.
51:53 Hradecké lvice předvádí hezkou kombinaci na brněnské polovině.
51:47 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (2:4)
50:20 Hradečtí fanoušci se probudili a snaží se pomoct hradeckému týmu vyrovnat sóre svým pokřikem.
49:22 Buldočky možná více, protože jejich press sráží hradeckou Zeiplovou na zem, zdravotník beží napomoc.
48:33 Oba týmy jsou hladový po výhře.
47:45 Hradec napadá na brněnské polovině s cílem získat míček a dorovnat skóre.
47:00 Hra se rapidně zrychluje na obou stranách.
46:24 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová bez asistence (2:3)
46:05 Veverková si spletla florbal s golfem a zahazuje míček za mantinel.
45:40 Blok domácí kapitánky.
44:04 Další volný úder buldočky nemilosrdně do hradecké hráčky.
43:43 Brno opět získává nebezpečnou standarku, bez golu.
43:30 Dubcová nahazuje na hrota, ten netrefuje.
42:27 Bulldogs rozehrávají na polovině domácích, nasleduje střela, ale hradec úspěšně brání.
41:17 Horký brambor na domácím brankovišti. Chvíli to vypadalo jako by byl míček neviditelný.
40:43 Střídačky obou týmů jdou slyšet.
40:07 Třetí třetina začíná opět z ostra.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:25 Veverková namáčknuta na mantinel.
38:55 Brno na míčku a předvádí točky mezi hradeckými hráčky.
38:25 Dubcová míří na bránu, Freiburgová tentokrát úspěšně doráží.
38:23 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #15 Ema Freiburgová, asistoval #99 Veronika Dubcová (1:3)
37:30 Hostující golmanka podráží Báčka.
36:58 Hradec si vyjíždí vysoko.
36:35 Hradec v plném počtu.
34:35 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
34:30 Bulldogs využivají svou přesilu a nebezpečně kombinují před hradeckou bránou!
33:50 Zeiplová šermuje u brněnské brány, ale míček ne a ne trefit.
32:13 Škoda Dubínek, nahrává před bránu, ale hrot nedoráží.
31:15 Oba týmy předvádí ostrou hru.
30:47 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (0:3)
30:30 Pravidlo nedáš dostaneš Bulldogs potvrzují.
28:53 Krásná náhra Báčka na Špringy, následuje střela bohužel do golmanky.
28:21 Buldočka Pilařová nebojácně prošla přes tři hradecké.
27:45 Tento zápas lze přirovnat k býčím zápasům.
27:30 Veverková dnes při střelecké chuti.
27:10 Dubcová skvěle brání přečíslení dva na jedna.
25:45 Špringerová zastavuje brněnskou hráčku a snaží se otočit hru ve prospěch svého týmu.
25:10 Hradec slabší v obraně a buldočky využívají každé chyby Hradce.
24:13 Brno díky své bojovnosti sází druhý gól.
24:04 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #25 Alexandra Vítková, asistoval #24 Klára Pilařová (0:2)
23:10 Drsný souboj Pilařové s Dubcovou na mantinelu.
22:45 Po chybě domácího týmu otevírá skore Bulldogs.
22:32 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #98 Nikol Kovárníková (0:1)
21:50 Brno dva na jedna a je z toho nic.
20:57 Zápas v druhé hrací části začíná být vyhrocený, brněnská hráčka díky svému bloku válí sudy na zemi a následně za ní padá na zem i hradecká lvice.
20:40 Výborný blok Vejvodové.
20:27 Veverková se dostává k šanci, těsně vedle.
20:03 Doufáme, že si oba týmy odpočly a očekáváme nějaký goly.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:45 Neskutečná raketa klasicky od Veverkové.
18:50 Hostující golmanka zachytila míček od bakové, která chtěla dát gajdy.
18:13 Skrovná jde dominantně do protiútoku.
17:35 Následně i Freiburgová rozhodila brněnskou obranu.
17:23 Vejvodová plní svůj úkol na hrotu celkem dobře.
16:03 Nebezpečný backhand buldočky míjí branku.
15:17 Zeiplová vypadá rozhořčeně v souboji s buldočkou, padají sprostá slova.
14:13 Hradec sklidňuje hru v obranným pásmu.
13:40 Neúspěšná hradecká standartka končí ziskem pro Bulldogs.
13:15 V tomto zápase je vidět, že oba týmy chtějí vyhrát.
12:10 Bulldogs tlačí a straší hradecké holky u jejich brány, ty se ale nenechají jen tak zastrašit.
11:35 Tlak domácích se vyplácí a daří se jim míček vybojovat.
10:00 Hradecká golmanka předvedla svůj reflex a zachraňuje.
09:55 Brno vysílá bombu na hradeckou golmanku.
09:15 Val padá nazem při záchraně míčku.
08:53 Špringerová vysoko nad.
08:30 Tento zápas je plný soubojů, rozhodčí nestačí pískat.
07:50 Dubcová zachytává nához brněnské hráčky a následně běží a střílí na bránu, bohužel nad.
07:30 Volejbalový zákrok brněnské golmanky.
06:40 Pěkná náhra buldoček na hradecké polovině.
06:00 Save Feiglové.
05:12 Dubcová se snaží protlačit míček na hostující polovinu, brněnská hráčka zachytává a otáčí směr.
04:35 Buldogs vytváří šanci ze standartky, bohužel nenalezají vhodnou střeleckou pozici.
04:31 Buldogs aktivně napadají hradecké lvice.
04:03 Skrovná v šanci, bohužel do bloku.
03:27 Buldočka padá ostře na mantinel a my předpokládáme, že to bude podobně ostrý zápas jako ten včera.
03:00 Další standartka pro Bulldogs. Svou kombinací se snaží zmást hradecké holky, ale ty se brání.
02:05 Standartka pro brněnský tým na polovině domácích ohrožuje Hradec.
01:15 Už se dostal k míčku i Hradec.
00:30 Brno začíná z ostra.