12:0
    Daniel BRDIČKA
    (Orsava)

Zlín Lions U14 - Florbal Holešov 12:0
branky: 6. Jakub Černošek, 9. Filip Klinkovský, 11. Marek Vašut, 12. Lubomír Klímek, 13. Filip Klinkovský, 14. Tomáš Rulf, 21. Jakub Staviař, 24. Filip Klinkovský, 30. Marek Vašut, 33. Matyáš Boog, 33. Vojtěch Orsava, 36. Daniel Brdička; rozhodčí: Adam Jiříček - Robin Hromeček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Mikulík ?, David Váňa ? - Marián Kopčil ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 4:0
36:00 Střely ve 3. části: 5:7
36:00 Ukončení 3. části
35:45 GÓL Zlín Lions U14! 12:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #24 Daniel Brdička, asistoval #29 Vojtěch Orsava (12:0)
32:50 Tak to byl nejspíše poslední hřebík do rakve Holešova, držet pouze devítku se nepodařilo a během pár sekund Zlín přidal další dva góly a skóre už vypadá velmi děsivě 11:0, zmůže se Hlešovská smečka alespoň na jeden čestný úspěch? vypadá to, že ne
32:30 GÓL Zlín Lions U14! 11:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #29 Vojtěch Orsava, asistoval #14 Filip Klinkovský (11:0)
32:22 GÓL Zlín Lions U14! 10:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #72 Matyáš Boog, asistoval #11 Tomáš Zapletal (10:0)
29:44 GÓL Zlín Lions U14! 9:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #2 Marek Vašut, asistoval #74 Jakub Černošek (9:0)
24:01 Zlín připravil překvapivý krok a to v podání stáhnutí zatím 100% brankáře a vyměnit jej za dvojku. Nejspíše má ještě nabitý program a nechce svou sílu plácat na neškodný Holešov.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Váňa družstva Zlín Lions U14
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 11:9
24:00 Ukončení 2. části
24:40 Na řadu přichází nepopulární bur, dočkáme se desítky??
23:59 Tak tohle byla další třenina dominance v podání Zlína, Holešovský celek po hřišti bloudí jak loď v neznámých vodách.Ve třetí třetině by nám už měli něco ukázat zatím je jejich výkon zralý na ručník
23:30 GÓL Zlín Lions U14! 8:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #14 Filip Klinkovský, asistoval #24 Daniel Brdička (8:0)
20:44 GÓL Zlín Lions U14! 7:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #25 Jakub Staviař, asistoval #21 Tomáš Rulf (7:0)
13:55 Vyloučen hráč #90 Marek Razým družstva Florbal Holešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:52 GÓL Zlín Lions U14! 6:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #21 Tomáš Rulf, asistoval #6 Lubomír Klímek (6:0)
12:33 GÓL Zlín Lions U14! 5:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #14 Filip Klinkovský, asistoval #21 Tomáš Rulf (5:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 10:8
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Zlíský tým dominoval celou první třetinu a nasázel zasloužené góly, vypadá to, že si dojdou pro klidné tři body bez velkých potíží
11:53 GÓL Zlín Lions U14! 4:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #6 Lubomír Klímek, asistoval #14 Filip Klinkovský (4:0)
11:41 Vyloučen hráč #78 Dominik Spáčil družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání
10:02 GÓL Zlín Lions U14! 3:0
08:22 GÓL Zlín Lions U14! 2:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #14 Filip Klinkovský bez asistence (2:0)
05:22 GÓL Zlín Lions U14! 1:0
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #74 Jakub Černošek, asistoval #14 Filip Klinkovský (1:0)
03:21 Zlínský tlak se začíná stupňovat a hráči v modrých dresech vůbec neví kde jim hlava stojí. Jedioné o co se můžou opřít je zatím skvěle chytající golman
00:10 Domací tým mohl jít do velmi rychlého vedení, bohužel nájezd nebyl proveden jak by si exekutor přál