(Janek)
  • 60 59:58
    Vikings

Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 4:6
branky: 32. Samuel Řezáč, 32. Ondřej Kučera, 49. Adam Feber, 60. Tomáš Řezáč - 5. Daniel Opatřil, 7. Robert Socha, 20. Martin Nehera, 40. Tomáš Janek, 47. Martin Nehera, 60. Jakub Kostelník; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 500; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 16 - Jakub Strakoš 30; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Těžko se hledají slova. Neúspěch bolí ale je to zkrátka součást života, kterou musíme příjmout a poučit se z ní. Kopřivnice dnes byla po celý zápas o krok před námi a zaslouženě zvítězila. Nezbývá nic, než popřát hodně štěstí do finále. Měli jsme nastavené cíle, sezóna se vyvíjela určitým způsobem a my jsme střídali výkony jak na sinusoidě. Musíme si teď hlavně odpočinout, vypnout od florbalu a poté střádat plány na další sezónu. Děkuji všem fanouškům, rodinným příslušníkům a členům za podporu během celé sezóny.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): Fantastický zápas jako celá série, jsme velice štastní, že jsme dokázali vyřadit favorita a naše cesta pokračuje dál. Rád bych poděkoval celé kabině za neskutečné výkony během celé série  a také naším skvělým fanouškům, kteří nám dokázali udělat domácí prostředí. Děkujeme také soupeři, který hrál výborně všech 5 zápasů
60:00 Střely ve 3. části: 13:3
59:58 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
59:58 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Tomáš Řezáč z trestného střílení (4:6)
59:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (3:6)
59:00 Poslední minuta.
58:40 Kopr odolává.
58:08 Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:08 První přesilovka a zřejmě poslední šance.
57:30 Kopr vyhazuje.
57:00 Torpedo to zkouší v šesti.
56:59 Timeout Torpedo Havířov
56:45 Tlak ne a ne přetavit ve snížení.
55:42 Spousta faulů na obou stranách.
54:00 Na brankovišti byla Feberova střela vyražena.
53:23 Měříme i na mobilu.
52:20 Časomíra stále zlobí.
52:00 Šulc do bloku.
50:25 Torpedo tlačí.
48:46 GÓL Torpedo Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #52 Dominik Mrowiec (3:5)
48:46 Feber přesně do růžku a snaží se ještě vykřesat naději.
48:30 Spadla nám časomíra.
47:27 Torpedo se ještě pokouší vrátit zpět do utkání, ale bude to mít nesmírně těžké.
46:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera bez asistence (2:5)
46:01 Pak je tady rychlý protiútok a jsme tam kde jsme byli.
45:54 Všechny střely pouze do bloku.
45:00 Fanoušci Kopřivnice by mohli fandit slušnějic.
44:48 Popadaly nám mantinely.
43:50 Vypadá to na zaparkovaný autobus.
41:45 Kopr se soustředí hlavně na obranu.
40:30 Vilím v tutovce neuspěl.
40:01 Třetí buly znovu pro domácí a Torpedo má dvacet minut od odvrácení konce sezóny.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:4)
39:26 Došvich nespatřen a střela přesně do růžku znamená branku do šatny.
38:47 Tahle střela Vilíma nemohla projít.
37:47 Hraje se nahoru dolů.
36:39 Je to čím dál více vyhrocené.
35:25 Vilím promarnil velkou šanci.
35:13 Hokejové zákroky na obou stranách bez potrestání.
33:47 Po delší době zákrok pro Zapletálka.
33:27 Peřka měl na hokejce vyrovnání.
31:54 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (2:3)
31:54 ONDRA KUČERÁÁ propálil uplně vše a najednou je Torpedo na dostřel.
31:52 Výborný zákrok Strakoše.
31:43 Ve velké šanci neuspěl Feber.
31:15 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Samuel Řezáč, asistoval #63 Martin Šulc (1:3)
31:15 KONEČNĚ! Střela z poloviny byla tečována a se štěstím končí za zády Strakoše, snad to domácí nakopne.
