2
    Marek NAVRÁTIL
    zdržování hry

Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:4
branky: 22. Martin Čermák, 30. Martin Čermák - 9. Vojtěch Petráň, 18. Robert Málek, 25. Vojtěch Procházka, 34. Filip Šimek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 23 - Matěj Fridrich 17; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
45:00 Komentář trenéra hostů: Z naší strany dnes trochu nervózní vstup do play-off části. Po nervozním začátku zápasu jsme měli dobrou pasáž, kdy jsme soupeře přehrávali, ale řadu šancí jsme neproměnili. V zápase nás dnes srážela nekoncentrovanost a několik zbytečných vyloučení za technické přestupky. To musíme do zátřejšího zápasu zlepšit. Soupeři díky za pěkný zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích: Chodov dneska určitě lepší na míčku, zároveň jistější a nebezpečnější. Od nás nepřesný výkon plný ztrát, nebyli jsme dneska moc v zápase připraveností a v hlavách. Máme plno věcí které na zítra musíme změnít, zlepšit, na druhou stranu vše jsou to věci, které do hry zítra můžeme jednoduše vložit. Zítra nastoupí jiné Kladno.
44:10 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
43:29 Timeout Kanonýři Kladno
34:48 Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #53 Matyáš Borek (2:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
29:59 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (2:3)
26:45 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:31 Vyloučen hráč #25 Jan Karafiát družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
24:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:3)
21:22 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:2)
17:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:9
13:26 Vyloučen hráč #33 Jindřich Lego družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
08:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #73 Adam Sláma (0:1)