()
  • 45 44:50
    Draci

ACEMA Sparta Praha U23 B - FBC Draci Říčany 2:6
branky: 40. Daniel Rozsévač, 45. Adam Kocián - 2. Ondřej Anýž, 11. Matyáš Pros, 17. Matyáš Pros, 21. Vojtěch Honzák, 28. Jakub Tabášek, 45. Matyáš Pros; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - František Lerch ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:1
44:50 Timeout FBC Draci Říčany
44:50 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (2:6)
44:50 Sparta se snaží, ale tady už je rozhodnuto! Pros kompletuje hattrick střelou do prázdné branky
44:04 Spartě se hra v šesti bez gólmana vyplatila a táhlou střelou dává gól Kocián
44:02 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #49 Adam Šimek (2:5)
43:54 Právě Honzák nyní zastavil unikajícího soupeře blokem na hůl a odsedí si trest. Sparta reaguje timeoutem
43:53 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
43:53 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
43:25 Vzdálenost Marka Honzáka od rozehrávky nebyla dostatečniá a rozhodčí tak vrací standardku zpět Spartě
42:40 Tenhle gól platit nebude, Kuba Tabášek se na míček před střelou dostal za pomoci loktu
42:00 Pros zakopl a sblížil se s palubovkou
41:30 Rozhodčí vrací hru po faulu na Eisenkolba
41:00 Kuba Blažek zaujal místo Ziky a nyní bude operovat na křídle on
39:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Daniel Rozsévač, asistoval #49 Adam Šimek (1:5)
39:35 Rozsévač odepřel Lerchovi čisté konto a odšpuntoval horní roh jeho branky
39:15 Šimek pěkně a rychle vyřešil unikajícího Tománka a bere mu míček
38:50 Mladí fanoušci se domáhají nájezdu za faul na Prose, rozhodčí jejich prosbu nevyslyšel
38:00 Kocián si natahoval míček ke střele tahem, ten ho neposlechl a odskočil
37:15 Obměna sestavy pustí na plac i Vaška Steinhaizla
36:15 Nochta fauluje Zemana a Sparta může rozehrát
36:00 V rohu uvidíme buly, hráči se nemohou shodnout kdo poslední tečoval míček
35:30 Špok zahlédl Prose a hledal ho rychlým crossem. Obrana to ale nepodcenila
35:00 Pros si došel v rohu hřiště pro sekeru a vybojoval tak rozehrávku pro svůj tým
34:40 Marek Honzák hledal bratra, ten to pro míček nestihl
33:30 Anýž přidal do hry razantní hru tělem, tenhle souboj se však odehrál v mezích florbalových pravidel a hraje se dál
33:00 Sparta ztrácí míček po nepřesné nahrávce, která se tak stala kořistí pro Vykouka
32:00 Eisenkolb nepustil míček před brankou soupeři
31:15 Svoboda se Zikou si nahrávají na vlastní polovině
30:35 Tabáškův nához trefil Homolu a od něj se míček odráží za hřiště
29:30 Pros vypáčil míček ze soupeře, následnou šanci ale Kubeš neproměnil
28:40 Vojta Honzák stihl velmi rychlý backcheck a díky tomu zůstává Lerch neprostřelen
27:50 Obrovská minela Mračka v rozehrávce, ten nahrál přímo Tabáškovi, který si pak poradil s osamoceným gólmanem
27:49 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (0:5)
27:00 Cross na Kociána na poslední chvíli vzal obránce, ale míček se opět odráží Spartě
26:20 Hra je teď klidnější, Sparta opatrně hledá cestu vpřed
25:30 Honzákův bekhend míří mimo hřiště
25:10 Mraček tvrdí muziku v rohu
24:35 Pros překvapil střelou z výběhu, gólman ale opět drží
23:55 Na střelu Tománka dosáhl gólman jentaktak
22:52 Sparta doplnila hru 4na4 jedním borcem navíc, ale rozhodčímu to neuniklo
22:51 Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za špatné střídání
21:24 Kos nasekal gólmanovi při snaze dorážet, následně ho zpacifikoval Tabášek a po chvilce tahání za dres a nadávek rozhodčí klidní obě horké hlavy dvouminutovým trestem za hrubost.
21:23 Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
21:23 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
21:00 Pros narýsoval parádní nahrávku pro Tománka, ten velkou šanci nevyužil
20:33 Vojta Honzák se dostal ke střele a zvyšuje na 4:0
20:32 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (0:4)
20:15 Zika se prodral ke střele, ale gólman jeho pokus ze středu zachytil
18:40 Tománkovi k rozehrávce z rohu seběhl Špok ale promáchl
18:00 Tlak Honzáka Sparta zvládla a nyní má míček na útočné polovině
17:30 Homola vyveden ze hřiště loktem do zad a rozhodčí přisoudil míček Drakům
16:42 Kubešovu střelu do gólmana před brankou doráží Pros
16:41 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:3)
16:15 Špok, Vykouk a Kubeš teď kombinují na vlastní půlce
16:00 Další rána Prose po nahrávce Tománka, tentokrát lehce mimo
15:20 Draci díky rychlému zisku míčku ustáli zbytek trestu Ziky
15:05 Druhá třetina je tady, s míčkem začne kombinovat tým z Říčan
14:40 Šimek to k míčku vyhazovanému Brejchou stihl a Sparta může pokračovat v přesilovkovém nátlaku
13:50 Lerch se zákrokem na zemi vytěsnil míček
13:18 Další nekázeň Draků a třetí přesilovka Sparty v první třetině je na světě
13:17 Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
12:20 Kos obdržel masáž na mantinelu a Kubeš tak vybojoval míček
10:30 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #33 Marek Svoboda (0:2)
10:30 Pros vyletěl z trestné a hned zatopil obraně. Skvěle ho našel Svoboda a sniper kvalit Matyho Prose se v situaci 1 na 1 s gólmanem nesplete. Draci odskakují na 2:0
09:40 Matěj Tabášek vybojoval míček a nyní ubírá cenné vteřiny z trestu Draků
08:16 Vyloučen hráč #23 Matyáš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra bez florbalky
08:15 Rozhodčí vylučuje Prose. Dle jeho soudu hrál bez florbalky
08:00 Lerch s obrovskou dávkou štěstí stihl vyrazit míček ven z branky
07:40 Honzák ve velké šanci trefuje ranou břevno
07:25 Kocián napálil dračí blok
06:50 Eisenkolb dokázal trefit míček ze vzduchu, branku ale těsně míjí
06:00 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
06:00 Zmatky na střídačce Draků a trest za špatné střídání odsedí starší z bratrů Tabášků
05:10 Střelu Sparty z beku zablokoval obětavě Špok
04:00 Brejcha svou střelou nastřelil pouze unikajícího rozhodčího. Ten neunikl a hra se tak nachvilku přerušila
03:45 Chytrá souhra Počty s Tabáškem, druhý jmenovaný se ale ke střele nedostal
02:40 Tománek se na míček dostal za pomoci faulu a Sparta má rozehrávku
02:15 Lerch podržel zákrokem na bližší tyči svůj tým ve vedení
01:23 Anýž se u půlky napřáhl ke střele tahem a s velkým štěstím propálil po zemi gólmana Sparty. Draci berou brzké vedení.
01:22 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #93 Jakub Tabášek (0:1)
01:00 Mraček nachází dlouhým míčkem pouze Homolu a Říčany tak přebírají míček.
00:40 Vykouk zfaulován za soupeřovic brankou a z rohu rozehrají Draci
00:05 Po prvním buly bere míček Sparta
00:00 Dámy a pánové přeji vám příjemné sobotní ráno! To dnešní se ponese v duchu šlágru 17.kola Regionální ligy mužů. Dva týmy na vrcholu tabulky se dnes poperou o velmi výhodnou pozici, která by jim mohla vynést postup do Divize. Mladý a dravý tým Sparty bude chtít zaskočit favorizované Draky. Ty navíc poženou k vítězství ochozy domácí haly v Kostelci. Za pár minut začínáme!