0:5
    Matěj BEZPALEC
    (Petráň)

1. SFK Havířov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:5
branky: 14. Marek Navrátil, 21. Vojtěch Petráň, 23. Robert Málek, 33. Vojtěch Procházka, 38. Matěj Bezpalec; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 269; zásahy brankářů: Robert Grim 21, Jan Urbánek 5 - Matěj Fridrich 15, Matěj Pašek 1; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:11
44:13 Chodov drží Havířov na jeho polovině a dohrává na všechny hráče ze sestavy.
41:28 Havířov nic nevzdává a stále se snaží vstřelit gól.
40:47 Štantejský nádherně našel Málka, ten trefuje brankáře Havířova.
39:52 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Pašek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:39 Havířov měl standardku ze slibného místa, nevyužil ji.
38:50 Matěj Kulhavý místo přihrávky na úplně volného Kýra volil střelu a tak se stav nemění.
38:05 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Urbánek družstva 1. SFK Havířov
37:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #82 Vojtěch Petráň (0:5)
37:24 Bezpalce našel volného na velkém brankovišti Petráň a stav je 0:5.
36:52 Kulhavá jedovkou od mantinelu, Grim vyráží ramenem.
35:52 Málek dvakrát sám před Grimem, Grim obojí vychytal.
35:36 Jandák ze středu hřiště daleko vedle.
34:48 Filip Šimek ze středu opět z otočky metr vedle.
32:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #86 Filip Šimek (0:4)
32:53 Procházka zasazuje do levé šibenice.
31:50 Chodov nevyužívá tutovou šanci.
30:01 Úvodní buly třtí třetiny vyhrává tým hostů.
30:00 Střely ve 2. části: 7:14
27:45 Galla sám na středu hřiště, netrefuje po zemi.
26:12 Jandák sám na středu hřiště Fridrich chytá.
24:52 Málek utekl po levém mantinelu, trefuje však Grima.
22:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (0:3)
22:42 Navrátil s Málkem vystihli rozehrávku Havířova v přesilovce a vyřešili situaci 2:0.
22:26 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
21:32 Maceček střílí do nohy Fridricha.
20:57 Timeout 1. SFK Havířov
20:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň bez asistence (0:2)
20:57 Petráň vybojoval balonek na obránci Havířova a terfuje nad nohu Grima.
19:22 Sláma našel výhozem ala Sněžka Vojtěcha Kulhavého, který byl úplně sám před Grimem, ten ho výborně vychytal.
18:50 Finální přihrávku havířovského Macečka chytá Navrátil.
18:18 Borek opět od mantinelu a tentokrát nad.
17:38 Chodov zmáčkl Havířov na na jejich polovině.
17:08 Borek pohotově pod břevno, Grim chytá.
16:02 Borek z poloviny do spojnice.
15:40 Procházka z mantinelu do brankáře.
15:00 Vyloučen hráč #75 Daniel Kantor družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 4:6
14:48 Procházka beckhandem do tyče.
14:30 Filip Šimek a Vojtěch Procházka - Grim chytá.
13:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (0:1)
13:47 Zajímnavou pasáž hry nahoru dolů přerušuje Navrátil gólem ze středu poloviny.
12:59 Filip Šimek se středu z otočky pouze do brankáře Grima.
12:12 Bezpalec přihrál přímo havířovskému Brucknerovi, toho vychytal výborný Fridrich.
11:18 Bohumský našel Bulíře, ten nedokázal zakončit.
10:26 Chodovský Marek opět sám ve proti dvěma a opět neúspěšně.
09:35 Výborně teď vystřelil Galla, Fridrich chytá.
08:38 Již více než 2 minuty se k radosti pořadatelů hraje v kuse.
07:13 Daniel Kantor Slámovi utekl po mantinelu, akci však zastavuje gólman hostujícího týmu, Fridrich.
06:48 Filip Šimek dobře odbránil na polovině hřiště a Chodov střídá.
05:43 Je z toho hra útočníka v brankovišti, na míčku tak Havířov, jmenovitě Chudoba.
05:39 Malá domu na straně Havířova a rozehrávat budou Chodovští ze zajímavé pozice.
04:40 Marek vybojoval balon na polovině Havířova, zakončení přes dva hráče se mu však nepovedlo.
00:01 Buly vyhrává Chodov.
00:00 Uvidimé druhý čtvrtfinálový zápas MČR dorostenců mezi 1.SFK Havířov a FATPIPE Florbal Chodov! Stav po prvním zápase je 2:1 pro Chodov.