45
  • 45 44:27
    Vipers

Florbal Ústí - FBC FAT PIPE Vipers Most 8:3
branky: 10. Štěpán Krupica, 15. Tadeáš Weber, 19. Jan Tůma, 22. Dominik Olexa, 26. Tadeáš Weber, 28. Aleš Vlach, 34. Jan Tůma, 38. Tadeáš Weber - 34. Lukáš Ligmajer, 36. Michal Varšáni, 44. Karel Bednář; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Petr Dunaj; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 10 - Adam Semsch 16, Tomáš Hnátek 6; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:3
45:00 Komentář hostů Klíma Ondřej (Trenér): Do zápasu jsme se dostávali šnečím tempem, kritická pro nás byla druhá třetina, kdy jsme inkasovali čtyřikrát. Třetí třetina byla už herně o dost lepší, ale bohužel to nestačilo. Soupeř byl na hřišti lepší ve většině aspektech. Je vidět, že jsou dlouhodobě sehraní a vedení jasným systémem.  nPro nás bylo toto dvojutkání premiérou. Play-off opuštíme se vztyčenou hlavou a soupeři přejeme hodně štěstí v následujících kolech.  nDíky divákům za fantastickou kulisu po celou sezonu.
45:00 Komentář domácích Stummer David (Trenér): Ufff...jsem rád, že jsme tento dvojzápas přežili ve zdraví. Místy to vypadalo, že soupeř chce spíše bojovat MMA než hrát florbalový zápas. Samozřejmě z naší strany, jak včera, tak i dnes do dobrého výkonu, což je za tři hodně daleko. Pochvala pro mladý, že makali a nevypustili ani jeden souboj. Věřím, že příští víkend předvedeme podstatně lepší výkon než  tuhle břečku, co jsme předvedli včera i dnes. Díky všem, co dorazili a podpořili nás.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
44:37 Trenér domácích vyslal do oslabení lajnu starších žáků
44:27 Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
43:26 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:25 Most tuto třetinu zabral a v počtu střel Ústí zatím přestřílel
43:06 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 8:3
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář bez asistence (8:3)
42:48 Olexa si krásnou stahovačkou vykoupal dva hráče
42:11 Trčka z mrtvého úhlu střílí pouze do golmana
41:21 Fanynky v hale fandí spíše jekotem, než podporováním
41:04 Hosté v plném počtu
40:50 Znovu Olexa, ale teď již pouze do bloku
40:15 Olexa opět v obrovské šanci do prázdné brány, ale bohužel nedokázal míček zasáhnout
39:04 Vyloučen hráč #70 Jan Braniš družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:58 Kremlík se nám již lehce zpotil
38:39 Černý s Chroustovským z rozehrávky střílí pouze do mantinelu
37:59 Maturovi pouze zvoní břevno
37:43 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (8:2)
37:34 Vlachovu střelu si Hnátek nezvládl vzít úplně pod kontrolu a byl zmaten
37:18 Kremlík opět musí zasahovat
36:18 Ottel měl obrovskou šanci jednoduše dorazit, ale bohužel míček netrefil
35:40 Most se probral k životu a opět snižuje ústecké vedení
35:39 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 7:2
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #41 Jan Červenka (7:2)
35:09 Weber z první pálí pouze do Hnátka
33:57 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 7:1
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil #82 Lukáš Ligmajer (7:1)
33:57 Ligmajer nešťastně připravil Kremlíka o čisté konto
33:35 Olexa zakopl o obránce a končí po útočné akci na zemi
33:03 GÓL Florbal Ústí! 7:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #29 Aleš Vlach (7:0)
32:26 Most teď Ústí tlačí na jejich polovině, ale většina střel jde mimo
31:25 Bednář se pokusil o střelu, ale míček letěl vysoko nad Kremlíka
30:20 Kremlík se natáhl po míčku a vyhazuje
30:01 Buly opět pro domácí
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Tomáš Hnátek družstva FBC FAT PIPE Vipers Most
30:00 Střely ve 2. části: 13:2
29:56 Jankovský ještě rychle z poloviny pálí, ale jeho střu chytá Semsch do rukou
29:39 Hosté poprvé přečkali oslabení bez inkasovaného gólu
29:12 Trčka střílí pouze do těla Semsche
28:25 Vlach pouze tyčka, ovšem byla velmi povedená
