8:5
    Martin KOŘÍNEK
    (Pernica)

SSK Future - Barrandov - BLACK ANGELS B U23 8:5
branky: 19. Jan Cvrček, 25. Jan Cvrček, 27. David Ryneš, 28. Jan Cvrček, 39. Jan Rössler, 39. Jan Hněvkovský, 45. David Ryneš, 45. Martin Kořínek - 8. Zdeněk Holický, 23. Tadeáš Velechovský, 25. Tadeáš Velechovský, 29. Jakub Votruba, 37. Jakub Nachtmann; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2 + Adam Havránek 4 + TT; využití: 4:0; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - Kryštof Ivan Kasha ?; po třetinách: 0:1, 4:3, 4:1
44:25 GÓL SSK Future - Barrandov ! 8:5
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #97 Martin Kořínek, asistoval #67 Karel Pernica (8:5)
44:09 GÓL SSK Future - Barrandov ! 7:5
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #89 Jan Hněvkovský (7:5)
38:37 GÓL SSK Future - Barrandov ! 6:5
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #91 Jan Vašák (6:5)
38:00 GÓL SSK Future - Barrandov ! 5:5
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #6 Jan Rössler, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (5:5)
36:47 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za zdržování hry
36:00 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #29 Jakub Nachtmann, asistoval #2 Jiří Hausmann (4:5)
28:44 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #89 Zdeněk Holický (4:4)
27:56 GÓL SSK Future - Barrandov ! 4:3
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #18 Jan Cvrček, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (4:3)
26:26 GÓL SSK Future - Barrandov ! 3:3
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #6 Jan Rössler (3:3)
25:43 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B U23 neproměnil #23 Adam Havránek.
25:43 Vyloučen hráč #23 Adam Havránek družstva BLACK ANGELS B U23 do konce utkání - technický trest
25:43 Vyloučen hráč #23 Adam Havránek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
24:47 GÓL SSK Future - Barrandov ! 2:3
24:24 Vyloučen hráč #87 Michal Hora družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za zdržování hry
24:07 GÓL BLACK ANGELS B U23! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský bez asistence (1:3)
22:49 GÓL BLACK ANGELS B U23! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #89 Zdeněk Holický (1:2)
18:54 GÓL SSK Future - Barrandov ! 1:1
07:06 GÓL BLACK ANGELS B U23! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #89 Zdeněk Holický, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (0:1)