• 44 43:47
    3:7
    (Kresta)

FBS Olomouc - Zlín Lions 3:7
branky: 12. Matěj Romanovský, 14. Jan Spurný, 32. Jan Spurný - 6. Michael Dudek, 8. Matěj Klímek, 27. Jakub Pavel, 28. Matěj Tkadlec, 30. Adam Nedbálek, 39. Jaromír Hala, 44. Michael Dudek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vilém Bodnar 7, Samuele Pedriali 0 - Matěj Drábek 11; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2
45:00 Komentář hostů: Chtěl bych poděkovat domácím za moc pěkný a férově odehraný zápas. My jsme ve druhé třetině konečně začali poředně šlapat a hrát svoji hru. Ale jsme jen v polovině. Čeká nás ještě domácí odveta a nesmíme podcenit vůbec nic.  nTrenér: Roman Pavel
45:00 Komentář domácích Skupník Karel (Vedoucí): Dneska jsme na začátku utkání ukázali, že náš tým má své kvality, na kterých se dá stavět a dokážeme se soupeřem držet tempo. Ve zbytku utkání jsme dolehli na naši nezkušenost s PlayOff utkáními a nedokázali jsme se semknout a sáhnout na hranice svých sil a možností. Tento tým má mnohem větší potenciál, který v  pondělí ve Zlíně předvedeme! nSoupeři tímto děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 3:2
43:47 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #24 Patrik Kresta (3:7)
42:35 Timeout FBS Olomouc
39:14 Vyloučen hráč #32 Matěj Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
38:44 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala bez asistence (3:6)
31:47 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #13 Jakub Hoferek (3:5)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Samuele Pedriali družstva FBS Olomouc
30:00 Střely ve 2. části: 2:6
29:06 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek bez asistence (2:5)
27:05 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #25 Michael Dudek (2:4)
26:21 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #9 Jakub Pavel, asistoval #42 Martin Čuba (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 9:6
13:36 GÓL FBS Olomouc! 2:2
11:54 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský bez asistence (1:2)
07:34 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #3 Martin Macharáček (0:2)
05:03 GÓL Zlín Lions! 0:1