45
  • 45 44:47
    Tigers

Prague Tigers - Orka 2:3
branky: 34. Slavomír Trepera, 37. Slavomír Trepera - 8. Jan Maršík, 42. Tomáš Bodlák, 43. Lukáš Holada; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Filip Češner 24 - Adam Woller 20; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:2
45:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Asistent trenéra): Klasický play-off zápas. Do druhé třetiny opatrné z obou stran, ve třetí už to mělo grády. Děkujeme soupeři za sérii, my se musíme do příštího kola hodně zlepšit.
45:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): Škoda neproměněných šancí, utkání bylo vyrovnanější než včera, rozhodně nevypadalo jakože proti sobě hraje tým z prvního a třetího koše. Díky hráčům za sezónu, díky divákům, soupeři gratulujeme
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
45:00 Tigers vychází z dvojzápasu vítězně a už můžeme slyšet ze střídačky vítězný chorál NANANA
44:47 Timeout Prague Tigers
44:20 Jiřička zkoušel trefit z poloviny hřiště prázdou bránu, ale tesně minul.
43:25 Orka jde do šesti
42:45 Ščasný čaruje s balonkem v rohu, získává faul
42:21 GÓL Orka! 2:3
Branku družstva Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #80 Tomáš Bodlák (2:3)
41:51 Timeout Orka
41:28 Orka v přesilovce vyrovnává, ale na postup musí ještě pár gólů přidat
41:27 GÓL Orka! 2:2
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #59 Lukáš Holada (2:2)
40:02 Linhart při hře 4 na 4 netrefuje prázdnou bránu. Učil se asi od Lamberka, toho nejlepšího v tomto oboru.
39:59 Vyloučen hráč #8 Radek Šach družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
39:33 Série naražeček mezi Treperou, Ščasným a Snižkem končí zakončením nad
38:27 Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře
36:50 Trepera dneska už dvougólový. Před zápasem ale slíbil tři, takže má jestě nějakou práci před sebou.
36:49 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (2:1)
36:26 Gólem Tigers se neoživili jen fanoušci, ale i hra. Najedou se hraje v úplně jiném tempu než první dvě třetiny
36:00 Eichler statečně bojuje o balónek za brankou Orky
34:40 Gól domácích rozproudil krev všech fanoušků. Ted'už to je zápas play-off jak má být
33:47 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #85 Simon Ščasný (1:1)
33:38 Trepera z nulového úhlu, tentokrát už úspěšný
33:13 Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Orka na 2 minuty za sekání
32:31 Syrový se objevil úplně sám před bránou. Zakončil z voleje, balónek poskakoval na brankové čáře, ale gól stále nikde.
30:53 Halou zní jasné pokyny pro Treperu od trenéra Janeby, útočník Tigers se totiž zapomněl v obraně
30:01 Langhammer se pokusil překvapit hosty zahráním buly dopředu, ale neúspěšně
30:00 Střely ve 2. části: 6:13
29:07 Orka zatím v přesilovce nic moc nepředvedla. Hráči si posílají balónek okolo obraného bloku domácích a když už přijde střela tak promáchnou
28:21 Vyloučen hráč #98 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
27:50 Po delší době se do útoku dostala i Orka
26:17 Až na povzbuzování z lavičky Tigers je v hale celkem ticho
24:28 Trepera nebezpečnou střelou na bližší tyč prověřil brankáře Orky
22:42 Střídačka domácích je celkem slyšet.
22:03 Tigers propadli, ale Češner svůj tým zase podržel
21:02 Hráčům domácích se moc nedaří překonat osobní obranu Orky
20:00 Syrový se krásně protáhl středem hřiště. Pálí ale nad.
16:39 Češner odkopává míček ve fotbalovém stylu a tak maří útok hostů
15:36 Češner se teď blýskl parádním zákrokem
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:30 Domácí ostřelují branku Orky, ale gól pořád nikde
07:33 Groh přišel o balónek ve středu hřiště a Orka za to trestá
07:32 GÓL Orka! 0:1
Branku družstva Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #80 Tomáš Bodlák (0:1)
05:02 Na Tigers je vidět touha po vítězství. Nenechávají hostům moc prostoru na jejich útočné akce.
03:30 Ščasný se vymotal z rohu a nebezbečně se tlačil před bránu hostů. Zakončit dokázal ale brankář Orky svůj tým podržel.
02:18 Zatím se ani jeden z týmu nedostal k nějaké nebezbečnější střele
00:01 Úvodní buly pro Tigers
00:00 Vítáme Vás u 2. zápasu 1.kola play-off 1.ligy dorosteců. Čeká nás zajímavé utkání mezi Prague TIgers a Orkou.