2:6
    David KRIEGLER
    (Klápa)

Florbal Primátor Náchod - TRAPOL Tatran Střešovice 2:6
branky: 1. Vojtěch Majer, 37. Vojtěch Majer - 6. Jonáš Tuma, 11. Adam Aarons, 14. Adam Aarons, 18. Adam Bureš, 35. Jakub Klápa, 40. David Kriegler; rozhodčí: Martin Korunka - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Lev Kliment 7; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2
45:00 Komentář domácích Havel Tomáš (Trenér): V první třetině jsme překvapili rychlým gólem, ale pak jako kdybychom usnuli, soupeř nás začal tlačit a zápas převrátil na svou stranu. Druhá i třetí třetina byly velice vyrovnáné. Uvidíme, co přinese zítřejší odveta. Děkuji všem aktérům za zápas.
45:00 Komentář hostů Janda Roman (Trenér): Dnešní zápas víceméně pod kontrolou, jediné, co nás může mrzet, je spousta zahozených gólových šancí. Děkujeme soupeři za utkání a uvidíme se zítra.
45:00 Střely ve 3. části: 2:7
44:50 Náchod pojede zítra do Prahy na odvetu se ztrátou 4 branek
42:45 Knettig vyslal pověstnou dalekonosnou střelu, ale ta se tentokrát mezi tři tyče nevešla
41:10 Tatran opět kontroluje míček a Náchodu ho půjčuje jen sporadicky
39:12 Náchodu se nepodařilo ubránit oslabení a Tatran opět zvyšuje vedení
39:11 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #36 Jakub Klápa (2:6)
37:16 Uvidíme první přesilovou hru v zápase
37:15 Vyloučen hráč #9 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
36:12 Náchod dává druhý gól! Střelcem je opět V. Majer!
36:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:5)
34:17 Hosté se dostávají už do čtyřbrankového vedení
34:16 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (1:5)
23:05 Tatran nepotrestal obrovskou chybu v náchodské rozehrávce
21:10 Havel se dostal do dobré šance, ale jeho následná střela trefila pouze připraveného gólmana
19:15 Hosté opět trefují brankovou konstrukci
17:28 Tatran udeřil potřetí
17:27 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (1:4)
17:00 Tatran vstoupil do třetiny opět velmi aktivně
15:01 Úvodní bule pro hosty
15:00 Střely v 1. části: 3:11
13:44 Tatran si vypracoval další dobrou brankovou příležitost a tentokrát jí i proměnil
13:43 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #11 Jáchym Holý (1:3)
12:30 Po delší době se domácí dostali do dobré šance
10:49 Tatran se dostává do vedení po povedené střele od mantinelu
10:48 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:2
09:55 Náchod zahrál speciální úder z rohu, který tradičně skončil protiútokem soupeře
08:25 Hosté neproměnili obrovskou šanci, náchodská obrana vůbec nestíhá tempo soupeře
06:30 Hosté nyní trefili pouze tyč domácí branky
05:10 Hosté vyrovnávají stav utkání
05:09 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #8 Adam Bureš (1:1)
04:05 Hosté už vyprodukovali první nebezpečné střelecké pokusy
02:10 Hosté jsou na balónku a snaží se dostat přes náchodský obranný blok
00:23 Skvělý úvod domácích! V. Majer získal míček a nekompromisně poslal svůj tým do vedení!
00:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní bule pro Tatran
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z 1. zápasu osmifinále play-off 1. ligy dorostenců. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Tatran Střešovice.