• 60 59:57
    2:19
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:19
branky: 25. Michaela Richtrová, 45. Natalie Kovačová - 1. Karolína Lískovcová, 2. Lucie Švajcrová, 4. Karolína Lískovcová, 6. Tereza Brožková, 9. Karolína Lískovcová, 11. Karolína Lískovcová, 15. Karolína Lískovcová, 17. Ema Heralová, 19. Ema Heralová, 24. Tereza Brožková, 28. Karolína Lískovcová, 30. Kateřina Ciblová, 32. Lucie Švajcrová, 37. Nikola Vostřáková, 43. Vanessa Anna Strouhová, 49. Karolína Lískovcová, 53. Nikola Štekerová, 56. Nikola Štekerová, 60. Vanessa Anna Strouhová; rozhodčí: Josef Krejča - Matteo Šoman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 22 - Terezie Tomanová 10; po třetinách: 0:9, 1:5, 1:5
60:00 Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér): Do zápasu jsme nevstoupili šťastně, což ukazuje skóre po první třetině. Chtěl bych holky pochválit, že nic nevzdaly a ve druhé třetině hru výrazně zvedly. Ke konci zápasu jsme už bohužel hromadili individuální chyby, i když taktické pokyny jsme drželi až do konce. Děkujeme soupeři i divákům za dnešní zápas a já přeji holkám hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes jsme se s holkami shodli, že ačkoli se nám na výsledkové tabuli dařilo a dokázali jsme sezonu otevřít ještě větším gólovým přídělem, než minulý rok, s celkovou hrou nejsme vůbec spokojení. Uvědomujeme si, na jaké úrovni naší florbalové připravenosti jsme a víme, že je před námi hodně práce k našemu ideálu. Každopádně mám z holek radost, k zápasu přistoupily opravdu dobře, na střídačce vymýšlely, jak svá střídání vylepšovat a za to jsem moc rád.
60:00 Střely ve 3. části: 5:15
59:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová bez asistence (2:19)
55:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #80 Tereza Brožková (2:18)
54:20 Chodov nyní produkuje šanci za šancí.
52:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:17)
51:22 Ciblová sama před Fajčíkovou neproměnila.
48:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #19 Nikola Štekerová (2:16)
47:32 Na druhé straně se nyní blýskla Fajčíková, během pár vteřin zlikvidovala několik střel hostů.
45:58 Kovačová se nyní dostala do dvou úniků po křídle, avšak Tomanová za své záda nic spadnout nenechala.
44:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Natalie Kovačová bez asistence (2:15)
42:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #84 Ema Heralová (1:15)
40:00 Střely ve 2. části: 2:13
37:50 Samostatný únik Kovačové neskončil gólem.
36:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (1:14)
33:15 Chodov nyní diktuje tempo hry.
31:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #19 Nikola Štekerová (1:13)
31:36 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:11 Chodov opět našel svůj střelecký apetit a na branku Fajčíkové to teď lítá o sto šest.
29:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #83 Klára Jiříková (1:12)
27:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
25:58 SKV se ve 2. třetině vzepjalo k lepším výkonu.
24:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #24 Adéla Haaszová (1:10)
23:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:10)
20:00 Vyloučen hráč #64 Natalie Kovačová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 5:13
18:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #83 Klára Jiříková (0:9)
16:25 Přesilovka SKV větší ohrožení branky Chodova nepřinesla, naopak v ní domácí dvakrát inkasovali.
16:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:8)
14:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (0:7)
14:25 Vyloučen hráč #27 Nikola Vostřáková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
12:10 Chodov drží Vinohrady zamknuté ve vlastním pásmu.
10:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
10:11 Vinohrady stále čekají na svojí první střelu na bránu.
08:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
06:20 Chodov diriguje tempo hry a Vinohradům nic nepovoluje.
05:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #19 Nikola Štekerová (0:4)
03:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
01:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #27 Nikola Vostřáková (0:2)
00:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (0:1)