David BENEŠ
  • 44 43:13
    Gorily

Panthers Praha - FBŠ Gorily Plzeň 2:2
branky: 29. Matyáš Hradecký, 40. Samuel Hron - 12. Nicolas Bolan, 19. Lukáš Čech; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Sebastien Štosek 11 - Filip Černý 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0
45:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dnes bída v zakončení, kterou zítra napravíme a postoupíme. Rozhodly také speciální situace, dostat gól v naší přesilovce je už taková panteří Nemesis.
45:00 Komentář hostů Surák Matěj (Trenér): Začátek měl soupeř na vrch, ale ustáli jsme jejich domácí tlak. Poté už jsme hráli až do konce druhé třetiny tak, jak jsme chtěli. Díky výpadkům v soustředěnnosti vždy zbytečně necháme soupeři gólové šance. Vyspíme se a připravíme se na zítřejší bitvu u nás doma. Těšíme se na naše fans. Je-de-me
45:00 Střely ve 3. části: 3:5
43:39 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
43:13 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
41:50 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #81 David Beneš.
39:46 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #86 Matěj Merkner (2:2)
39:46 A máme vyrovnána - atomosféra v hale je fantastická.
37:50 Vyloučen hráč #48 Karel Altman družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
36:12 Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
28:46 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matyáš Hradecký, asistoval #77 Matěj Motl (1:2)
20:23 Domácí se snaží točit hostující tým, ale bohužel většina střel končí v bloku.
18:00 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #24 Matěj Polanský (0:2)
18:00 Parádně využitá přesilová hra Plzně. Čech napřáhnul a pořádnou peckou vymetl Štoskovi pavučinky z pravého růžku.
17:06 Vyloučen hráč #24 Matyáš Sabák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 8:4
14:49 Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
11:56 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #87 Josef Sekyra (0:1)
10:51 Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání