• 60 59:07
    2
    Matěj PRČÍK

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Písek 9:3
branky: 3. Kryštof Lehečka, 8. Ondřej Budek, 8. Kryštof Lehečka, 39. Bořek Ozom, 43. Matěj Surák, 48. Jakub Mikeš, 50. Tomáš Pour, 54. Ondřej Budek, 59. Matěj Surák - 11. Marek Slepička, 31. Jakub Mikeš, 56. Michael Kolínský; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 11 - Vlastimil Dvořák 22; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): Dnes jsme do utkání dobře vstoupili, hráli na balonku a plnili jsme pokyny, které jsme si dali. Druhá třetina z naší strany trochu v útlumu, naštěstí jsme se probrali ještě v jejím průběhu a drželi jsme dál vedení, což bylo pro konečný výsledek velmi důležité. Zítra musíme přidat druhé vítězství. Uděláme pro to vše a doufám, že ta fantastická kulisa gorilích fanoušků dorazí i zítra v 19:00 na Déčko. Děkujeme soupeři za zápas a všem lidem co nám fandí a drží palce za podporu.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Tenhle výkon si budeme muset hodně vyříkat. Kdybych měl náš výkon pojmenovat, tak by to nebylo v souladu se slušnou sportovní etikou. Na zítra se připravíme a musíme předvézt úplně jiný výkon. Dneska si zaslouží pochvalu jen hrstka našich fanoušků, kteří nás podporovali až do konce utkání i přes výraznou převahu. Díky soupeři zá férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Gól v ní sice nepadl, ale i tak Gorily berou první vítezství v této serii.
59:30 Domácí zakončí dnešní zápas přesilovou hru
59:07 Vyloučen hráč #63 Matěj Prčík družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
58:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #96 Vojtěch Beneš (9:3)
58:43 Tentokrát se to nevylatilo a Surák lobbem přes celé hříště do prázdné
58:11 Písek bez brankáře v šesti
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny
55:46 GÓL FbC Písek! 8:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #87 Ondřej Walter (8:3)
55:46 Písku se to vyplatilo a snižuje g=olem v přesilovce
55:00 Písek to zkouší opět v šesti.
54:44 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
54:44 Další provinění domácích, tektokrát Hlinovský za sekání
54:04 Domácí v plném počtu.
53:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (8:2)
53:02 Budek získal míček a skoruje do prázdné brány
52:51 Písek to mezitím zkouší v šesti
52:41 Písek se usadil v útočném pásmu
52:04 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
52:04 Gorily zakládají útok, je z toho však protiútok Písku. Ale gól to není, je z toho však přesilovka
49:49 Písek se snaží ještě něco udělat se zápasem a útočí.
49:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (7:2)
48:31 Vyloučen hráč #21 Marek Slepička družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
48:28 Domací si zahrají přesilovku
47:59 Branka byla vyhodnocena jako vlastní
47:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:2
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš (6:2)
47:21 a vyšlo to!!
46:57 Nyní naopak domací v  útčném tažení
46:30 Standartní situace hostů před brankou
46:09 Hra je nahoru dolů a velmi vyrovnaná.
45:41 Omluváme se za výpadky videopřenosu, máme problém s internetovým připojením
45:03 Domácí v plném počtu.
44:33 Gorily zatím odolávají
43:55 Písek je v útočném pásmu a snaží se prosadit.
43:03 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
43:02 Hosté si zahrají přesilovku po faulu Hlinovského
42:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:2)
42:03 A daří se!!
41:42 Domácí na míčku a snaží se útočit.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:31 Písek na balonku a snaží se ještě zahrozit
38:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #2 Jan Šobotník (4:2)
38:22 Gorily tu skulinku našli a prosazují se 4:2
38:00 Poslední dvě minuty druhé třetiny
37:44 Gorily rozehrávka z rohu
36:30 Gorily se snaží najít místečko kudy se podívat do útočného pásma. Moc jich není..
34:01 Gorily se přesouvají do útočného pásma, ale po chvilce přicházejí o míček a Písek šel do protiútoku.
33:31 Domácí v plném počtu.
32:43 Domácí chvíli ukořistili míček, ale nyjí již zase hosté.
31:31 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
31:31 Písek je v tuto chvíli tím aktivnějším týmem a vyústilo to v přestupek Hejduka.
30:41 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #6 Jan Králík (3:2)
30:41 A je z toho gól.
30:35 Písek rozehrávka z útočného rohu.
29:27 Hra je celkem vyrovnaná, Gorily májí možná trochu navrch.
28:37 Písek zakládá útok,  několik přihrávek a střela na bránu, avšak trefila prvního bránícího hráče.
27:54 Písek chvíli kombinoval, nyní opět Gorily.
26:00 Hosté v plném počtu.
25:47 Hosté se v oslabení dostali do útoku. Šimůnek musel zasahovat.
25:07 Domací drží balonek na svých florbalkách, ale žadná větší akce z toho není.
23:59 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za opakované přestupky
23:19 Domácí budou hrát další přesilovku. Nyní probíhá hra 5na6
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:27 Písek je k ničemu nepustil
19:00 Gorily rozehrávají míček v útočném rohu.
18:00 Poslední dvě minuty první třetiny.
17:31 Písek zatím hrozí spíše z protiútoků.
16:30 Hosté v plném počtu.
16:09 Nyní se Písek zmocnil míčku a vydal se do protiútoku. Nic z toho nebylo
15:37 Z přesilové hry zatím jen jedna větší šance.
14:30 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
14:30 Domací byli důrazní před brankou hostů a dostanou výhodu přesilovky.
13:14 Nyní se Písek snaží kombinovat, avšak příchází rychle o míček.
12:09 Hosté snižují na rozdíl dvou branek, ale domácí se jej snaží opět zvýšit.
10:18 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička z trestného střílení (3:1)
10:18 A stříli gól.
10:18 Písek pojede trestné střílení po faulu Osvalda.
09:20 Gorily se ujímají tříbrankového vedení a snaží se rozhodnout zápas již v první třetině.
07:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #2 Jan Šobotník (3:0)
07:25 Domácí gorily Plzeň se ujímají dvoubrankového vedení a zatím mají převážně míček na svých holých.
07:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:0)
02:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:0)
02:00 Dobrý den dnešní utkání kde se střetnou domácí gorilyhostující tým florbal klub Písek.
00:01 Uvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.