27:38 Most už potřetí oslaben Bednářem, třeba jeho chybu i dotřetice Ústí potrestá
27:37 Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hrubost
27:21 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #19 Ondřej Trčka (6:0)
27:16 Vlach byl v útoku dvěma hráči obrán o míček
25:51 Druhá mostecká střela druhé třetiny jde Kremlíkovi k pokryté tyčce
25:19 Kremlík předvádí neskutečný skok, ale míček ho tentokrát ani neškrtnul
25:04 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #28 Štěpán Krupica (5:0)
25:04 Weber krásně tahem zakončuje do šibenice
24:05 Vlach pálí pouze do zad obránce
23:51 Weber pouze do golmana
23:22 Ústí má další přesilovku, třeba se jim podaří zahrát stejně dobře jako ta první
22:31 Braniš se pokouší o další střelu z dálky, ale ta zase letí mimo
22:10 Ligmajer se snažil přehodit golmana, ale neodhadl sílu a míček končí mimo hřiště
21:43 Olexa krásně zakončuje do prázdné brány a navyšuje ústecké vedení
21:42 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Dominik Olexa, asistoval #28 Štěpán Krupica (4:0)
20:34 Vrzala posílá zpoza brány přihrávku vzduchem na Chroustovského, ale ten ji nedokázal zachytit a míček letí dál
20:09 Kremlík se nám dnes moc nezapotí, ale teď mu míček lehce škrtnul nohu
19:37 Šíp s Černým si rozehráli v rohu a zklidňují hru
18:06 A máme tady další gól, tentokrát ze standartky před bránou, která se na první pohled nezdála být úspěšná
18:05 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:0)
17:28 Chroustovského střela letěla pouze nad bránu
16:35 Ligmajer si v trvdém souboji u mantinelu téměř vybojoval míček
15:45 Mostečtí si ze standartky nahodili na ústeckou pokovinu, ale míčku se zmocňuje Ústí
15:08 Braniš se pokusil o rychlou střelu z poloviny, ale přestřelil
15:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí
15:00 Střely v 1. části: 9:2
15:00 První třetina nám končí krásným gólem na konto Ústí, stav utkání po první třetině je tedy 2:0
14:59 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #2 Vilém Vrzala (2:0)
14:35 Chroustovský leží na zemi a čeká, jestli se někdo ohlédne
14:29 Vlach se ještě pokusil o střelu, ale byl zblokován
13:19 Mostečtí po 13 minutách hry, přidávájí svojí druhou střelu
12:31 Hra musela být přerušena, kvůli spadlé celé dlouhé straně hřistě, která šla k zemi po tvrdém souboji
11:54 Čekel vystrčil míček z chaotické situace před mosteckou bránou a jde s ním do útoku
11:07 Vlach promáchl další obrovskou ústeckou šanci
10:20 Ottel skvěle vybojoval míček, ale bohužel se mu odrazil od čepele a končí mimo hřiště
09:01 A Ústí se nám dostává do vedení, Krupica pouze prostrčil míček pod skákajícím gólmanem
09:00 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #29 Aleš Vlach (1:0)
08:40 Ústí hraje nyní i první přesilovku, třeba se jim podaří dát gól
08:39 Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za blokování florbalky
08:19 Ottel nahrával zpoza brány před bránu, ale jeho přihrávka se dostala pouze do spárů mosteckých
07:36 Hra se lehce zklidnila a hraje se v pomalejším tempu ze strany na stranu
05:32 Tůma dostal ze standartky před bránou hostí míček, mířený do prázdné brány, ale bohužel opět pouze promáchl
05:07 Šíp společně s Chroustovským tělem zabránil střele Vipers
04:16 Braniš se pokusil o útok na Kremlíka, ale ústecká obrana ho nepustila ke střele
03:23 Ústí se podařilo odbránit oslabení a pokračuje dále v pěti
03:04 Varšáni zabránil florbalkou Vlachově crossovce na Trčku
02:22 Ústecké oslabení se zatím odehrává na útočné pokovině
01:24 Chroustovský hned ze začátku oslabuje svůj tým, doufejme že se jim podaří oslabení úspěšně odbránit
01:23 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
00:34 Tůma se pokusil o další ústeckou střelu, ale míček mu sjel z čepele a on pouze promáchl
00:02 Buly si sice vyhráli Vipers, ale Ústí jde ihned do útoku
00:01 Buly pro tým hostí
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání