(Vahalík)
  • 44 43:18
    Draci

Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany 9:7
branky: 6. Kryštof Jinek, 26. Štěpán Zavoral, 27. Lukáš Měřička, 33. Adam Tlapák, 34. Tobiáš Petržilka, 36. Adam Tlapák, 37. Lukáš Měřička, 40. Tobiáš Petržilka, 44. Ondřej Smitka - 12. Matyáš Pros, 18. Vojtěch Honzák, 30. Vojtěch Honzák, 36. Matyáš Pros, 36. Vítězslav Špok, 36. Filip Nochta, 41. Matyáš Pros; rozhodčí: David Kozlík - David Hertz; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Špinka ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 6:4
43:18 Timeout FBC Draci Říčany
43:18 GÓL Tatran Střešovice B! 9:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #99 Ondřej Smitka, asistoval #37 Tomáš Vahalík (9:7)
41:21 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za vysoká florbalka
40:44 GÓL FBC Draci Říčany! 8:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (8:7)
39:29 GÓL Tatran Střešovice B! 8:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka bez asistence (8:6)
36:22 GÓL Tatran Střešovice B! 7:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička, asistoval #21 Kryštof Jinek (7:6)
35:58 GÓL FBC Draci Říčany! 6:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #33 Marek Svoboda (6:6)
35:52 GÓL FBC Draci Říčany! 6:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (6:5)
35:41 GÓL Tatran Střešovice B! 6:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #97 Jakub Slavík (6:4)
35:34 GÓL FBC Draci Říčany! 5:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:4)
33:02 GÓL Tatran Střešovice B! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #25 Petr Introvič (5:3)
32:54 GÓL Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #98 Vojtěch Novotný (4:3)
31:03 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
29:00 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:3)
27:09 Vyloučen hráč #37 Tomáš Vahalík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
26:21 GÓL Tatran Střešovice B! 3:2
25:23 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #27 Štěpán Zavoral, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (2:2)
17:29 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
11:19 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #29 Jakub Vykouk (1:1)
10:02 Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:53 Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
05:22 GÓL Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #25 Petr Introvič (1:0)
05:05 Vyloučen hráč #97 Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání