• 45 44:27
    2:4
    ()

T.B.C. Králův Dvůr B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 2:4
branky: 10. Lukáš Jirásek, 43. Patrik Svoboda - 18. Richard Kellenberger, 33. Dominik Šach, 37. František Urbánek, 45. Dominik Šach; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2 + Jan Podhorník TDKU:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: David Křeček -4 - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:3
44:59 Vyloučen hráč #80 Jan Podhorník družstva T.B.C. Králův Dvůr B do konce utkání
44:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #14 Dominik Šach bez asistence (2:4)
42:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:3)
40:51 Timeout T.B.C. Králův Dvůr B
40:51 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
36:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:3)
32:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #14 Dominik Šach, asistoval #63 Filip Ouředníček (1:2)
31:31 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
27:58 Vyloučen hráč #72 Jakub Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za držení
27:19 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za držení
17:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #18 Richard Kellenberger bez asistence (1:1)
14:45 Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:22 Vyloučen hráč #14 Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za špatné střídání
09:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:0)