Jiří TRÁVNÍČEK
    (Harapát)

Video

Asper Šumperk - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 6:4
branky: 11. Matěj Mondek, 13. Daniel Venouš, 27. Matěj Mondek, 31. Matěj Ivo Pírek, 55. Jakub Hruban, 60. Jiří Trávníček - 11. Dominik Eichner, 20. Petr Burýšek, 23. Marek Lípový, 48. Petr Burýšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 209; zásahy brankářů: Antonín Byvan 17 - Jiří Škrobák 8, Lukáš Slovák 9; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Od nás vlažný vstup do playoff. Takhle se prezentovat nechceme. Ačkoliv výsledkově to nevypadá, jako naprostý propadák, tak zápas nás stála hromada chyb na středu hřiště a laxní přístup. Zítra je nový den, nové utkání a na hřiště přiletí noví Sršni a budou bodat. Gratulujeme soupeři k prvnímu bodu v sérii, děkujeme rozhodčím a divákům za skvělou kulisu.
60:00 Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra): Ukázkové první utkání playoff se vší parádou. Herně se jednalo o vyrovnané utkání, komplikace v zápase, které jsme nakonec zvládli jsme si způsobili především sami chvilkovými výpadky a občasnou nedisciplínou. Děkujeme soupeři, rozhodčím a zejména úžasným divákům. Zítra zas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
60:00 Domácí si již závěr pohlídali a vítězí tak v prvním klání této čtvrtfinálové série
59:14 GÓL Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #65 Antonín Harapát (6:4)
58:17 Na palubovce sledujeme již šest sršňů
58:04 Venouš nejprve prohrál souboj, ale pak reinkarnoval a dostal se do šance, Slovák si ale proti tomuto rychlíkovi věděl rady
57:06 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
55:48 Paloušek se dostal k nebezpečné dorážce, núspěšně se však snažil překonat brankovou čáru Slovákovy branky
54:25 GÓL Asper Šumperk! 5:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #7 Jan Mannl (5:4)
54:25 Mannl se vykroužil ze soupeřova rohu a našel pasem nehlídaného Hrubana na ose hřiště, ten už pak jen zametl do okryté kasy Slováka
53:29 Standartka hostí z bezprostřední blízkosti branky nebyla vyřešena příliš šťastně, jelikož Lípový to napral přímo do bloku
52:52 Byvan vytáhl proti pohotové střele Lípového povedený zákrok
52:31 Šumperk zatím dobře brání toto oslabení
51:17 Vyloučen hráč #8 Petr Paloušek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:01 Krásnou kombinaci předvedla druhá domácí formace, na jejímž konci byl kanonýr Trávníček, který si však vybral jednu ze sta situací, níž neskóruje
48:41 Eichner dalekonosnou vzdušnou přihrávkou vybídl Kittela k teči, na něj si však Byvan počíhal
47:18 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #78 Marek Lípový (4:4)
47:18 Lípový našel krosem Burýška na protějším mantinelu, jenž se tváří v tvář poloodkryté brance nemýlil
46:43 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
46:32 Pírkovi nechutně sjel míček z čepele
45:46 Rychlý výpad Poláška po Mrázkově nepřesnosti brzdí stejná kličová proměnná jako na domácí střaně
44:55 Mondek se zlobí na rozhodčí kvůli údajnému faulu, vše je ale pasé, rozehrávat budou Rožnovští
43:08 Kamlerova zablokovaná přízemní střela se obrátila v rychlý kontr Zimmera, který byl však dostihnut a zneškoněn Mrázkem
42:12 Líový uklidńuje první rozháranou část třetí třetiny
40:56 Nepříjemná teč zavařila Byvanovi, který si ale nakonec s dorážkou poradil
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:52 Šíma se skvěle vrátil a zastoupil útočně zaneprázdněného Harapáta, který se nacházel na ofenzivním tažení vstříc soupeřově brance
39:00 Mrázek zachraňuje situaci za své spoluhráče a uklidňuje hru
