4:12
    Tomáš PASTORČÁK
    (Hána)

Florbal Holešov - FBK URUZ Valašské Meziříčí 4:12
branky: 15. Damián Ševčík, 23. Marek Razým, 28. Damián Ševčík, 36. Dominik Spáčil - 3. Michal Kalčák, 4. Matyáš Matzner, 9. Vojtěch Hána, 9. David Gajdošík, 10. Vojtěch Koláček, 16. Vojtěch Koláček, 19. Vojtěch Koláček, 22. David Gajdošík, 24. Matyáš Matzner, 32. Vojtěch Koláček, 36. Lukáš Malý, 36. Tomáš Pastorčák; rozhodčí: Adam Jiříček - Robin Hromeček; vyloučení: 0:1 + František Capil 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marián Kopčil ? - Bronislav Hána ?; po třetinách: 0:5, 2:4, 2:3
35:55 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 4:12
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #14 Tomáš Pastorčák, asistoval #11 Vojtěch Hána (4:12)
35:40 GÓL Florbal Holešov! 4:11
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #78 Dominik Spáčil bez asistence (4:11)
35:20 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 3:11
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #4 Lukáš Malý, asistoval #92 Jakub Bednář (3:11)
33:23 Další překvapení hráč uruzu zaklekl blíže než se neomylnému rozhodcovskému oku zdálo správné. Sudí černo- žlutou 19 poslal na trestnou na dvouminutový odpočinek. Ovšem hned po vypršení trestu si hráč dokázal najít míček a naservírovat jej svému spoliuhráči před prázdnou bránu. Ten jej pak už s lehkostí mořské pany dotlačil do hrány a na své spocené hrudi přivítal zmíněného hříšníka
31:55 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 3:10
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #29 Vojtěch Koláček, asistoval #19 Matyáš Matzner (3:10)
30:38 Vyloučen hráč #19 Matyáš Matzner družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:50 Ale co to vidí oko mé modravé? Holešov se pomalu ale jistě začíná zdvihat vstřelený gol dodal tolik energie, že teď úplně přetláčí soupeře, kteří jsou myšlenkami asi u televize nebo na sobotní večeři
27:44 GÓL Florbal Holešov! 3:9
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #45 Damián Ševčík, asistoval #74 Lumír Stojan (3:9)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Začala nám poslední třetina dnešního programu, doufáme že si borci nechali ještě dostatek sil a ukážou nám něco ze svého umu.Na tribuně můžeme viět domácí hráče hající barvy včelína v obklopení ženštin, snad je nerozptýlí natolik aby zapoměli na co tady vlastně jsou
24:00 Střely ve 2. části: 5:11
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Valmez v této části polevil a zaslouženě dostal dvě branky, sice pokaždé v početní nevýhodě, ale ano i tyto goly se počítají. Co nám přinese třetí třetina? Snad lepší podívanou, tohle jako reklama na dobrý florbal moc nevypadá.
23:20 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 2:9
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #19 Matyáš Matzner, asistoval #29 Vojtěch Koláček (2:9)
22:20 GÓL Florbal Holešov! 2:8
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #90 Marek Razým bez asistence (2:8)
22:12 Jesti tohle byl záměr nevíme ,ale hry ve čtyrech valmezu prospívá opět se začali hýbat a dokonce vsítili gol, jen tak dál hoši, ti diváci si to zaslouží
21:55 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 1:8
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #44 David Gajdošík, asistoval #19 Matyáš Matzner (1:8)
20:55 Takto tohle nebylo moc hezké, hráč s číslem 91 teď nepochopitelně poslal svůj tým do čtyř a aby to bylo souměrné tak na čtyři minuty. Tohle se ti moc nepovedlo Františku!!
19:44 Vyloučen hráč #91 František Capil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí na 2+2 minuty za vysoká florbalka
18:56 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 1:7
16:59 I když jsme teprve v polovině utkání vypadáto jako by se dohrávaly poslední sekundy, dokonce nám na tribuně někdo usnul, jeho řezání je slyšet až u rozhodcovského stolku, přejme mu klidný spánek a sladké sny.
16:22 Nádech v podobě proměněného nájezdu ihned zhatil smolný gol, na tohle by jednička bílého týmu měla mít
15:33 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 1:6
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #29 Vojtěch Koláček, asistoval #44 David Gajdošík (1:6)
14:25 GÓL Florbal Holešov! 1:5
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #45 Damián Ševčík z trestného střílení (1:5)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Jestli dnes Valmez něco zastaví tak to bude asi jen časomíra, po první části kdy nebohému Holešovu nasázeli bura to vypadá na něpěkný příděl pro hosty z nedalékého zameckého města
12:00 Střely v 1. části: 2:15
12:00 Ukončení 1. části
09:23 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 0:5
08:59 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 0:4
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #44 David Gajdošík, asistoval #14 Tomáš Pastorčák (0:4)
08:56 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 0:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #11 Vojtěch Hána, asistoval #92 Jakub Bednář (0:3)
03:00 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 0:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #19 Matyáš Matzner bez asistence (0:2)
02:25 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 0:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #58 Michal Kalčák, asistoval #11 Vojtěch Hána (0:1)