58
  • 58 57:21
    Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4
branky: 26. Adéla Červenková, 32. Adéla Červenková, 40. Anna Kytlicová - 12. Nikola Štekerová, 16. Karolína Lískovcová, 27. Tereza Brožková, 34. Kateřina Ciblová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 19 - Terezie Tomanová 27; po třetinách: 0:2, 3:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): S ohledem na druhou polovinu zápasu pro nás jednoznačně ztráta. Chodov byl lepší v některých individuálních detailech a v rychlosti reakcí, my jsem byli lepší v herním projevu a celotýmové hře. Ve třetí třetině jsme si toho vytvořili dost minimálně na vyrovnání, spíš na otočení zápasu, takže i když máme radost z toho, jak jsme hráli, musíme na sebe být přísní a litovat ztráty bodů.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes si musíme přiznat, že v útoku jsme dobří vůbec nebyli. Měli jsme spoustu technických chyb, špatných rozhodnutí a opravdu málo hry v útočném pásmu. Jsem ale moc rád za to, že jsme si cestu k výhře našli přes důraznou obranu a výborný výkon gólmanky. V týdnu jsme se přesně i na tuto možnost připravovali a tréninky tak využili na 100%.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
58:15 Domácí to zkouší v šesti
57:21 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:46 Švajcrová chtěla zakončit tlak Chodova střelou, ale ta jí vůbec nesedla a míček odputoval do zázemí
55:05 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
55:05 Kytlicová si půjde znovu sednout a znovu to bude za sekání, Chodov má tedy šancit dostat na hokejky trochu klidu
54:02 Teď o sobě dal znát také Chodov, Štekerová si udělala prostor a pozdravila Hriškovou nepříjemnou střelou, brankářka FBC ale odolala a stále drží naděje svého týmu
52:37 Srníčková si udělala z obrany Chodova kuželky a už už to vypadalo na srovnání, hlasité cinknutí ale znamenalo, že míček na své cestě narazil do tyče a do svého cíle tak nakonec nedoputoval
50:26 FBC po kombinaci na své polovině našlo místo v obraně Chodova, Janošová se dostala i ke střele, ale v cestě opět stála Tomanová
48:42 Lískovcová v bezprostřední blízkosti brány z první ohrozila Hriškovou, ta dokázala míček skvěle vytěsnit do tyče a ven ze hry
48:06 Feiková teď znepříjemňuje obraně Chodova život svým aktivním napadáním
46:58 Tlak Chodova teď vyústil až v nastřelení tyče jedné z chodovských útočnic, branka z toho však není
45:58 Ciblová natáhla ke střele, skvělý návrat do obrany Lyskové ji ale celou akci překazil
44:53 V šanci opět Feiková, svou střeleckou smůlu však stále neprolomila
44:14 Tempo hry se teď lehce uklidnilo a žádné výraznější šance nejsou k vidění
42:00 Šance také na druhé straně, Lískovcová však míjí prázdnou kasu
41:00 Feiková si zkušeně počíhala na rozehrávku Chodova, ukradla jim míček a dostala se do střely. Ačkoliv měla skvělé parametry, Tomanová míček chytá
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává Chodov
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (3:4)
39:26 A tuto aktivitu proměňuje FBC v branku! Kytlicová dostala nabídku od Golombové a z první se nemýlila
39:00 Do poslední minuty druhé třetiny vstupuje aktivněji FBC
36:17 Červenková se krásně protlačila na střed a útočila na hattrick, Tomanovou ale nepřekonala
35:56 Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů teď nemá navrch
33:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #13 Zuzana Štefková (2:4)
33:17 Ciblová v přesilovce vymetla horní růžek kasy FBC, s tím šlo těžko něco dělat.
33:09 Lískovcová ve velké šanci míjí branku
32:38 Chodovské přesilovku hrají dobře, vyloženou šanci však zlikvidovala Hrišková a další akce zatím drží obrana
31:24 A tentokrát si početní výhodu zkusí Chodov, Kytlicová vyloučena za sekání
31:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (2:3)
29:50 Vyloučen hráč #80 Tereza Brožková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
29:50 A FBC si nakonec zahraje i přesilovku. Brožková vyloučena za bránění ve hře těsně před koncem obou trestů
29:26 Oba týmy si ve hře 4 na 4 vytvořily šance, branka však zatím díky skvělým výkonům brankářek nepadla
27:56 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
27:56 Vyloučen hráč #33 Adéla Červenková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
27:56 Uvidíme hru 4 na 4, Netrefová s  Červenkovou si půjdou odpočinout na trestnou lavici
26:40 Divočina na hřišti! Jen co Červenková snížila na rozdíl jedné branky, Brožková odpověděla ze středu a znovu poslala Chodov do dvoubrankového vedení
26:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:3)
25:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #7 Rozálie Janošová (1:2)
24:32 Kytlicová ze strany hřiště značkuje tyčku Tomanové
24:00 Srníčková si teď zahrála hru na zeď – nepustila přes sebe dvě nebezpečné střely hned po sobě
23:29 FBC zvýšilo ve druhé třetině tempo a Tomanová má co dělat
22:15 Moravcová z velké dálky prověřila Hriškovou, ta ale na míček dobře viděla a neměla s ním tedy větší problémy
20:37 Červenková střílí zápěstím, Tomanová ale stále drží čisté konto
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává FBC
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:50 Kytlicová se dostala k odraženému míčku, ze vzduchu však měla těžkou práci a přestřeluje
18:40 Ostravanky po delší době našly cestu na chodovskou stranu hřiště
16:24 Tlak Chodova pokračuje, Křtěnová trefuje ze strany hřiště boční síťku
15:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (0:2)
15:31 Lískovcová využila volného míčku v brankovišti a s trochou štěstí jej protlačila za záda Hriškové, 2:0 z pohledu Chodova
13:55 Kytlicová s Feikovou v nepřehledné situaci vybojovaly míček, druhé jmenovaná se dostala i k zakončení, ale Tomanovou nepokořila
12:22 Na chodovských je znát, že jim první branka pomohla a předvádí teď mnohem aktivnější a efektivnější florbal
11:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:1)
11:26 Chodov po tečované střele z obrané poloviny otevírají skóre zápasu
11:11 Feiková teď předvedla skvělé sólo, k úspěchu už chybělo jen lepší zakončení
08:09 Křtěnová ve velké šanci, situaci však zastavila svým zákrokem Hrišková
07:22 Ze hry teď mají vííce hráčky Chodova, drží míček na straně Ostravy a snaží se najít skuliny v obraně, ostravská obrana však zatím odolává
05:13 Hosté hrají v plném počtu, FBC přesilovku nevyužilo
04:08 Dobývání chodovské obrany je zatím marné, Ostravanky však stále na míčku
03:13 Vyloučen hráč #71 Vanessa Anna Strouhová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
03:13 FBC si zahraje první přesilovku
02:17 Kostková nedokázala střelu z první nasměrovat mezi tyče a rozehrává Chodov
01:00 Oba týmy si vyměnily držení míčku, až dokud Ostrava neuklidnila hru na své polovině
00:15 Úvodní buly vyhrává domácí tým a ihned se pouští do prvního útoku, Červenková v šanci neúspěšná
00:00 Vážení četnáři online přenosu, vítejte u utkání 9. kola 1. Ligy juniorek, kde se dnes utká domácí FBC Ostrava s FAT PIPE Florbal Chodov.