0

2

2.

T.B.C. Králův Dvůr B - BLACK ANGELS B U23 5:6pn
branky: 11. Martin Eliáš, 15. Michal Mašek, 35. Martin Eliáš, 43. Lukáš Jirásek, 43. Jaroslav Pokorný - 2. Jaromír Sedmík, 15. Jaroslav Seiml, 30. Daniel Körber, 34. David Berger, 44. Jaromír Sedmík, N Jaroslav Král; rozhodčí: Ondřej Jícha - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Norbert Hirschbrich ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #15 Daniel Körber a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #8 Jaroslav Král a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr B hráč #29 Martin Eliáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr B hráč #13 Michal Mašek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:57 Střela z kategorie "vingl jako prase" nás posouvá k oblíbeným nájezdům. Bravo!
43:56 GÓL BLACK ANGELS B U23! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (5:5)
42:44 Je to drama.
42:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #66 Adam Lešuk (5:4)
42:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 4:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #60 Jan Pokorný (4:4)
34:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #3 Lukáš Jirásek (3:4)
33:39 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #14 David Berger, asistoval #69 Jaromír Sedmík (2:4)
32:04 Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 0:1
29:59 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #15 Daniel Körber, asistoval #46 Jan Bauman (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 2:2
14:40 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #94 Jaroslav Seiml, asistoval #14 David Berger (2:2)
14:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #66 Adam Lešuk (2:1)
10:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #18 Jiří Dolejš (1:1)
01:03 GÓL BLACK ANGELS B U23! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #14 David Berger (0:1)