3:9
    Jakub ROHEL
    (Babík)

Asper Šumperk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:9
branky: 16. Jan Jarmar, 20. Adam Jan Pírek, 28. Jan Jarmar - 1. Vít Lestyan, 2. Jan Drozd, 8. Erik Tomaško, 11. Václav Babík, 16. Jan Bura, 24. Václav Babík, 28. Václav Babík, 32. Jan Bura, 38. Jakub Rohel; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Žák -4, Vít Fleischmann ? - Filip Karas ?; po třetinách: 0:4, 3:3, 0:2
44:00 Poslední minuta poslední části hry
37:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (3:9)
36:47 Zindulkova střela se sjela po noze brankáře ale pryč z okolí brány
34:29 Šíma zkusil ale bhoůžel přestřeluje
31:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #11 Jan Drozd (3:8)
30:30 Nebezpečná střela od Vaníčka zachycena
30:00 Po druhé třetině máme stav 3:7, Mohli jsme vidět plno hezkých akcí na obou stranách ale ze hry má stále více tým hostů, uvidíme zda se něco ve třetí části něco změní
29:50 Posledních 10 vteřin a rozehrávají hosté
27:53 GÓL Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #8 Vojtěch Vaníček (3:7)
27:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #7 Erik Tomaško (2:7)
24:46 Pírek dobrej blok do prázdné
23:20 Vítky zvedají náskok
23:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #23 Ondřej Adamec (2:6)
21:52 Flesichmann krásný zákrok
21:30 Krásný zákroky na straně domácích
19:46 Adam Pírek se postaral o brankáře hostů a snižuje
19:27 GÓL Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #23 Adam Jan Pírek z trestného střílení (2:5)
19:27 Nájezd po faulu na Vaníčka
18:08 Na míčku opět hosté
16:17 Vítkovice vracejí svůj náskok rychlou odpovědí
15:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
15:40 A máme tu první branku pro domácí o kterou se postaralo duo Vaníček a Jarmar. Krásné zahájení třetiny
15:26 GÓL Asper Šumperk! 1:4
15:17 Začala nám druhá část hry a buly pro hosty
15:00 Máme po první třetině zápasu, kdy jsme mohli vidět 4 branky na straně hostů, domácí zvýšili tempo, tak doufejme že jim to pomůže a dorovnají náskok hostů. Za necelé 3 minuty pokračujeme
13:07 Němec zkusil střelu z větší vzdálenosti ale přestřeluje
12:48 Po faulu domácích na míčku opět hosté
12:06 Hra se nám přiostřuje
11:41 Asper po svém Time outu navyšuje napadání
11:03 Po čtvrté brance nastupuje do branky domácích Vít Flesichmann, doufejme že mu spoluhráči pomůžou se v brance dobře ubydlet
10:20 Timeout Asper Šumperk
10:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (0:4)
10:20 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Vít Fleischmann družstva Asper Šumperk
10:02 Vaníčkova střela mimo bránu
07:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #14 Filip Peterek (0:3)
05:28 Hra se přelévá nahoru a dolů ale na míčku spíš více hosté
03:07 Doubrava našel krosem Zindulku, ten ale přestřeluje
02:18 Po faulu rozehrávají hosté z utočného rohu
02:12 Žák první zákrok
01:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd bez asistence (0:2)
01:41 Druhá střela, druhý gol
01:21 První zkrat na straně domácích a hosté trestají
00:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan bez asistence (0:1)
00:53 Míčku se po ztrátě ujímají domácí
00:40 Zápas nám začal a na míčku hosté
00:00 Hráči se už chystají na nástup tak si udělejte pohodlí a pomalu začínáme
00:00 Oba týmy se už rozcvičují a přibližně za 10 minut začínáme
00:00 Vítám vás u dnešního 3. kola playoff 1. Ligy dorostenců. Dnes se utká domácí Asper Šumperk proti hostujícímu týmu z Vítkovic, v základní části soutěže se tyto týmy potkali hned 3x kdy 2x to lépe vyšlo pro domácí mužstvo tedy Šumperk kdy se podařilo vyhrát na nájezdy, poslední zápas skončil lépe pro Vítkovice vítězstvím 13:3. Můžeme tedy dnes čekat tuhou bitvu