44
  • 44 43:53
    Tigers

Viking TJ Kobylisy - Prague Tigers 6:9
branky: 2. Vít Komorný, 8. Vít Komorný, 10. Adam Kropík, 12. Filip Kobliha, 16. Adam Kanzelsberger, 34. Adam Kanzelsberger - 6. Vojtěch Ševčík, 11. Adam Volf, 17. Kryštof Schovánek, 25. Adam Volf, 26. Adam Jánský, 36. Adam Volf, 39. Lukáš Valenta, 40. Adam Volf, 42. Kryštof Schovánek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Filip Češner ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:4
45:00 Zápas je u konce. Tigers vítězí.
43:53 Timeout Prague Tigers
43:53 Tigers berou TimeOut.
42:41 Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
42:41 Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
42:00 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #29 Vojtěch Ševčík.
42:00 Nájezd Ševčíkovi opravdu nevyšel.
41:49 Vyloučen hráč #9 Adam Volf družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry
41:11 GÓL Prague Tigers! 6:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (6:9)
40:13 Vyloučen hráč #72 Adam Kanzelsberger družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
39:39 GÓL Prague Tigers! 6:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #8 Radek Šach (6:8)
39:39 Po rychlém brejku Tigers ve vedení o 2 goly.
39:10 Novák si opět stežuje na čistý zákrok.
38:35 GÓL Prague Tigers! 6:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #15 Kryštof Schovánek (6:7)
35:05 GÓL Prague Tigers! 6:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #37 Jakub Flek (6:6)
35:00 Naštvaný Novák mlátí do všeho co může.
33:33 Krásná solo akce Kantzase, která posílá Kobylisy v oslabení do vedení.
33:32 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger bez asistence (6:5)
33:03 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
30:00 Začíná nám třetí třetina poměrně vyrovnaného zápasu.
29:55 Flekova střela, ale skvělý Rychetský.
27:40 Vítkova střela vyražena golmanem hostů.
25:17 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (5:5)
25:16 Nedůraz před Kobyliskou brankou znamená vyrovnávající gol.
24:49 GÓL Prague Tigers! 5:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #4 Martin Beneš (5:4)
24:48 Po dvou minutách čekání byl povrch úspěšně opraven.
24:48 Volf si připisuje 2. gol.
23:40 SKvělá rozehrávka Tigers...
21:40 Nadějná standartka Tigers přímo před brankou Kobylis skoční Flekovou střelou na noze kapitána Kropíka, takhle bojuje Kapitán s velkým K.
20:40 Střela Beneše v boční síti brány.
19:10 Skvělý blok Bajera.
18:15 Střela Nováka končí na tyčce a po odrazu pod Rychetským.
16:09 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #11 Lukáš Valenta (5:3)
16:08 Střela z první končí v brance.
15:30 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #9 Alexander McIntosh (5:2)
15:29 Přízemní střela Meka končí po odrazu Kantzase za zády golmana.
15:01 V buly štastnější Tigers.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
15:00 Konec první třetiny. Kobylisy ve vedení.
11:15 Krásné solo Marka Dostála a na konec příhrávka na Koblihu znamená gol pro Kobylisy.
11:14 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #36 Marek Dostál (4:2)
10:26 V brejku jedna na nula úspěšnější Volf.
10:25 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf bez asistence (3:2)
09:30 Po rychlém brejku se po Vítkově přihrávce prosazuje Adam Kropík.
09:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #52 Vít Komorný (3:1)
07:45 Vítek vybojoval míček před brankou Tigers a nádhernou střelou posíla Kobylisy dovedení.
07:44 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (2:1)
06:59 Očividné sekání a domácí hrajou v přesíle.
06:58 Vyloučen hráč #4 Martin Beneš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
06:50 Tečoovaná střela trefuje tyčku Rychetského branky.
05:54 Bohužel se hosté prosazují v přesilové hře a jedeme zase od srovnaného stavu.
05:53 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Vojtěch Ševčík, asistoval #48 Jakub Lamberk (1:1)
05:21 Tigers tlačí, ale Kobylisy hrají srdcem a zatím nedevolili soupeři gól.
04:35 Maty teď předvedl zákrok jako z učebnice Marka Palečka a udržel vedení.
04:03 Kobylisy zbytečně faulují a jdou do čtyř.
04:02 Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
01:57 Druhá střela zápasu konči v síti. Prosadil se Vítek Komorný po nádherné přihrávce Adama Kropíka.
01:56 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (1:0)
00:01 V buly úspěšní Kobylisy.
00:00 Dobrý den florbaloví fanatici. Vítáme vás z Kunratické arény u finále dlouhé a náročné sezóny v 2. juniorské lize. Osud tomu chtěl, aby se ve finále utkali tyto dva týmy, jelikož v úterý se uzavřela série mezi mužskými týmy, kde se radovali Kobylisy a vrátili Tigers zpět do Divize. Povede se kobyliským nadějím porazit Tigers a potvrdit úspěšný a náročný týden a nebo naděje Tigers napraví pověst áčka a pomstí je. To vše uvidíme za necelou 1,5 hodiny.