45
  • 45 44:47
    Bohemians

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:1
branky: 12. Jáchym Eliáš, 15. Matěj Novotný, 31. Michal Horák, 40. Jakub Vařecha - 39. Adam Václav Kyselka; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Tomáš Musil 23 - František Stárek 9; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1
45:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Nejsme schopni proměnit ani ty největší šance a navíc lacino inkasujeme. Soupeř si výhru v prvním utkání zasloužil, ve druhém se budeme muset zlepšit.
45:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér): Dobře jsme do utkání vstoupili a kontrolovali hru, postupně jsme víc a víc pouštěli Bohemku do hry, čehož se v druhém zápase musíme vyvarovat. Teď nabereme co nejvíc sil a odpoledne si půjdeme pro postup.
45:00 Střely ve 3. části: 2:11
44:47 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
43:34 Domácí hrají v plném počtu.
42:35 Grézl střílí rychlou střelu těsně nad bránu.
42:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
41:34 Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
41:34 Opět vyloučený hráč Hatrricku a Bohemians mají znovu šanci proměnit přesilovku.
41:01 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #86 Dominik Bláha.
41:01 Nezdařené trestné střílení pomalu rozhoduje stav tohoto zápasu.
39:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (4:1)
39:41 Jakub Vařecha nachází prostor v bráně a Hattrick opět uskakuje o tři góly.
39:11 Po velké chybě domácích se vydává Hattrick do protiútoku. Ten ale nekončí ani střelou.
38:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #23 Dominik Bürger (3:1)
38:18 Kyselka dlouho čekal se střelou, ale ta nakonec přišla a rovnou do brány.
37:29 Vyloučen hráč #64 František Smejkal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za bránění ve hře
37:29 Bohemians hrají první přesilovku zápasu a můžou tak snížit poměrně velký náskok Hatrricku.
37:12 Bohemians se sotva dostávají na útočnou polovinu.
36:41 Vosátka blokuje střelu protihráče.
35:31 Eliáš nestíhá doběhnout nahrávku svého spoluhráče.
34:40 Další úspěšný zákrok brankáře domácích.
34:19 Bohemians rozehrávají z půlky.
33:23 Ruml se snaží vystřelit, ale promachuje a ještě přináší volný úder pro Brno za vysokou hůl.
32:56 V tuto chvíli spíš už jen Bohemians brání.
30:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #48 Adam Klusoň (3:0)
30:57 Bohemians sice Hattrick tlačili, ale stačil jeden rychlý únik a Hatrrick střílí již třetí gól.
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
29:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:01 Všechny pokusy Bohemians se daří Hatrricku blokovat.
23:52 Na poslední chvíli se Hatrricku podařilo zastavit brejk Bohemians.
23:12 Gryc trefuje pouze připraveného brankáře.
21:53 Rozehrávka Bohemians na domácí polovině.
20:15 Musil v letu chytá míček.
19:39 Opět střela domácích, ale Stárek je na jejich střelu připravený.
18:48 Bohemians střílí gól, ale kvůli faulu na domácí jej rozhodčí neuznávají.
18:20 Grézl se dostává do střely, ale míjí.
17:28 Hattrick útočí na bránu protihráčů, ale Stárek žádnou ze střel nepropouští.
16:12 Pomalý start druhé třetiny.
15:01 úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
15:00 Střely v 1. části: 4:4
14:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #64 František Smejkal (2:0)
14:05 Matěj Novotný si počkal na správnou chvíli a přesnou střelou vymetá levý dolní roh.
14:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
12:24 Volný úder pro Bohemians na polovině domácích končí faulem a rozehrávat tak bude Hattrick.
11:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:0)
11:49 První gól utkání střílí Jáchym Eliáš.
11:23 Foltýn nezvládá zpracovat míček a ani nevystřeluje.
10:01 Útočnou akci Hattricku ukončuje hvizd píšťkalky rozhodčích.
09:13 Krásný blok Bryndy.
08:01 Bláha se sice dostal do střely, ale míjí bránu.
04:46 Nový blokuje střelu protihráčů a zajišťuje volný úder pro svůj tým.
03:56 Hra je plynulá, ale bez žádných větších akcí.
01:58 Hattrick rozjíždí útočnou akci, ale Bohemians je zastavují.