7:5
    Tobiáš DOUBRAVA
    ()

Asper Šumperk - Florbal Vsetín 7:5
branky: 15. Vojtěch Vaníček, 18. Matyáš Valenta, 19. Jan Zindulka, 23. Matěj Šíma, 25. Vojtěch Vaníček, 38. David Holý, 45. Tobiáš Doubrava - 23. Jan Legát, 27. Jan Legát, 36. Adam Hegar, 39. Martin Kovář, 40. Jan Legát; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček -5 - Ondřej Hudek ?, Lukáš Mucska ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 2:3
45:00 Komentář hostů: Náš zápas to dnes nebyl v první a druhou třetinu. V první jsme se moc nedostávali na míček a před koncem třetiny inkasovali. Naše KO proběho ve druhé třetině, kdy nám Šumperk odskočil na tři góly. Naše síla se nám vrátila, tým začal makat, kluci se hecli a chybělo ve štestíčko ve dvou gólovkách, aby jsme to proměnili na remízu ve třetí třetině a hráli dál.  nDěkuji soupeři za utkání, rozhodčím za fér hru, Šumperku přeji mnoho úspěchů dále, nám sezona končí. Dycky F2, Vsetín Oléééééééééé.
45:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Opět velmi pěkný zápas. Ve druhé třetině to byla naše hra, kdy jsme sehráli několik pěkných akcí a šli do vedení, ale soupeř ukázal kvalitu a trpělivě dotahoval. Ve třetí části jsme párkrát bláznili a Vsetín to potrestal, ale naštěstí jsme dotáhli zápas do vítezného konce. Moc díky všem divákům, kteří přišli podpořit naše kluky, a doufám, že si udělají čas i za týden.
44:29 Doubrava pojištuje do prázdné
44:26 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Tobiáš Doubrava bez asistence (7:5)
44:01 Kubíček fantastickej
44:00 Poslední minuta dělí Šumperk od postupu
42:12 břevno šumperské brány zachránilo Kubíčka
40:00 Šumperk vede poze o jedinou branku a do konce utkání zbývá pouze posledních pět minut
39:37 Timeout Asper Šumperk
39:37 GÓL Florbal Vsetín! 6:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #22 Lukáš Zbranek (6:5)
39:36 Vsetín snižuje
39:36 Asper získává cenné vteřiny
39:07 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:07 Šíma nekompromisně posíla Vsetínského hráče za mantinel
39:02 Kovář krásná teč a opět se bavíme už jenom o dvou brankovém vedení
38:34 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #23 Jan Legát (6:4)
38:00 Černohous blok a druhou střelu zachycuje opět Kubíček
37:20 GÓL Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý bez asistence (6:3)
37:19 Holý konečně zasouvá!!
37:02 Pokud nejde o střelu do prázdné brány tak Kubíček vše má
36:44 Kubíček si připisuje důležitý zákrok
35:31 Vsetín snižuje na rozdíl dvou branek a zápas se začíná dramatizovat
35:09 GÓL Florbal Vsetín! 5:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #16 Martin Kovář (5:3)
34:50 Člen reallizčního týmu zachytil letícího Černohouse
34:05 Holý ostrá střela z mezikruží
33:03 Náhradní hráč Vsetína se snaží se svíčkou v ruce manifestovat výhru
31:09 Třetí třetina která rozhodne o všem
29:47 Doubrava do masky brankáře
29:30 Připisujeme 3 mínusové body týmu ze Vsetína za neustále stěžování na stav mantinelů
27:32 Šumperk aktivnější poslední minuty
26:29 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (5:2)
26:28 Vsetín využívá přesilovky
26:00 Asper odolává
25:33 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vaníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
25:30 Vsetín v 6
25:23 Na straně domácích se bude vylučovat a Vsetín vyzkouší přesilovou hru
24:23 GÓL Asper Šumperk! 5:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Vojtěch Vaníček, asistoval #44 Jan Jarmar (5:1)
24:22 Vaníček hned první střelou na nového golmána zavěšuje
23:53 Kubíček další zákrok
22:59 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #38 Matyáš Valenta (4:1)
22:59 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
22:58 Šíma alá jednoručka zasouvá míček z poza branky za brankovou čáru
22:44 Vsetín snižuje
22:38 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát bez asistence (3:1)
22:35 bloklá střela ale dle rozhodčích funguje fyzika trochu jinak a rozehrává Vsetín
21:38 Zindulka si dělá dobrý den a nashledanou s napadajcíma hráčema Vsetína
20:21 Vaníček a Šíma dokázali vykombinovat obranu hostů ale brankář pozorný
18:25 Timeout Florbal Vsetín
18:25 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka bez asistence (3:0)
18:25 Zindulka dokázal prostřel brankáře na bližší tyč a domácí si jasně jdou za svým
18:24 Pokud je pravda to co všichni říkají o včerejšku co se týče vyrovnanosti zápasu týka tak dnes máme uplně jíný zápas
17:36 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (2:0)
17:35 Jarmar našel volného nabíhajcího Valentu a ten obloukem prstřeluje Vsetínského brankáře
16:10 Po faulu bude rozehrávat Vsetín na půlící čáře
15:54 Na míčku domácí
15:11 Začíná nám druhá třetina dnešního duelu
14:40 A máme tu první branku utkání o kterou se postaral Vaníček
14:38 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Vojtěch Vaníček, asistoval #62 Filip Černohous (1:0)
14:33 Doubrava ani na dvakrát nedostal míček za záda brankáře
14:00 Poslední minuta první třetiny
13:18 Šíma zkusil nahrávku na slepo ale to se mu málem nevyplatilo, míček mu byl odebrána a byla z toho střela na domácí branku
12:20 Kubíček si po délší době připisuje zákrok
11:40 na míčku domácí
11:00 Holý vracel Doubravovi do prázdné brány, ale dotlačit míček za čáru se už nepodařilo
10:18 Šíma blok
10:04 Natlačení do brankoviště posoudil rozhodčí Tichý jako nedovolený zákrok a rozehrává Vsetín
09:19 Hra se stále přelevá ze strany na stranu ale i tak je to na šance jasně pro Šumperk
08:40 Šímovi sjela střela do poloodkryté kasy
07:55 Lehar pokusil bystrost brankáře Vsetína
06:50 Kombo Černohous a Jarmar se pokoušeli o chytrou rozehru ale pouze do nohy brankáře
06:30 Valenta krásně vybojoval míček u manitinelu, střela už tak krásná nebyla a Vstín rozehrává z rohu
05:15 Vsetín rozehrává z utočné poloviny
05:10 Krásnou střelou se ukázal Holý ale pouze do masky brankáře
04:28 Pírek ml. krásný souboj v rohu hřiště
04:00 Jarmar našel volného Šímu zbýhajcího před bránu Vsetína ale na míček si sáhl Vsetinský brankář a tím akce končí
03:09 Holý našel krosovou nahrávkou Zindulku ale tu nedokázal Zinduka zpracovat a ted na míčku domácí na vlastní polovině
02:09 Černohous krásnej zákrok před prádnou bránou
01:31 Po včerejším zápase který skončil nerozhodně 4:4 můžeme dnes očekávat dramatickou bitvu
00:46 Vítám vás u dnešního zápasu mezi domácím Asperem a hostujícím Florbal Vsetín