2
    Martin ČERMÁK
    vysoká florbalka

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno 8:3
branky: 11. Vojtěch Petráň, 14. Filip Šimek, 26. Robert Málek, 29. Matěj Bezpalec, 35. Marek Navrátil, 41. Vojtěch Petráň, 41. Adam Sláma, 45. Matyáš Borek - 11. Karel Frýba, 16. Ferdinand Tomášek, 34. Karel Frýba; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 18 - Lukáš Hekl 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:1
45:00 Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér): Dnes poctivý výkon do obrany, kde jsme si počkali na skuliny soupeře a postupně je trestali. Stále však máme chyby, o kterých víme a musíme se v nich zlepšit. Soupeř měl šance nás ztrestat daleko vícekrát. Měli jsme chvílema nahnáno. nSérie, která byla pro nás pěkně tricky. Čekáš, s kým si pinkneš 2. kolo a on tam na tebe čeká tým, který kdyby hrál v plné sestavě, skončil by na stropu ligy. Pro nás každopádně super těžká a super důležitá série v prověrce za naším cílem. Teď si trpělivě počkáme na soupeře, který na nás zbyde ve středečním souboji a uděláme maximum pro postup na MČR. DSRaD
45:00 Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): Gratulace Chodovu, byl lepší a postupuje zaslouženě, o tom žádná, byl efektivnější a s míčkem prostě chytejší, na ÚP. Nás může těšit zlepšená hra s míčkem, oproti včerejšku, mrzet nás může úsek ve druhé třetině, kdy jsme byli lepší a měli jsme hodně šancí to překlopit na naší stranu. Do třetí třetiny jsme šli celou v 6ti, to nám nevyšlo. Sezona končí a jsme velmi zklamaní, ale připravíme se lépe na další sezonu.
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
44:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #88 Marek Navrátil (8:3)
44:18 Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
40:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma bez asistence (7:3)
40:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #7 Vojtěch Procházka (6:3)
38:30 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
37:48 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
34:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #97 Robert Málek (5:3)
33:27 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba z trestného střílení (4:3)
33:27 Procházka hrál v brankovišti, Kladno má nájezd.
31:16 Kladno zkouší v šesti.
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
28:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #82 Vojtěch Petráň (4:2)
28:24 Bezpalec si z beka krásně vyběhl na levou stranu a poslal pozdrav do horního rohu Heklovy brány.
25:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #73 Adam Sláma (3:2)
25:23 Slámovu střelu Hekl vyráží,na Málkovu dorážku už nedosáhl.
15:54 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #89 Karel Frýba (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:5
14:25 Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
13:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:1)
10:43 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba bez asistence (1:1)
10:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (1:0)
09:10 Navrátil namazal Málkovi, ten trefuje svítivý mundůr brankáře.
01:16 Navrátil vyzkoušel z dálky pozornost kladenského gólmana.