37:52 Harapát nevědomky vystrašil Slováka v bráně hostí, když nahazoval míček na svého spoluhráče před bránou
35:59 Lípový od mantinelu netrefuje prostor mezi třemi tyčemi
34:12 Domácí poklidně střídají
30:18 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #8 Petr Paloušek (4:3)
30:18 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Lukáš Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
29:51 Burýšek si se svým blokem počíhal na Šímu, jenž se snažil přenést vzdušnou přihrávkou balonek na volného Trávníčka
29:25 Mrázek z dobré pozice netrefuje zařízení
28:04 Z chumlu před brankou byvana vychází lépe domácí a hra se přesouvá na jejich útočnou třetinu
26:09 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #93 Michael Maus (3:3)
26:09 Už už to vypadalo, že se domácí cupitálek nedostane přes dvojici soků, ale najednou se zjevil i s míčkem za nimi a to v dobré palebné pozici, ze které se poté nemýlil
25:01 Hruban byť urputně a svědomitě, ale čistě vyhrál důležitý souboj u mantinelu
23:19 Šíma vybojoval míček za soupeřovu brankou
22:14 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #1 Jiří Škrobák (2:3)
22:14 Lípový našel místo v brance domácích a posílá Rožnov do vedení
21:33 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za opakované přestupky
21:16 Pírek pálí nad
21:01 Trávníček si s Šímou a Matějem ťuklali míček za brankou soupeře, ale nic výraznějšího si nevytvořili
20:01 Ůvodní buly druhé třetiny pro hosty z Rořnova
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:11 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (2:2)
19:11 Burýškův dalekonosný pokus spadl za Byvanova záda, máme zase srovnáno
18:15 Pírek si našel odražený míček, zakončení však nebylo z nejpovedenějších
17:49 Mannlova střela po sťukávačce Mrázka skončila jen v rohu hřiště
17:12 Kamler na hrušce nerozehrál přesně, a tak musí začít znova
16:11 Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
15:52 Šíma hledal na středu Trávníčka, ten byl ale zablokován svým sokem
14:31 Šumperská první pětka v poklidné rozehrávce
12:31 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (2:1)
12:31 Mannl našel rychlou průnikovkou domácího rychlíka Venouše, který si v rychlém sledu střihl sprintík z vlastní poloviny a záhy už si pokládal Škrobáka kličkou do bekhendu
10:38 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #78 Marek Lípový (1:1)
10:38 Rychlá šalamounská odpověď v podobě Eichnerovy uklízečky pod víko Byvanovy branky
10:30 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek bez asistence (1:0)
10:30 Mondek si to cupital podél mantinelu a vytříbenou střelou k tyči otevírá skóre tohoto utkání
09:12 Asper jak na ruském kole protočil kulatý nesmysl po obvodu soupeřovy obranné poloviny
07:56 Vlček vypomohl zásahem své hole Byvanovi k uklizení soupeřova pokusu mimo nebezpečný prostor
06:46 Standartka na domácí straně z úctyhodného úhlu vůči bráně nebyla provedena příliš efektivně
05:52 Matějův sražený pokus mířil mimo
04:39 Lipový zablokoval střelu domácího kapitána Mrázka
03:51 Vlček se pokoušel o jednoduchý vzdušný přechod do útočného pásma, nakonec vše spasil hostující bek
02:32 Hostující Eichner se sice dostal je střele, ale domácí kasař Byvan zasahovat nemusel
00:54 Mrázek nestihl navázat pohyb soupeře, a tak za cenu faulu přerušuje jeho postup kupředu
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u sledování online přenosu úvodního utkání play-off národní ligy - skupina východ. Uvidíme souboj čtvrtého celku s pátým po základní části. Rovina výchozí pozice tedy mírně nakloněná na domácí stranu, nicméně nebudeme předbíhat. Za chvilku začínáme!