0

1

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady C - ACEMA Sparta Praha U23 B 3:4pn
branky: 8. Tadeáš Doucha, 24. Dominik Záň, 29. Ondřej Zelený - 6. Filip Kortánek, 13. Jan Kos, 39. David Žďárský, N Adam Kocián; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora -3 - Filip Čermák ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #33 Dominik Záň , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #74 Adam Kocián a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #23 Richard Klíma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #24 Oliver Mraček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #8 Pavel Doubek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:51 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
38:38 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský, asistoval #21 Miroslav Hnojský (3:3)
33:48 Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za zvedání florbalky
29:46 Vyloučen hráč #74 Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za blokování florbalky
28:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #92 Tadeáš Doucha (3:2)
23:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #5 Ondřej Zelený (2:2)
23:17 Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
12:54 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (1:2)
07:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #93 Vojtěch Doucha (1:1)
05:24 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #33 Filip Kortánek, asistoval #23 Martin Zeman (0:1)