• 59 58:30
    13:2
    (Říhová)

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:2
branky: 7. Sabina Siňorová, 11. Karolína Prošková, 16. Lucie Vodičková, 25. Marie Čápová, 27. Pavlína Soukupová, 30. Alice Jirásková, 33. Alice Jirásková, 33. Nikola Pieczonková, 35. Alice Jirásková, 35. Marie Čápová, 43. Kristýna Říhová, 47. Nicol Fryčová, 59. Nikola Pieczonková - 40. Karolína Prošková, 45. Monika Prokopová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Klára Svobodová; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Anita Vlachová 8 - Juliana Fajčíková 44; po třetinách: 3:0, 7:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Další utkání do sbírky těch nezvládnutých. Opět trpíme na promarněné vyložené šance ze situací, které si vytvoříme. Bohužel oproti předchozím utkání jich dnes bylo absolutní minimum a to nám v tuhle chvíli nestačí. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Koncentrovaný výkon, plný pěkných akcí. Škoda těch neproměněných akcí, ale věřím, že si to schováváme na neděli. Jinak jsem dneska moc spokojený a jsem rád, jak jsme tento zápas zvládli. Zítra si odpočineme a těšíme se na neděli. A samozřejmě opět děkujeme všem, kteří nám dnes pomohli s pořádáním! Florbálku zdar!
60:00 Střely ve 3. části: 19:6
60:00 A je tu konec zápasu. Děkuji vám za pozornost.
59:02 Hráčky domácích se nebojí střílet, ale velmi často trefují bloky a nebo brankářku hostí.
58:30 GÓL FbŠ Bohemians! 13:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Kristýna Říhová (13:2)
58:30 Domácí navyšují skóre po dlouhé přesné přihrávce a střele z hrany velkého brankoviště.
55:42 Brankářka hostí má dnes helmu na správném místě. Domácí hráčky ji velmi často trefují.
54:10 Hráčka hostí se teď dostala sama před brankářku domácích, ale svou šanci neproměňuje.
52:01 Je sympatické, že hráčky hostí se i přes vysoký rozdíl skóre snaží hrát.
50:28 Brankářka domácích chytá s přehledem střelu hostí z půlky.
49:26 Domácí jsou v plném počtu.
48:23 Domácím stačí 4 hráčky na hřišti, jsou na míčku a hráčky hostí i v plném počtu jsou pod tlakem.
47:24 Vyloučen hráč #78 Tereza Halouzková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
47:15 A teď si hráčka domácích zahrála na dřevorubce a po sekeře si šla odpočinout.
46:05 GÓL FbŠ Bohemians! 12:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová bez asistence (12:2)
46:05 Fryčová z rozehrávky z rohu trefuje brankářku a míček se odráží do brány.
44:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #27 Michaela Richtrová (11:2)
44:03 Domácí teď při velkém tlaku dopředu nestihly brejk hostí po ztrátě míčku a dostávají gól.
42:55 GÓL FbŠ Bohemians! 11:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #21 Nikola Pieczonková (11:1)
42:55 Naopak z protiútoku navyšují skóre domácí.
42:12 Hráčky hostí zrychlyly pohyb a od začátku 3.třetiny se několikrát nebezpečně dostaly před branku domácích a do střely. Ale bez skóre nemění.
40:17 Pěkná souhra domácích po krosové příhrávce končí jen na brankářce hostí.
40:00 Úvodní buly v 3.třetině vyhrávají hráčky hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 26:3
39:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #47 Josefína Plachá (10:1)
39:12 A hosté svou přesilovkou pěknou střelou z dálky využívají.
38:49 Vyloučen hráč #31 Štěpánka Kubánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
38:49 Hráčka domácích teď nestíhala únik hráčky hostí, která i jen přes menší kontakt spadla a hosté jdou do přesilovky.
37:18 Hráčky domácích na občasné brejky hostí zvládají vracet a ubránit je.
34:25 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #61 Lucie Čermáková (10:0)
34:25 Domácí se nepřestávají tlačit na bránu hostí a navyšují scóre na 10:0.
34:02 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Alice Jirásková, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (9:0)
34:02 Alice v dnešním zápase kompletuje svůj hatrick.
32:12 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nikola Pieczonková, asistoval #61 Lucie Čermáková (8:0)
32:12 Dvěmi rychlými góly za sebou domácí navyšují scóre zápasu na 8:0.
32:02 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Alice Jirásková, asistoval #25 Anna Stará (7:0)
30:16 Nyní hračky hostí ukázaly že taky umí jít důrazně na branku soupeře, ale gól z toho nevytěžily.
29:22 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Alice Jirásková, asistoval #43 Lucie Vodičková (6:0)
29:22 Alice Jirásková se zapisuje svým prvním gólem v barvách Bohemians.
28:33 Hráčka hostí se najednou po dlouhé přihrávce dostala před brankářku domácích, ale zakončit již nezvládla.
27:04 Hosté se o něco více vysunuly přes vlastní půlku oproti 1.třetině a snaží se více napadat rozehravky domácích.
26:02 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #66 Bára Kováříková (5:0)
26:02 Domácí se trefují už přesně a dávají gól.
25:41 Domácí měly hodně střel za sebou na branku hostí, ta ale byla proti.
24:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #77 Alice Jirásková (4:0)
24:36 Domácí se po útoku hostí dostávají dlouhou přesnou přihrávkou po ose do brejku a dávají gól.
23:10 Domácí rozehrávají standardku z rohu hostí, ale střelu z první brankářka hostí přečetla a chytá.
22:24 Střela domácích z půlky končí v rukách brankářky hostí.
20:35 Domácí se sice dostaly k míčku, ale míček je v jejich přihrávkách až moc živý.
20:00 Úvodní buly 2.třetiny vyhrávají hráčky hostí.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:32 Hráčka hostí se pokusila z půlky o střelu z otočky přes hráčku, ale míjí branku.
18:31 Závar před brankou domácích hráčky hostí v gól nepřetavily, domácí míček získaly, vystřídaly a jdou dopředu.
16:07 Hráčky hostí se na chvíli nastěhovaly na polovinu domácích, ale střelou do zakončení míjí branku domácích.
15:11 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (3:0)
14:30 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
14:30 Hráčka hostí Prošková si jde odpočinout na trestnou na 2 minuty za sekání.
13:07 Hosté rozehrávají standardku, ale bránu domácích přestřelují.
10:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková (2:0)
10:26 Hosté si z rozehrané standardky dávají vlastní gól.
10:17 Hráčky hostí se prvně výrazněji dostaly před bránu domácích, ale brankářka a obránkyně byly proti.
09:43 Hra domácích zatím spíše připomíná přesilovku.
08:14 Gólmanka hostí výborným zákrokem chytá další střelu domácích.
06:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #21 Nikola Pieczonková (1:0)
06:16 A druhá branka domácích již platí. Scóre otevírá Sabča Siňorová. Zakončovala po přesné krosové přihrávce Marušky Čápové.
05:22 První branku sice střílí domácí, ale ta neplatí. Hráčka byla v brankovišti.
03:20 Domácí převážně na míčku na polovině hostí, ale jejich střely končí na blocích hostí.
00:50 Fryčová y brejku při špatném střídání hostí trefuje jen brankářku.
00:00 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Do svého prvního zápasu v barvách Bohemians nastupuje Alice Jirásková.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 1.ligy juniorek domácích FbŠ Bohemians s hostujícími TJ Sokol Královské Vinohrady.