4:6
    David CHVOSTA
    (Šanda)

FBC Slavia Praha - FbC Písek 4:6
branky: 13. Martin Fojtík, 15. Tomáš Svačinka, 28. Martin Fojtík, 29. Matěj Fulín - 33. Jakub Mikeš, 36. Ondřej Walter, 41. Michael Kolínský, 42. Vojtěch Šanda, 50. Ondřej Štěpán, 60. David Chvosta; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 196; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 11, Petr Kabelka 6 - Vlastimil Dvořák 21; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:4
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Tak první co musíme zmínit jsou naši fanoušci. Dneska to byl náš šestý hráč a myslím si i rozdílový faktor. Neuvěřitelné co tu předváděli a vrátili jsme jim to tím, že se vracíme do Písku v dalším kole. Hráči dneska absolutorium, že to dneska takhle zvládli. Obrovský respekt. Těšíme se na další kolo. Děkuji soupeři za bláznivou, pěknou a férovou sérii. Kdo někdy zažil podobný obrat, tak asi ví jaké vládnou aktuálně emoce. Těšíme se příště.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za super sérii. Klobouk dolů před jejich fanoušky za parádní podporu. Nezbývá než pogratulovat k postupu a popřát hodně štěstí ve zbytku sezóny. Mým chlapcům děkuji za celou sezónu, vrátíme se silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
60:00 Na dnešním zápase se ukázalo neuvěřitelných 180 diváků!!
60:00 Fanoušci Písku skáčou radostí, gratulujeme
59:48 GÓL FbC Písek! 4:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #42 Vojtěch Šanda (4:6)
59:45 Slavie v šesti
58:00 Hráči jsou tak útoční, až nám schodili mantinely.
57:44 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
55:44 Necelé 4 minuty do konce, dokáží domácí vyrovnat skóre?
52:53 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
52:53 Vyloučen hráč #71 Matěj Fulín družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
52:29 Trest za trestem, hráči asi nezvládají svoje emoce.
49:54 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (4:5)
49:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Kabelka družstva FBC Slavia Praha
49:54 Písek se dostává do vedení
49:54 Oba trenéři emočně prožívají zápas.
43:30 Písek vyrovnává.
41:33 Timeout FBC Slavia Praha
41:33 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (4:4)
41:33 Písek v sobě vzbudil tygra a vystřeluje další gól.
40:17 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #87 Ondřej Walter (4:3)
40:00 Je tu poslední a rozhodující třetina dnešního
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:40 Hra se dostává tak pod tlakem, že byl zraněný nejmladší hráč Slavie, doufáme, že nic vážného.
37:45 Vyloučen hráč #4 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
36:45 ajeje máme tu rozdováděnou atmosféru.
36:02 Písek po prvním gólu neuvěřitelně nasadila vyšší laťku a získává další gól.
35:19 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #5 Michael Kolínský (4:2)
32:30 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (4:1)
32:30 Skvělá střela hráče #48, který získall pro Písek prvníl gól!
31:20 Písek v pěti!
30:40 Zatím hrací pole ovládají domací, dokaží to hosté vyvrátit???
29:03 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
28:08 Timeout FbC Písek
28:08 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #92 Filip Samuel Dušek (4:0)
27:19 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:0)
26:50 Výborně odchytaný Rašovský!
25:30 Zápas je opravdu vyrovnaný. Jde vidět, že oba týmy se pořádně připravili.
24:00 Dámy a pánové, dneska opět točíme pivo!! Hezky na zpříjemnění hry.
21:00 Máme tu 2. třetinu a Písek střílí hned v 1.minutě, bohužel bez slávy.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:28 Slavie v pěti.
17:20 Vítáme zpátky na hřistě Martina Fojtíka, doufáme v dnešní hattrick!
16:17 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 Písek se nevzdává a zvedli svůj výkon na 200%.
14:23 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:0)
12:58 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
12:12 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (1:0)
12:12 Domácí pressují  a krásně zakončili gólem.
11:00 Fanoušci Písku jsou krásně synchronizovaní, jak hudebně, tak i hlasově.
10:14 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
08:36 Vyloučen hráč #30 Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
05:00 Krásná střela ze středu od hráče #48, ale Rašovský skvěle nenechal míč přoletět do branky.
04:44 Na dnešní zápas přišlo podpořit asi celé město Písku!
01:00 Zápas začína velmi drsně, kdo vyhraje dnešní utkání a postoupí do dalšího kola?
00:00 Vítáme na 5. a rozhodujícím utkání play-upu!!!!!!