()
  • 43 42:50
    Boleslav

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 3:4
branky: 34. Samuel Alter, 43. Václav Babík, 43. Jan Bura - 21. Daniel Havelka, 28. Jan Venera, 41. Ondřej Duben, 42. Jiří Miler; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Filip Karas 9 - Matěj Veselý 9; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:2
45:00 Komentář hostů Bína Jakub (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetný zápas.
45:00 Komentář domácích Komačka Václav (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetný zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:4
43:59 Po timeoutu Boleslav opravdu šlape a snaží se všemi silami skóre udržet.
42:50 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
42:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura bez asistence (3:4)
42:50 Další gól Vítkovic a nyní jsou jen jeden gól od dorovnání.
42:39 Oba týmy hrají v plném počtu.
42:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #22 Samuel Alter (2:4)
42:32 Vítkovice se vracejí pomalu do hry.
41:41 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
41:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #66 Jan Venera (1:4)
40:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (1:3)
40:46 Ondřej Duben se vrátil z trestné a hned o několik vteřin později střílí další gól Boleslavi.
40:39 Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání
40:39 Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:39 Lehce kuriózní situace ze strany Boleslavi, kdy se na hřišti objevilo hned sedm hráčů v poli. Zároveň si dvouminutový trest odsedí i Sebastián Hachlica za špatnou vzdálenost.
38:22 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost
38:22 Ondřej Duben je již podruhé vyloučen a přináší tak Vítkovicím jedinečnou možnost dorovnat.
38:10 Feigl nezvládá prostřelit Karase mezi nohama.
37:20 Drozd se dostává do střely, ale bránu netrefuje.
35:39 Vítkovice teď vyvíjejí tlak na boleslavskou bránu.
33:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #66 Václav Babík (1:2)
33:39 První gól střílejí i domácí a snižují tak náskok.
33:12 Po faulu Vítkovic rozhrávají hosté z půlky.
31:54 Střela Vítkovic končí za mantinelem.
31:12 Chmelař po souboji padá a odjíždí o několik metrů dál.
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
29:59 Boleslav zkusila ještě vystřelit, ale zazněla siréna.
29:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #45 Filip Bergman (0:2)
27:25 Venera se trefuje z půlky. Karas nic neviděl.
25:54 Boček přestřeluje branku.
22:48 Šimík vysílá silnou střelu, Veselý ale vyráží.
20:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka bez asistence (0:1)
20:34 Havelka otevírá skóre zápasu.
19:19 Hosté hrají v plném počtu.
17:19 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře
17:19 Přesilovku si zahraje Mladá Boleslav.
16:49 Tomaško poslal zadovku na svého spoluhráče, který ale vystřelil mimo.
15:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
15:00 Střely v 1. části: 3:6
14:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
13:22 Vyloučen hráč #62 Aleš Chmelař družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
13:22 Chvíli uvidíme hru 4 na 4.
11:54 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
11:54 Sitora si jde opět sednout.
11:50 Odložené vyloučení a hosté jdou do šesti bez brankáře.
10:20 Boleslav byla na míčku, ale jejich akce ae jim nevyvedla.
08:15 Vítkovice se snaží vymyslet nějakou akci.
03:10 Tým domácích hraje v plném počtu.
02:56 Bergman přestřeluje branku vysoko nad.
01:10 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
01:10 Hned ve druhé minutě je vyloučen hráč domácích a my uvidíme přesilovku hostů.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.