(Macigová)
  • 58 57:15
    SK Jihlava

FBC Intevo Třinec - EAV SK Jihlava 3:2
branky: 34. Tereza Buchtelová, 44. Kateřina Macigová, 58. Tereza Martynková - 7. Markéta Jašková, 12. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 3, Simona Pytlíková 6 - Danny Václavků 42; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér): Wow. Luxusní první zápas play off pro náš celek. 1. třetina totální tragédie, nohy běhaly, ale rozbor jakoby vyšel ven z hlavy. Po následné hlasité konzultaci v šatně jsme nastoupili k úplně novému zápasu. Taktika super a nohy též. Chybělo proměnění šancí. Baby, 3. třetinu si zapamatujte: hraje se do konce za jakéhokoli stavu, a ukázaly jste, že týmově umíte zvládat tyto situace, chválím. Díky rozhodčím a soupeřům, zítra nástup v Jihlavě. Děkujeme také fanouškům, dotáhli jste nás k vítězství. PS: Svoje první vítězství v playoff bych chtěl věnovat své babi, která dnes slaví své 82. narozeniny. Vše nej, babičko.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Pro nás důležité zkušenosti. Zápas jsme odehráli dobře až na některé situace u kterých jsme trochu zmatkovali. Díky hráčkám a soupeři. Těšíme se zítra
60:00 Střely ve 3. části: 18:4
59:45 Poslední střela Jihlavy končí v rukou Pytlíkové a Třinec tento zápas vyhrává a začíná svou sérii vítězně.
59:25 Macigová samostatný únik ale přestřeluje.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny, jsou to nervy.
57:40 Výborná dorážka Martynkové a Třinec vede!
57:15 Timeout EAV SK Jihlava
57:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #97 Kateřina Macigová (3:2)
54:28 Šibrová skvěle sklepla pod sebe na Kociánovou a skvělá střela ale brankářka hostujících vyráží mimo.
53:46 Dobře napadá Stankušová a získala míček pro Kieckovou, ta získává standartku.
52:30 Zoubková si krásně obešla jednu hráčku a vzápětí si obhodila i druhou a posílá míček za bránu.
51:20 Momentálně Jihlava na míčku, a pád u mantinelu hostů.
50:05 Opět další bloky Třince. Je to drama.
49:00 Po dlouhé době střela Jihlavy ale zblokována Kuchejdou.
47:50 Hosté hrajou už v plném počtu.
46:50 Obrovské šance Třince, jsou to stavy, šílí davy.
45:50 Začíná první přesilová hra domácích, zatím se drží jenom v útočné části.
45:40 Vyloučen hráč #8 Jitka Vilišová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi
45:07 Kociánová opět neskutečně prokličkovala hřiště ale zase nikdo nedokázal dorazit.
44:34 Buchtelová poslala míček na bránu který se odrazil ale Stankušová nedokázala dorazit.
44:10 Střela Zoubkové těsně nad bránu.
43:04 Krásná akce domácích a je srovnáno!
43:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #28 Tereza Martynková (2:2)
42:54 Zatím se nic moc neděje, ale spíše na míčku domácí.
41:46 Náš DJ si užívá skandování fanoušků a podporuje také.
41:20 Rychlá rozehrávka a pěkná střela Zoubkové.
40:01 Šebestová nás o přestávce navštívila u stolečku a řekla: To je dělo!
40:00 Střely ve 2. části: 17:3
39:34 Po dlouhé době se také Jihlava dostala k míčku.
38:03 Ukázková nahrávka Šibrové mezi nohy protihráčky a byla z toho dobrá šance.
37:32 Střela Kieckové, ale ruka brankářky hostí zastavuje.
35:43 Odražený míček dopadl na záda Wojnarové a ta se rychle zorientovala a byla z toho střela.
33:55 Při nevydařené střele Stankušové, Buchtelová doráží, gratulujeme k prvnímu gólu za ženy!
33:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Tereza Buchtelová, asistoval #27 Michaela Stankušová (1:2)
33:14 První zákrok si připisuje také Pytlíková.
31:57 Krásná otočka Gawryšové v obranném pásmu.
30:35 Další šance Mišúnové, která vybojovala míček u mantinelu a dobrá šance z toho byla.
30:13 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Simona Pytlíková družstva FBC Intevo Třinec
29:08 Hra má skvělé tempo, přelévá se ze strany na stranu. Ani nestíhám psát co se děje.
27:10 Další obrovská šance Mišúnové těsně před bránou ale hostující brankářka stále stoprocentní.
26:34 Velké šance Třince, Macigová do brankářky a Gawryšová nad bránu.
25:21 Třinec na míčku ale zatím bez branky.
23:53 Přesilová hra hostujících bez střely na domácí bránu.
22:54 Skvělé podržení Buchtelové v oslabení v útočném pásmu.
21:47 Vyloučen hráč #15 Sabina Zoubková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka
20:54 Hned na začátku error s časomírou, už ale vše v pořádku.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:34 Střela Stankušové přímo do ruky brankářky hostí.
17:35 Diváci stále přichází a přichází, je zatím skvělá atmosféra.
16:04 Dobře vybojovány míček Blechové u mantinelu která ho udržela, nahrála Buchtelové ale ta pouze do bloku.
15:21 Tlak Třince, zaváhání Šibrové na polovině a zblokována střela Martynkové.
13:54 U mantinelu už padlo i jedno sprosté slovo hráčky hostí s číslem 7, dnes to budou ještě nervy.
12:14 Přihrávka Wojnarové před bránu Zoubkové ale noha hostující golmánky odráží.
11:54 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #29 Markéta Jašková (0:2)
11:12 Krásná přihávka Šibrové na Macigovou ale mimo.
09:41 Další šance Třince, ale brankářka hostí zatím stoprocentní.
08:43 Skvělá osobní akce Kociánové která zakončovala backhandem ale těsně vedle brány.
06:53 S velkým štěstím se míček dokutálel za záda Šteglíkové a Jihlava vede 0:1.
06:52 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #17 Dominika Dvořáková (0:1)
05:40 Střela Jihlavy, ale zablokována florbalkou Martynkové.
03:54 Tvrdý hit Mišúnové u mantinelu.
02:44 Utkání na malou chvíli přerušno po pádu Blechové přes střídačku.
02:24 Také první třinecké šance ale brankářka hostí chytá.
01:02 První zákrok Šteglíkové.
00:01 Utkání bylo zahájeno.
00:00 Zdravíme všechny přiznivce ženského florbalu, kteří budou sledovat dnešní online přenos play-off třineckých žen proti ženám z Jihlavy.