• 45 44:32
    7:6
    (Bouma)

Horní Počernice Orka - Floorball Club FALCON 7:6
branky: 5. Lukáš Holada, 7. Jakub Povolný, 10. Vojtěch Nehasil, 14. Vojtěch Nehasil, 19. Jan Maršík, 35. Tomáš Bodlák, 43. Jan Maršík - 8. Vojtěch Horák, 11. Ondřej Bouma, 27. Vojtěch Horák, 30. Ondřej Bouma, 39. Tomáš Kuběna, 45. Vojtěch Horák; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Šotola ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 2:2
45:00 Konec zápasu. Domácí vítězí.
44:59 Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za opakované přestupky
44:59 Hosté mají standartku, ale zbývá jim pouze 1 sekunda...
44:35 Hosté znovu v šesti.
44:32 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #44 Ondřej Bouma (7:6)
44:32 Gol Horáka a hosté mají 28 vteřin na vyrovnání.
44:00 Minuta do konce a domácí stále ve vedení o 2 branky.
43:15 Bouma vysřelil, ale pouze odevzdal míček domácím.
42:40 Hosté v šesti.
42:26 GÓL Horní Počernice Orka! 7:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #66 Vojtěch Nehasil (7:5)
42:26 Domácí využili přesilové hry a zvýšili náskok o 2 goly.
42:10 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
42:10 Nedovolený zákrok Horáka hostům vůbec nepomáhá k otočení zápasu.
39:20 Výborný obranný zákrok Vlčka posíla hosty znovu do útoku.
38:00 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #44 Ondřej Bouma (6:5)
38:00 Kuběnova střela z poloviny hřistě končí za golmanem, který nic neviděl.
34:50 Domácí v pěti a zbývá jim ještě 20 sekund přesilové hry.
34:02 GÓL Horní Počernice Orka! 6:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák bez asistence (6:4)
34:02 Domácí využívají přesilovky.
33:50 Neskutečný zákrok golmana hostí.
33:10 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
33:10 Hosté si zápas nadále stěžují.
32:33 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Nehasil družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:33 Komplikace u rozehrávky a hrát se bude 4 na 4.
32:20 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
32:05 Hosté nastoupili do třetiny s velkou motivací zápas ještě vyhrát, zatím jsou na míčku pouze oni.
29:39 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:4)
26:49 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:3)
18:27 GÓL Horní Počernice Orka! 5:2
14:39 Vyloučen hráč #56 Jiří Svojítko družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
14:39 Kuriozní situace - golman Falconu vyběhl ven z velkého brankoviště a až pak vyhodil balon
13:01 GÓL Horní Počernice Orka! 4:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #66 Vojtěch Nehasil bez asistence (4:2)
13:01 Znovu dvougolové vedení Orky
10:28 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #39 Hynek Uvíra (3:2)
10:28 Bouma po pěkné individuální akci zakončil do stejného místa jako před pár minutami Horák a dává druhý gol Falconu
06:46 GÓL Horní Počernice Orka! 2:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný bez asistence (2:0)
06:46 Orka vede 2:0 po laciné ztrátě jednoho z obránců Falconu
04:56 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #24 Jakub Povolný (1:0)
04:56 První vyložená šance v zápase a Orka vede 1:0