()
  • 44 43:17
    Králův Dvůr

TJ Sokol Královské Vinohrady C - T.B.C. Králův Dvůr B 5:3
branky: 6. Bruno Sandner, 16. Dominik Záň, 27. Dominik Záň, 42. Petr Blažej, 44. Richard Klíma - 19. Pavel Paulát, 25. Patrik Svoboda, 40. Michal Mašek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jiří Procházka -4; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1
43:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Richard Klíma bez asistence (5:3)
43:18 Králův Dvůr jde do šesti.
43:17 Timeout T.B.C. Králův Dvůr B
41:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #44 Radek Kužel (4:3)
39:40 Bude to drámo.
39:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #93 Patrik Svoboda (3:3)
38:55 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
38:15 Infarktový moment u brány SKV.
26:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #93 Vojtěch Doucha (3:2)
25:22 Přenesení hry centrovaným balónkem skončilo až na tribuně.
24:47 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #93 Patrik Svoboda bez asistence (2:2)
24:47 Neskutečná standardka, secvičenej signál jak má být.
20:00 Eliáš se chce také prosadit.
18:25 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #33 Pavel Paulát, asistoval #21 Michal Kubert (2:1)
18:25 Pa(u)lát střílí gól do odkryté brány. Gólman se nestihl přesnutou včas. New Jersey Devils, tedy Králův Dvůr stahuje.
15:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #44 Radek Kužel (2:0)
15:58 Záň vymetl pravej roh po genitální nahrávce Kužela. Těch pět zápasů za pět sezón v divizi je vidět.
12:30 Králův Dvůr se rozhodl rozdělit duo z NHL Eliáš, Pa(u)lát a každý má svou lajnu.
11:30 Svoboda nechce balónek a jasně říká ,,nenenen sem ne".
10:42 Dobeš nahodil do pásma, ale zůstal nepochopen celou svoji lajnou.
09:00 Záň má na čepeli asi lepidlo.
07:30 Tady měl někdo k snídani mícháná vajíčka, protože nevím kde by se naučil takovou míchanici.
06:21 Tato liga dosáhla skoro na mezinárodní úroveň naší Superligy. Za SKV nastoupil Australan. Ještě chybí nějakej švéďák.
05:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #23 Richard Klíma (1:0)
05:24 Totální věšák.
04:18 Poměr držení balónku se vyrovnal.
02:37 Děkujeme všem (čti jednomu) fanouškům, kteří stihli úvodní buly.
01:32 Bohužel nemáme tracab, ale držení balónku dle našeho odhadu tak 99:1 ve prospěch Králova Dvora.
00:29 Záhora hecuje svůj tým od začátku tohoto nepříjemného ranního utkání.