11:1
    Ema HANÁKOVÁ
    (Vítková)

GC System Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 11:1
branky: 4. Isabela Petrskovská, 14. Lenka Vojáčková, 21. Veronika Stuchlíková, 22. Lota Najsrová, 29. Lea Bělohoubková, 35. Veronika Stuchlíková, 46. Veronika Stuchlíková, 48. Nikol Kovárníková, 50. Natálie Lukášová, 51. Lenka Vojáčková, 53. Ema Hanáková - 35. Veronika Dubcová; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková 10 - Tereza Fejglová 29; po třetinách: 2:0, 4:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): Chtěl bych holky pochválit za celý víkend. První zápasy 3x20 pro některé v 10 hráčích a v ne úplně nejsilnější skladbě jsme za mě zvládli v rámci možností skvěle. Čekali jsme rychlý napadající florbal a bylo vidět, že na to nejsme ještě úplně zvyklí a chvílemi nám to dělalo problémy. Ale musíme tyto zápasy brát jako cenné lekce a zkušenosti, které nás posouvají dopředu. VRÁTÍME SE SILNĚJŠÍ! Díky soupeři za zápas a gratulace k výhře, ať se daří.
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Tyto zápasy musíme odehrát s větším důrazem na kvalitu koncovky. Je plus, že si dokážeme už i proti zatažené obraně vytvářet příležitosti, produktivita ale musí být lepší. Holkám díky za nasazení až do konce, soupeř určitě nic nevzdal i za rozhodnutého stavu. Díky a šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 21:0
59:00 Máme tu poslední minutu třetí třetiny.
56:08 Volejbalový zákrok Fejglové.
54:24 Břevno Čižmárové .
52:52 GÓL GC System Bulldogs Brno! 11:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #11 Ema Hanáková, asistoval #25 Alexandra Vítková (11:1)
52:52 Hanáková si počkala na svou jedenáctou branku a zvyšuje skore.
50:32 GÓL GC System Bulldogs Brno! 10:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (10:1)
50:32 Vojáčková si po svém pádu za mantinel spravila náladu golem.
49:34 GÓL GC System Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová bez asistence (9:1)
47:41 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #88 Lota Najsrová (8:1)
47:41 Timeout pro domácí.
45:20 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (7:1)
42:47 Golmanka Hradce vyráží střely Vojáčkové.
42:07 Bulls zase ve čtyrech.To ale nemění jejich dominanci na míčku.
41:15 Vyloučen hráč #10 Natálie Lukášová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:20 Padáček Václavíkové končí za mantinelem.
36:48 Vyhraný souboj Kovárníkové pomáhá domácím získat míček zpět pod kontrolu.
34:49 GÓL IBK Hradec Králové! 6:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #21 Veronika Špringerová (6:1)
34:49 První branky Hradce se ujmula Dubcová.
34:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (6:0)
34:22 Machálková po kličce na Stuchlíkovou ,která zakončuje do prázdné.
32:00 Jabůrková zatím chytá vše co na ní jde. Udrží si dnes čisté konto?
31:18 Střela Kovárníkové končí za brankou Fejglové.
28:20 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #10 Natálie Lukášová (5:0)
25:11 Domácí nepouští Hradec ani na chvíli k míčku.
23:33 Gol Stuchlíkové ze vzduchu nebyl uznán.
22:31 Bulls opět v pěti.
21:47 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (4:0)
20:31 Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování
20:31 Radost z golu poslala Václavíkovou zpátky na trestnou.
20:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:0
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:01 Bulls se snaží dát gol i ve čtyrech.
18:31 Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
15:59 Fejglová chytá.
13:47 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #11 Ema Hanáková (2:0)
13:47 Nepodařenou střelu Hanákové doráží Vojáčková a zvyšuje skore na 2:0.
10:57 Vojáčková se zasekla v mantinelu.
08:34 Jabůrková chytá brejk Hradce.
03:35 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #26 Isabela Petrskovská, asistoval #51 Lenka Vojáčková (1:0)
03:35 Bulldogs se ujímá vedení.
00:00 Úvodní buly pro tým domácích.