30:27 Zapletálek vychytal přečíslení 2 na 1.
29:49 Torpedo se ubránilo.
28:43 Přesilovka Kopru zatím bez střelby.
27:49 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
27:49 Vypadá to nadále zle.
27:10 Domácí na skvěle připravenou obranu stále nic nedokáží vymyslet.
25:18 Torpedo v průběhu utkání drží více míček, to ale zápasy nerozhoduje.
23:35 Domácí od další pohromy zachránila zřejmě tyč.
23:13 Šulc a po něm Vlach těsně mimo.
21:53 Blok, blok a blok.
21:22 Torpedo se snaží od začátku zatlačit.
20:34 Strakoš vyráží konečky prstů.
20:01 Druhé buly opět pro domácí, ale to je tak jediné co dnes zatím vychází :(
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:53 Nehera s přehledem jako minulý zápas. Opět třetina hrůzy v podání domácích.
19:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera z trestného střílení (0:3)
19:52 Janek si prokličkoval celé hřiště, faul a trestné střílení.
19:30 Strakoš se rozchytal k výbornému výkonu.
19:12 Oba týmy kompletní.
17:44 Torpedo teď v tlaku, Kopr vyhazuje.
17:13 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
17:13 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
17:13 Vzájemné vyloučení, uvidíme hru ve čtyřech.
16:00 Nahození na Zapletálka, které s velkým štěstím neskončilo třetím golem.
15:00 Vlach zpoza brány nahodil před Strakoše, tam ale nikdo nebyl.
14:20 Pěkná akce mezi Vlachem-Vilímem a Holešem bohužel nezakončena.
13:20 Mikulok v šanci míjí.
12:55 Spousta střel končí na skvělém kopřivnickém bloku.
11:30 Opět nepohlídaný hráč, tentokrát Kubátko, minul.
10:44 Kopřivnice teď spíše brání.
09:44 Torpedo konečně trošku zabralo a Strakoš si připisuje zákroky.
09:12 Feberovi v dobré pozici bohužel míček ujíždí.
08:04 První dobrý zákrok pro Strakoše.
07:30 Kopřivnice jasně na koni, opakují se předchozí zápasy, kdy Torpedu začátky bohužel nevychází.
06:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #6 Jiří Toman (0:2)
06:40 Další fatal = druhá branka v domácí síti. Torpedo vypadá nervózně.
06:23 Ta přišla teď a postaral se o ní Šulc, Strakoš vyráží.
06:18 Torpedo zatím bez střely na bránu.
05:40 Ostré zákroky od začátku zápasu. Dnes to bude řežba.
04:55 Napadání Kopřivnice dělá Torpedu problémy.
04:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #12 Adam Lichnovský (0:1)
04:05 Další chybička v obraně, Zapletálek bez šance a hosté jdou do vedení.
02:55 Mikulok na chvíli podržel míček daleko od domácí kasy.
02:29 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
02:29 První přesilovku si zahrají hosté.
02:19 Šulc těsně minul pravý roh Strakošovy brány.
01:59 První ostrý zákrok pro Zapletálka po chybné rozehrávce obránců.
01:37 Na míčku zatím Torpedo.
00:30 První střela domácích skončila na boku.
00:20 Hala je prakticky zaplněná a panuje tady fantastická atmosféra.
00:01 Úvodní buly rozhodujícího semifinálového utkání pro Torpedo.
00:00 Vítáme všechny on-line diváky u rozhodujícího zápasu semifinále NL východ mezi Torpedem a Vikingy z Kopřivnice. Tento zápas rozhodne o tom, kdo se postaví Opavě ve finále v boji o přímý postup do 1. ligy. Série je nesmírně vyrovnáná, Torpedo mělo v minulém zápase matchball, který bohužel neproměnilo a podlehlo na samostatné nájezdy. Uvidíme kdo bude v této florbalové bitvě šťastnější a komu sezóna tímto zápasem skončí.