• 60 59:57
    2
    Marika MAREČKOVÁ

FBC Dobruška - Torpedo Havířov 5:6
branky: 12. Victoria Bartošová, 26. Kateřina Poláčková, 31. Adriana Jedličková, 42. Sandra Peterová, 54. Veronika Eimannová - 31. Andrea Pastušková, 41. Kristýna Kupcová, 42. Niki Kalábová, 47. Andrea Pastušková, 52. Barbora Kučerová, 55. Andrea Pastušková; rozhodčí: Daniel Ondráček - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 302; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Lucie Waloszková 19; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:5
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Těžký hodnotit. Dnes jsme byli dvě třetiny lepší a hráli co jsme chtěli. Nevyšel nám nástup do třetí části, ale i tak jsme to ještě zachytili. Pak nám ale chyběl důraz a soupeř i s notnou dávkou štěstí trestal. Z celé série jsme prohrávali asi osm minut, o to víc mrzí to, že jsme to nedokázali přetavit ve dvě vítězství. Sezóna, která byla pro nás asi nejlepší v základní části i v tom kam jsme se herně posunuli, končí hrozně brzo. Děkujeme s Tomem holkám za to jak to letos odmakaly. Až to kousnem tak se začnem chystat na to, abychom se z toho poučili a byli ještě lepší. Poslední dík patří neskutečným fanouškům, přes 300 lidí tady v Dobrušce na sportu?! Totální úlet a děkuju všem! Nejen za dnešek, ale za podporu po celou sezónu. Co by za do kdekdo v extralize dal, za takový průměr diváků na zápase. Ještě jednou díky!
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): K dnešnímu zápasu není co dodat. Od obou týmu to byl perfektní výkon, kterému nešlo nic vytknout. Utkání hodné play-off série, kde šlo vidět, že oba dva celky jsou kvalitní a muselo rozhodnout až 3. utkání. My se teďka dáme rege na Stodolní a v sobotu pokračujeme. Děkujeme našim skvělým fanouškům, rozhodčím, soupeřům a našemu řidiči, že to snámi zvládl.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:57 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
59:32 Probíhá poslední minuta utkání a to na straně Havířova. Dobruška si chce urvat ještě jeden gól.
58:41 Dobruška hraje v šesti.
58:18 Na hřišti je potřeba zdravotník. Hostující hráčka leží na zemi.
57:44 Špačková si připisuje zákrok nohou.
56:30 Timeout FBC Dobruška
56:30 Bartošová ztratila míček a Havířov se toho snaží využít.
55:38 Špačková vyráží maskou!
55:02 Tento gól byl opravdu zvláštní...
54:50 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #28 Alexandra Glasová (5:6)
53:54 Eliška Buchalová dnes chce opravdu vstřelit gól.
53:09 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (5:5)
53:06 A máme tu další dorovnání!!!
51:45 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová z trestného střílení (4:5)
51:45 Buchalová se objevila v obraně, i tak ale byla v šanci opět dorovnat.
51:32 Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
51:01 Peterová D. v šanci střelit gól, o míček však přišla.
49:16 Hra vypadá, jako by Dobruška hrála v oslabení.
48:54 Míček je momentálně na hokejkách Havířova.
46:57 A máme tu vyrovnané skóre. Hra je velmi rychlá a každy si chce urvat gól, aby se dostali do vedení.
46:43 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #64 Kristýna Kupcová (4:4)
45:08 Havířov nevyužil přesilové situace.
44:55 Bartošová výborně kličkuje před brankou hostů!
44:37 Zdá se, že Havířov nikam nespěchá.
43:19 Další hra v oslabení pro Havířov. Momentálně je ale Dobruška na útočné polovině.
43:02 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
42:25 Špačková vyhazuje, hostující hráčka s číslem 19 vykopává zpět, ale míček se díky domácím kutálí zase na polovinu Havířova.
41:59 Hra je v neuvěřitelném tepmu, góly se střílí pár sekund po sobě.
41:40 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #11 Adriana Jedličková (4:3)
41:33 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (3:3)
41:09 A máme tu hned ze začátku třetí třetiny gól pro Havířov, který tím snižuje skóre.
40:44 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:2)
40:01 Buly opět pro Havířov.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:33 Dobruška kombinuje, zatím ale bez gólu.
38:54 Golmanka hostů vyhazuje za půlku a domácí jsou v šanci.
