• 59 58:34
    3:9
    ()

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 3:9
branky: 31. Berenika Vrzalová, 55. Klara Zajc, 57. Julie Pecinová - 5. Ema Košťálová, 6. Denisa Vachulová, 15. Adéla Košvancová, 17. Adéla Košvancová, 21. Eliška Nová, 37. Adéla Košvancová, 51. Karolína Majerová, 53. Eliška Nová, 59. Adéla Košvancová; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 19 - Markéta Antalová 20; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Z naší strany extrémně náročná sezóna, kde jsme museli postupně zdolat spoustu překážek. Snažili jsme celou naší energii investovat do play-off, kde se nám podařilo porazit Týn. Na Blacky jsme šli připraveni a s velkým odhodláním překvapit favorita soutěže. V obou utkáních jsme předváděli solidní výkon, avšak bohužel jsme v nich měli výpadky, které soupeř vždy potrestal a postupně zvyšoval svůj náskok. Děkuji všem holkám za celou sezónu, která nás mnohému naučila. Passion!
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání a nyní se soustředíme na další utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:34 GÓL BLACK ANGELS! 3:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová z trestného střílení (3:9)
58:34 Košvancová se s tím nemazala a tahem vystřelila přesně k tyči.
58:20 BA hrají v plném počtu.
58:00 Sparta jde do šesti, odvolávají brankářku.
56:48 Timeout ACEMA Sparta Praha
56:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová z trestného střílení (3:8)
56:20 Vyloučen hráč #46 Eliška Nová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
56:20 Nejdřív šla E. Vrzalová sama na Novou, tu obešla, ale dostala sekeru zezadu. Nová byla vyloučena a zároveň byl udělen nájezd. Ten si vzala Pecinová a blafákem ho proměnila. Nová stále sedí a Sparta hraje 5 na 4.
54:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Klara Zajc, asistoval #73 Eliška Vrzalová (2:8)
53:39 Vyloučen hráč #33 Adéla Košvancová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
53:39 E. Vrzalová si najela do středu a zezadu jí přilétla facka na hokejku.
52:10 GÓL BLACK ANGELS! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #33 Adéla Košvancová (1:8)
52:10 Střela z dálky přes blok hráček skončila v brance. Valentová nic neviděla.
51:45 Vyloučen hráč #80 Aneta Špičáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
51:45 Sparťanky měly asi k obědu sekanou. A já vtipnou kaši.
51:13 BA v šesti, mají totiž výhodu.
50:51 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #33 Adéla Košvancová (1:7)
50:51 Majerová krásnou táhlou střelou, která se pak odrazila od tyčky, zvšuje skóre zápasu.
50:03 Lukovská nahodila z půlky na branku.
49:18 Bogdanová to zkouší neúspěšně z nulového úhlu.
46:12 Bogdanová se pokoušela dorazit nához Kratochvílové, ale Antalová to nakonec zvládla a nepustila míček za svoje záda.
44:54 Prasknul míček. To je asi to nejzajímavější co se za poslední minuty stalo.
42:45 Pecinová ukázala dobrou střelu z úhlu, ale Antalová chytá skvěle.
41:45 Sparta vysoce napadá.
40:46 B. Vrzalová s Zajc nevyužily situaci dvě na jednu.
40:32 Majerová z dálky netrefuje zařízení.
40:01 Úvodní buly třetí části vyhrávají BA.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
37:12 B. Vrzalová už asi po třetí na zemi bez cizího přičinění. Z hlediště se ozvalo "jak po pěti pivech". To teda nic moc výdrž.
36:44 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #46 Eliška Nová (1:6)
35:41 Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
35:41 Řeznice B. Vrzalová je tu zase. Tentokrát za klasické sekání.
35:24 E. Vrzalová prošla z poloviny hřiště až k bráně BA, kde jí ale vychytala Antalová.
31:50 B. Vrzalová přistrčila na E. Vrzalovou, která byla volná na středu. Antalová však drží svůj tým jistými zákroky.
30:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (1:5)
30:41 B. Vrzalová se od mantinelu trefila přesně do vzdálenějšího horního rohu.
29:58 Rozhodčí se nechtěně zapojil do hry a bude následovat bule v rohu BA.
29:25 Nová už je taky zpátky na place a hraje se tedy 5 na 5.
28:42 Kračunová je zpátky ve hře. Sparta hraje přesilovku 5 na 4.
27:25 Vyloučen hráč #46 Eliška Nová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
27:25 B. Vrzalová prošla mezi dvěmy hráčky, což se nelíbilo Nové, která zatáhla za záchranou brzdu. Hraje se 4 na 4.
26:42 Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunova družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
26:42 Při hře 6 na 5 si BA nic nevytvořili a Kračunová už tu s námi sedí.
26:15 BA jdou do šesti, mají totiž výhodu.
25:30 BA kontrolují hru a jsou více na míčku. Spartě se nedaří držet déle balónek a při prvních příležitostech ho ztrácejí.
22:53 Nová se zkušeně "one-handerem" dostala z pod tlaku Pecinové.
21:10 E. Vrzalová se uvolnila po mantinelu, ale Antalová byla řádně připravena na její projektil.
20:17 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:5)
20:17 Nová si nedělala život složitý a z poloviny hřiště vystřelila na branku a padlo to tam.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají BA.
20:00 Střely v 1. části: 4:10
18:44 B.Vrzalová netrefila z první balónek.
16:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:4)
16:12 Fricová našla křižnou nahrávkou Košvancovou, která do prázdné zavěsila do horního rohu.
14:44 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
14:28 Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
14:28 B. Vrzalová se v souboji hrubě ohnala a vyfásla tak dvě minuty.
10:58 Přesilovka žádné vzrušení nepřinesla a Sparta je v pěti.
10:00 Přesilovka zatím bezzubá.
08:58 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
08:58 Klasická závora zezadu.
08:40 Podoláková lobem z půlky málem překvapila Valentovou.
07:08 Košvancová předvedla rychlý návrat a zabránila tak protiútoku Sparty.
05:31 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová bez asistence (0:2)
05:31 Nejdřív přišel fatál od B. Vrzalové, pak Vajdlové netrefila při odpalu míček. No a pak šla Vachulová sama na branku a na podruhé se jí podařilo dostat míček za záda Valentové.
04:54 Janušková se chtěla prodrat mezi dvěmy hráčky Sparty, ale dostala tzv. sendvič. Po ošetření zdravotnice nejspíš bude pokračovat.
04:16 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #79 Eliška Podoláková (0:1)
04:16 Košťálová od mantinelu trrefila pravý horní růžek branky. Valentová neměla nárok.
02:12 Lukovská byla zastavena při úniku po mantinelu.
01:18 B. Vrzalová při střídání přepadla přes mantinel, ale je v pořádku.
00:35 B. Vrzalová žabičkou ohrozila branku BA. Není to ironie, v obraně BA to způsobilo zmatky.
00:01 Úvodní buly vyhrává BA. (=Black Angels ať to nemusím psát pořád)