1

2

3.

BLACK ANGELS B U23 - TJ Sokol Královské Vinohrady C 4:5pn
branky: 15. Jan Blažek, 17. Marek Ludvík, 28. Jaromír Sedmík, 32. Jaromír Sedmík - 10. Gustav Ondrejčík, 14. Viktor Vondra, 19. Tadeáš Doucha, 26. Viktor Vondra, N Martin Zima; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Kryštof Ivan Kasha ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #11 Jan Blažek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #26 Martin Zima a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #70 Chi Hieu Nguyen , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #69 Jaromír Sedmík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #8 Viktor Vondra a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
34:15 BA zvolili taktiku eliminovat všechny protihráče.
31:33 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #11 Jan Blažek (4:4)
27:12 GÓL BLACK ANGELS B U23! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #94 Jaroslav Seiml (3:4)
25:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #93 Vojtěch Doucha (2:4)
18:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #8 Viktor Vondra (2:3)
16:17 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #17 Marek Ludvík, asistoval #11 Jan Blažek (2:2)
14:44 GÓL BLACK ANGELS B U23! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #11 Jan Blažek, asistoval #69 Jaromír Sedmík (1:2)
13:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #83 Petr Blažej (0:2)
12:30 Vondra vybitej.
09:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #83 Petr Blažej (0:1)
08:30 Ježek nám ukázal fotbalové umění jako Jirka Luňák.
07:41 Vyloučen hráč #94 Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání
06:22 Hráčí Black Angels na sebe povykují sprostými slovy.
03:30 Sekera jako prase.
02:22 První přerušení hry.