38:25 Máme tu přesilovou hru tentokrát pro Dobrušku.
38:00 Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
36:06 Horáková v obraně na Zeiskovou, která se snaží protlačit u mantinelu, ale neúspěšně.
34:45 Poláčková na Peterovou D. Už jsme si mysleli, že Dobruška opět zvýší skóre, ale míček v brance neskončil.
33:30 Zeisková vypinkla míček hostující hráčce, ale nezakončila.
32:52 Jedličková se pere o míček před brankou hostů, Havířov si to ale nenechá líbit.
32:08 Havířovu zvoní tyčka.
31:38 Další skoro nereálný zákrok Špačkové.
30:30 A máme tu hned dva góly po sobě. Havířov se snaží snížit, ale Dobruška dnes nechce zažít prohru.
30:29 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Adriana Jedličková bez asistence (3:1)
30:08 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
29:03 Hostující hráčka běžela sama na bránu, Horáková však nabrala rychlost a míček jí na poslední chvíli sebrala.
27:50 Havířov na míčku, snaží se srovnat skóre, střílí, ale obrana domácích stále nepouští.
27:10 Špačková vyskočila po míčku a nenechla si vstřelit gól.
26:48 Peterová D. posílá krásnou přihrávku k Bartošové, která vystřelila, ale mimo.
26:16 A máme tu druhý gól pro Dobrušku, který si připisuje Poláčková s Bartošovou!
25:19 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #88 Victoria Bartošová (2:0)
24:27 Krásná šance na gól od Poláčkové.
24:09 Havířov předvádí nekonečné kombinace na půlce, ale vystřelit se jim nepodařilo.
22:43 Bartošová neskutečně blokuje!
21:58 M. Bašová po přesné přihrávce od Ulbrichové střílí do golmanky.
21:09 Horákové dnes obrana opravdu sedla. Připisuje si další výbornou akci.
20:39 Hosté vypinkli Zeiskové míček, ale do zakončení se nedostali.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:22 Horáková špatně odhadla vzdálenost míčku, ale vybojovala si ho zpět a teď už je Dobruška opět na útočné polovině.
18:55 Havířov přesilové hry nevyužil.
18:45 Z tribun jsou slyšet fanoušci Dobrušky, kteří tu tvoří neuvěřitelnou atmosféru.
18:17 Špačková vyhazuje za půlku.
17:28 Špačková chytí, co vídí, i co nevidí.
16:51 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
16:51 Máme tu přesilovku pro Havířov.
16:22 Buchalová posílá přihrávku na střed, ale tam chybí jeji spoluhráčka.
14:40 Torpédo se snaží vyrovnat, ale je vidět, že má Dobruška dobrou obranu.
13:03 Jedličková sama na branku, ale domácí se stihli vrátit a zabránit dalšímu gólu.
12:55 Hostující hráčka padá přes mantinel a je na ní vidět, že je naštvaná.
11:39 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #98 Eliška Buchalová (1:0)
11:39 A máme tu první gól utkání v podání Bartošové s Buchalovou!!!
10:11 Buchalová už po třetí u šance střelit první branku utkání.
09:01 Standartka ze středu, zmatení protihráčů, ale stále zatím bez gólu.
07:59 Jedličková dostala míčkem do hlavy.
07:48 Útočná trojka Dobrušky málem skórovala.
06:51 Další rozehra z půlky. Zeisková na Vávrovou, ta střílí, ale chybí dorážka.
06:07 Bartošová sama na branku, hostující však ubránili její jindy přesnou střelu.
05:05 Domácí nám právě předvedli svou nově natrénovanou rozehru, ovšem bez gólu.
04:16 Domácí kombinují na půlce, Vávrová dostává přihrávku, ale branku míjí.
03:28 Útočná formace hostujícího týmu se přibližuje k brance domácích, ovšem Ulbrichová zasáhla a nedovolila hostujícím vystřelit.
02:57 Peterová D. obkročila ležící hostující hráčku, vybojovala si míček a už běží do zakončení, zatím ale bez gólu.
02:15 Dobruška dnes vstoupila do utkání velmi aktivně. Máme tu další střelu, tentokrát od Peterové D.
02:05 Jedličková střílí, ale bránu míjí.
01:30 Hráčka s číslem 14 hostujícího týmu střílí na bránu, Špačková ale hbytě chytá.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u osmifinále play-off 1. ligy žen.