12:5
    Jan SITORA
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - Asper Šumperk 12:5
branky: 2. Erik Tomaško, 5. Vít Lestyan, 12. Vít Lestyan, 15. Vít Lestyan, 24. Erik Tomaško, 25. Jan Sitora, 30. Jan Sitora, 35. Václav Babík, 37. Jan Drozd, 39. Ondřej Šimík, 45. Jakub Rohel, 45. Jan Sitora - 32. Matěj Šíma, 33. David Holý, 37. Filip Černohous, 38. Vojtěch Vaníček, 44. Jan Jarmar; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Adam Strážnický 8 - Vojtěch Kubíček 5, Ondřej Žák 4; po třetinách: 4:0, 3:0, 5:5
45:00 Komentář domácích Komačka Václav (Trenér): Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Vedeli sme, že sériu musíme zvládnuť hlavne v hlave a až potom na ihrisku. 5 tretín sme podali koncentrovaný výkon a zaslúžene postúpili. Tešíme sa na MČR.
45:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil. Díky soupeři, rozhodčím a divákům
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
44:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora bez asistence (12:5)
44:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (11:5)
43:25 GÓL Asper Šumperk! 10:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (10:5)
38:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #81 Nikolas Papazachariu (10:4)
37:02 GÓL Asper Šumperk! 9:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Vojtěch Vaníček, asistoval #38 Matyáš Valenta (9:4)
36:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #20 Jan Bura (9:3)
36:00 GÓL Asper Šumperk! 8:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #99 Matěj Šíma (8:3)
35:49 Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (8:2)
32:38 GÓL Asper Šumperk! 7:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (7:2)
31:28 GÓL Asper Šumperk! 7:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #82 David Holý (7:1)
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
29:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #75 Vít Lestyan (7:0)
29:38 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Ondřej Žák družstva Asper Šumperk
28:08 Vyloučen hráč #17 Jan Zindulka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
24:41 Timeout Asper Šumperk
24:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
23:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #66 Václav Babík (5:0)
20:24 Vyloučen hráč #49 Tomáš Vlček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Vyloučen hráč #45 Ondřej Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 8:0
14:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #15 Štěpán Kowalik (4:0)
11:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
08:37 Vyloučen hráč #17 Jan Zindulka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan bez asistence (2:0)
01:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0