2
    Klára SOURALOVÁ
    špatné střídání

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 0:14
branky: 3. Veronika Mrázková, 5. Gabriela Vaculová, 10. Kateřina Stoklásková, 14. Nela Juráňová, 19. Klára Horčičková, 21. Klára Horčičková, 24. Klára Horčičková, 25. Lucie Zaoralová, 26. Kateřina Stoklásková, 26. Klára Horčičková, 31. Anna Ševčíková, 35. Gabriela Vaculová, 36. Lucie Zaoralová, 48. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Štěpán Weber - Václav Římal; vyloučení: 3 + Běla Novotná 4:4; využití: 0:3; diváků: 19; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 30, Anne-Marie Werner 14 - Kristýna Keclíková 8; po třetinách: 0:5, 0:8, 0:1
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Zápas těžký na koncentraci, jsem rád, že se dařilo mladým hráčkám, které dnes dostaly možnost sehrát se v ostrém zápase s těmi zkušenějšími. Vyzkoušeli jsme si různé herní varianty, protočili jsme sestavou a těšíme se na zítřejší florbalový svátek - utkání s Chodovem. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme hodně štěstí do dalšího průběhu sezony. n
60:00 Střely ve 3. části: 3:15
59:00 probíhá poslední minuta dnešního utkání
57:30 dnešní utkání sleduje 19 diváků děkujeme za podporu SKV
54:30 Olomouc chce ještě něco přidat
51:58 domácí neskorují ani v přesilovce
49:58 Vyloučen hráč #29 Klára Souralová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
49:58 domácí mají přesilovku jestli dají nebo nedají gol to se už uvidí
47:21 GÓL FBS Olomouc! 0:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #67 Anna Ševčíková (0:14)
47:21 Olomouc využívá svou přesilovku a hraje jen na útočné polovině
46:04 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
46:04 Olomouc má další přesilovku
42:40 Olomouc jen kombinuje na své útočné polovině
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Anne-Marie Werner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 Střely ve 2. části: 2:24
38:00 Olomouc to má dnes jak trénink na Chodov
36:30 brankářka Olomouce je bez práce mohla by si k tomu dát POP CORN
35:53 GÓL FBS Olomouc! 0:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:13)
34:50 Olomoucká TIKI-TAKA je poznat i na výsledku
34:12 GÓL FBS Olomouc! 0:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #71 Klára Horčičková (0:12)
34:12 Olomouc tak zvaně toto utkání dohrává
32:00 domácí nejsou schopné nic vymyslet
31:18 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
30:48 GÓL FBS Olomouc! 0:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:11)
28:28 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za hrubost
27:24 Fajčíková pokračuje v skvělém výkonu
26:46 Vyloučen hráč #91 Nela Juráňová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
25:44 GÓL FBS Olomouc! 0:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:10)
25:44 Olomouc kompletuje 10
25:22 GÓL FBS Olomouc! 0:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:9)
24:30 GÓL FBS Olomouc! 0:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová, asistoval #48 Lucie Majerová (0:8)
23:52 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
23:11 GÓL FBS Olomouc! 0:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:7)
22:40 Vyloučen hráč #67 Anna Ševčíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky
22:40 hráčka Olomouce byla vyloučna za opakované přestupky tak musela klikovat
21:35 Novotná padá
20:42 GÓL FBS Olomouc! 0:6
20:42 tato dělovka končí v síti
20:00 Střely v 1. části: 3:19
18:15 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (0:5)
18:15 Olomoucká TIKI-TAKA pokračuje
15:27 Fajčíková po vzoru Buffona chytá a drží svůj tým
14:59 Vyloučen hráč #33 Karolína Černá družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
13:36 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Nela Juráňová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:4)
13:36 slavná Barcelonská TIKI-TAKA je viděna na Jížním městě a Olomouc dává gol
12:47 domácí nebyly ani schopné rozehrát
11:25 brutální fatál domacích chytá výborná Fajčíková
09:27 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #29 Klára Souralová (0:3)
09:27 dorážka Olomouce končí v síti
09:01 Štandová jen do bloku
07:30 První střelu domácích hráček v klidu pokryla brankářka Olomouce a hra tak pokračuje
06:45 domácí nebyly ani jednou s míčkem na polovině soupeře
04:48 GÓL FBS Olomouc! 0:2
04:48 granát Vaculové končí v síti SKV
04:15 domácí nejsou schopné nic vymyslet
02:47 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:1)
02:47 útok nese svoje ovoce, hostující tým se dostává do vedení
02:10 Hostující připravují útok
00:01 Buly vyhrál tým hosté